Еквадор - Група за Изпадане (2026)
понеделник, 21 септември, 2026
22:00
2 - 1
(2 - 0, 0 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.82 |
3.00 |
2.45 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
1.36 |
1.40 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.73 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.00 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.62 |
2.25 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.22 |
4.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
21.09.2026 20:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Манта, а гостите от Мачала.
Разстоянието между двата града е 269.1 км.
Мачът ще се играе на стадион
Хокай,
който има капацитет от
15 000 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Хокай.
Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Манта - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.09.2026 |
Серия А |
Манта |
0 - 0 |
Аукас Кито |
3.45 |
3.00 |
2.03 |
| 08.09.2026 |
Серия А |
Емелек Гуаякил |
1 - 0 |
Манта |
1.57 |
3.52 |
5.22 |
| 02.09.2026 |
Серия А |
Макара Амбато |
4 - 3 |
Манта |
1.46 |
3.76 |
6.02 |
| 30.08.2026 |
Серия А |
Манта |
2 - 0 |
Барселона Гуаякил |
3.60 |
3.10 |
1.93 |
| 22.08.2026 |
Серия А |
Унив. Католика Кито |
5 - 1 |
Манта |
1.32 |
4.45 |
7.59 |
| 15.08.2026 |
Серия А |
Манта |
0 - 2 |
Леонес Атунтакуи |
2.68 |
2.86 |
2.53 |
| 11.08.2026 |
Серия А |
Депортиво Куенка |
1 - 2 |
Манта |
1.65 |
3.35 |
4.80 |
| 01.08.2026 |
Серия А |
Манта |
1 - 2 |
Мушук Руна |
2.68 |
2.99 |
2.45 |
| 30.07.2026 |
Копа Еквадор |
Индепендиенте дел Вале |
1 - 0 |
Манта |
1.15 |
6.41 |
14.00 |
| 26.07.2026 |
Серия А |
Текнико Университарио |
1 - 0 |
Манта |
1.65 |
3.27 |
4.94 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби
в последните 4 домакинства.
Оренсе Мачала - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 15.09.2026 |
Серия А |
Унив. Католика Кито |
2 - 1 |
Оренсе Мачала |
1.42 |
4.09 |
6.09 |
| 08.09.2026 |
Серия А |
Оренсе Мачала |
4 - 3 |
Гуаякил Сити |
1.92 |
3.18 |
3.57 |
| 04.09.2026 |
Серия А |
Леонес Атунтакуи |
1 - 0 |
Оренсе Мачала |
1.95 |
3.03 |
3.64 |
| 30.08.2026 |
Серия А |
Оренсе Мачала |
1 - 2 |
Макара Амбато |
2.19 |
3.00 |
3.07 |
| 23.08.2026 |
Серия А |
Барселона Гуаякил |
3 - 0 |
Оренсе Мачала |
1.85 |
3.19 |
3.83 |
| 16.08.2026 |
Серия А |
Оренсе Мачала |
2 - 0 |
Депортиво Куенка |
1.88 |
3.14 |
3.74 |
| 10.08.2026 |
Серия А |
Делфин Манта |
1 - 1 |
Оренсе Мачала |
2.43 |
2.92 |
2.76 |
| 01.08.2026 |
Серия А |
Либертад Лоха |
3 - 0 |
Оренсе Мачала |
2.67 |
3.12 |
2.38 |
| 26.07.2026 |
Серия А |
Оренсе Мачала |
2 - 3 |
Индепендиенте дел Вале |
4.57 |
3.48 |
1.64 |
| 24.07.2026 |
Серия А |
Оренсе Мачала |
2 - 1 |
Аукас Кито |
2.39 |
3.03 |
2.72 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 4 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.07.2026 |
Серия А |
Манта |
0 - 0 |
Оренсе Мачала |
2.73 |
2.97 |
2.41 |
| 10.03.2026 |
Серия А |
Оренсе Мачала |
1 - 1 |
Манта |
1.57 |
3.53 |
5.11 |
| 24.06.2025 |
Серия А |
Манта |
0 - 0 |
Оренсе Мачала |
3.18 |
3.18 |
2.17 |
| 23.02.2025 |
Серия А |
Оренсе Мачала |
2 - 1 |
Манта |
1.56 |
3.71 |
5.60 |
| 29.08.2021 |
Серия А |
Манта |
0 - 0 |
Оренсе Мачала |
2.92 |
3.06 |
2.32 |
| 04.04.2021 |
Серия А |
Оренсе Мачала |
0 - 1 |
Манта |
1.90 |
3.31 |
3.73 |
В последните 6 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 1 победа
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Манта имат изиграни 3 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите нямат победа
и 3 пъти са завършили наравно.
Група за Изпадане класиране към 21.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Мушук Руна |
30 |
9 |
11 |
10 |
35 |
38 |
-3 |
38 |
| 2 |
Депортиво Куенка |
30 |
10 |
6 |
14 |
25 |
37 |
-12 |
36 |
| 3 |
Текнико Университарио |
31 |
10 |
3 |
18 |
29 |
43 |
-14 |
33 |
| 4 |
Оренсе Мачала |
30 |
9 |
6 |
15 |
36 |
47 |
-11 |
33 |
| 5 |
Делфин Манта |
31 |
7 |
8 |
16 |
20 |
32 |
-12 |
29 |
| 6 |
Манта |
30 |
5 |
6 |
19 |
17 |
42 |
-25 |
21 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Манта |
Оренсе Мачала |
| Победи |
5 |
9 |
| Равни |
6 |
6 |
| Загуби |
19 |
15 |
| Вкарани Голове |
17 |
36 |
| Получени Голове |
42 |
47 |
| Средно Вкарани |
0.57 |
1.20 |
| Средно Получени |
1.40 |
1.57 |
| Мачове Вкарал |
40% |
73% |
| Мачове Получил |
80% |
83% |
| Гол/Гол |
30% |
63% |
| Над 1.5 |
50% |
87% |
| Над 2.5 |
27% |
60% |
| Над 3.5 |
13% |
17% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
3 |
| Равни |
4 |
3 |
| Загуби |
8 |
9 |
| Вкарани Голове |
7 |
13 |
| Получени Голове |
14 |
25 |
| Средно Вкарани |
0.47 |
0.87 |
| Средно Получени |
0.93 |
1.67 |
| Мачове Вкарал |
33% |
60% |
| Мачове Получил |
67% |
87% |
| Гол/Гол |
20% |
53% |
| Над 1.5 |
47% |
80% |
| Над 2.5 |
13% |
60% |
| Над 3.5 |
0% |
13% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.82 |
3.00 |
2.45 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
1.36 |
1.40 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.73 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.00 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.62 |
2.25 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.22 |
4.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
21.09.2026 20:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите