Турция - ТФФ Първа Лига (2016 - 2017)
13:30
Манисаспор
Юмраниеспор
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.75 | 3.20 | 2.05 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.36 | 1.29 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.63 | 1.44 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.30 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.01.2017 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Маниса, а гостите от Юмрание. Разстоянието между двата града е 304.9 км. Мачът ще се играе на стадион Маниса 19 Май, който има капацитет от 16 597 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Маниса 19 Май. Мачът ще се играе в 14:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Манисаспор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.01.2017 | Първа Лига | Елязъгспор | 2 - 2 | Манисаспор | 1.97 | 3.19 | 3.61 |
| 14.01.2017 | Първа Лига | Манисаспор | 2 - 2 | Болуспор | 3.54 | 3.23 | 1.96 |
| 25.12.2016 | Първа Лига | Шанлъурфаспор | 2 - 0 | Манисаспор | 1.81 | 3.35 | 4.15 |
| 16.12.2016 | Първа Лига | Манисаспор | 1 - 1 | Балъкесирспор | 3.53 | 3.18 | 2.02 |
| 11.12.2016 | Първа Лига | Алтънорду | 1 - 1 | Манисаспор | 1.79 | 3.43 | 4.11 |
| 03.12.2016 | Първа Лига | Манисаспор | 2 - 0 | Газиантеп ФК | 3.68 | 3.30 | 1.93 |
| 27.11.2016 | Първа Лига | Денизлиспор | 1 - 2 | Манисаспор | 1.62 | 3.54 | 5.13 |
| 21.11.2016 | Първа Лига | Манисаспор | 0 - 0 | Самсунспор | 2.76 | 3.14 | 2.41 |
| 04.11.2016 | Първа Лига | Мерсин Идман Юрду | 0 - 0 | Манисаспор | 2.07 | 3.28 | 3.06 |
| 30.10.2016 | Първа Лига | Манисаспор | 0 - 1 | Сивасспор | 4.03 | 3.63 | 1.76 |
Общо 2 победи, 6 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Юмраниеспор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.01.2017 | Купа на Турция | Юмраниеспор | 0 - 1 | Бурсаспор | 2.41 | 3.24 | 2.77 |
| 22.01.2017 | Първа Лига | Юмраниеспор | 1 - 0 | Шанлъурфаспор | 2.04 | 3.16 | 3.52 |
| 28.12.2016 | Купа на Турция | Акхисар Беледиеспор | 0 - 1 | Юмраниеспор | 1.62 | 3.82 | 4.68 |
| 25.12.2016 | Първа Лига | Алтънорду | 1 - 1 | Юмраниеспор | 2.23 | 3.16 | 3.08 |
| 21.12.2016 | Купа на Турция | Юмраниеспор | 1 - 2 | Акхисар Беледиеспор | 3.02 | 3.05 | 2.26 |
| 18.12.2016 | Първа Лига | Юмраниеспор | 2 - 1 | Газиантеп ФК | 1.69 | 3.41 | 4.75 |
| 15.12.2016 | Купа на Турция | Бурсаспор | 3 - 0 | Юмраниеспор | 1.41 | 4.22 | 6.69 |
| 11.12.2016 | Първа Лига | Денизлиспор | 0 - 2 | Юмраниеспор | 2.48 | 3.08 | 2.74 |
| 04.12.2016 | Първа Лига | Юмраниеспор | 1 - 0 | Самсунспор | 1.68 | 3.41 | 4.93 |
| 25.11.2016 | Първа Лига | Мерсин Идман Юрду | 0 - 2 | Юмраниеспор | 2.31 | 3.15 | 2.93 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.08.2016 | Първа Лига | Юмраниеспор | 1 - 1 | Манисаспор | 2.36 | 3.08 | 2.85 |
ТФФ Първа Лига класиране към 29.01.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ескишехирспор | 18 | +14 | 34 |
| 2 | Йени Малатияспор | 18 | +10 | 34 |
| 3 | Сивасспор | 18 | +11 | 32 |
| 4 | Гьозтепе | 18 | +9 | 32 |
| 5 | Гиресунспор | 19 | +7 | 30 |
| 6 | Болуспор | 18 | -3 | 27 |
| 7 | Денизлиспор | 19 | +6 | 26 |
| 8 | Юмраниеспор | 17 | +6 | 26 |
| 9 | Балъкесирспор | 18 | +9 | 24 |
| 10 | Адана Демирспор | 19 | +1 | 23 |
| 11 | Алтънорду | 18 | -2 | 22 |
| 12 | Газиантеп ФК | 19 | -3 | 22 |
| 13 | Шанлъурфаспор | 18 | +1 | 21 |
| 14 | Бандърмаспор | 19 | -7 | 18 |
| 15 | Елязъгспор | 18 | -2 | 15 |
| 16 | Манисаспор | 18 | -11 | 14 |
| 17 | Самсунспор | 18 | -20 | 11 |
| 18 | Мерсин Идман Юрду | 18 | -26 | 10 |
Хронология в първенството
| Манисаспор | |
| Юмраниеспор | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Манисаспор | Манисаспор | Юмраниеспор | Юмраниеспор | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ескишехирспор | 3 - 3 | 3 - 3 | 2 - 2 | ||||
| 2 | Йени Малатияспор | 3 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 3 | Сивасспор | 0 - 1 | 0 - 1 | 4 - 1 | ||||
| 4 | Гьозтепе | 0 - 3 | 0 - 3 | 0 - 1 | ||||
| 5 | Гиресунспор | 3 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 6 | Болуспор | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||||
| 7 | Денизлиспор | 1 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||||
| 8 | Юмраниеспор | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 9 | Балъкесирспор | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 10 | Адана Демирспор | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 1 | ||||
| 11 | Алтънорду | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 12 | Газиантеп ФК | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 1 | ||||
| 13 | Шанлъурфаспор | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 14 | Бандърмаспор | 4 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||||
| 15 | Елязъгспор | 1 - 0 | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 16 | Манисаспор | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 17 | Самсунспор | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 18 | Мерсин Идман Юрду | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||||
Класиране в шампионата
| Манисаспор | Юмраниеспор | |
| Позиция | 16 | 8 |
| Точки | 14 | 26 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 17 | 8 |
| Точки | 10 | 10 |
Форма в шампионата
| Манисаспор | Юмраниеспор | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
8 7 |
7
5 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
4 3 |
3
1 4 |
Голове в шампионата
| Манисаспор | Юмраниеспор | |
|
Вкарани
Получени |
18
29 |
22
16 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
10
12 |
8
7 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.75 | 3.20 | 2.05 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.36 | 1.29 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.63 | 1.44 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.30 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.01.2017 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
