Словения - Първа Лига (2026 - 2027)
неделя, 6 септември, 2026
18:30
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 2
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.53 |
3.93 |
5.05 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.13 |
1.20 |
2.28 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.20 |
3.93 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.12 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.09 |
1.66 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.42 |
2.66 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.71 |
1.97 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Марибор, а гостите от Мурска Собота.
Разстоянието между двата града е 41.5 км.
Мачът ще се играе на стадион
Людски,
който има капацитет от
12 994 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Людски.
Мачът ще се играе в 17:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Марибор - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Първа Лига |
Нафта Лендава |
2 - 3 |
Марибор |
5.72 |
4.20 |
1.45 |
| 23.08.2026 |
Първа Лига |
Марибор |
3 - 1 |
Браво Любляна |
1.57 |
3.95 |
4.74 |
| 15.08.2026 |
Първа Лига |
Олимпия Любляна |
1 - 1 |
Марибор |
3.22 |
3.27 |
2.06 |
| 09.08.2026 |
Първа Лига |
Марибор |
2 - 0 |
Копер |
1.93 |
3.54 |
3.28 |
| 01.08.2026 |
Първа Лига |
Целие |
1 - 1 |
Марибор |
2.35 |
3.56 |
2.55 |
| 25.07.2026 |
Първа Лига |
Марибор |
3 - 0 |
Брине Гросупле |
1.45 |
4.07 |
5.86 |
| 19.07.2026 |
Първа Лига |
Алуминий Кидричево |
0 - 0 |
Марибор |
4.71 |
4.17 |
1.53 |
| 10.07.2026 |
Приятелски срещи |
Марибор |
1 - 1 |
Чарлтън |
2.44 |
3.51 |
2.54 |
| 01.07.2026 |
Приятелски срещи |
ЦСКА 1948 София |
3 - 3 |
Марибор |
- |
- |
- |
| 23.05.2026 |
Първа Лига |
Марибор |
3 - 0 |
Алуминий Кидричево |
1.51 |
4.15 |
4.92 |
Общо 5 победи и 5 равенства
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 1 равенство
в последните 5 домакинства.
Мура - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.08.2026 |
Първа Лига |
Браво Любляна |
2 - 0 |
Мура |
2.11 |
3.35 |
3.01 |
| 22.08.2026 |
Първа Лига |
Мура |
0 - 1 |
Копер |
3.12 |
3.47 |
2.03 |
| 16.08.2026 |
Първа Лига |
Брине Гросупле |
1 - 2 |
Мура |
2.27 |
3.21 |
2.85 |
| 10.08.2026 |
Първа Лига |
Мура |
1 - 3 |
Радомлие |
1.93 |
3.46 |
3.39 |
| 01.08.2026 |
Първа Лига |
Нафта Лендава |
5 - 2 |
Мура |
2.39 |
3.27 |
2.67 |
| 25.07.2026 |
Първа Лига |
Мура |
1 - 0 |
Олимпия Любляна |
3.13 |
3.23 |
2.11 |
| 17.07.2026 |
Първа Лига |
Целие |
2 - 2 |
Мура |
1.30 |
4.94 |
7.39 |
| 04.07.2026 |
Приятелски срещи |
Мура |
1 - 1 |
Ной Ереван |
- |
- |
- |
| 26.06.2026 |
Приятелски срещи |
Щурм Грац |
5 - 0 |
Мура |
1.15 |
6.84 |
11.99 |
| 20.06.2026 |
Приятелски срещи |
Арарат-Армения |
1 - 1 |
Мура |
- |
- |
- |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 3 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.05.2026 |
Първа Лига |
Мура |
2 - 1 |
Марибор |
3.55 |
3.65 |
1.81 |
| 14.03.2026 |
Първа Лига |
Марибор |
3 - 0 |
Мура |
1.33 |
4.61 |
7.06 |
| 29.11.2025 |
Първа Лига |
Мура |
0 - 1 |
Марибор |
3.78 |
3.54 |
1.77 |
| 13.09.2025 |
Първа Лига |
Марибор |
1 - 0 |
Мура |
1.31 |
4.84 |
7.57 |
| 21.04.2025 |
Първа Лига |
Мура |
1 - 2 |
Марибор |
3.76 |
3.38 |
1.83 |
| 22.02.2025 |
Първа Лига |
Марибор |
2 - 0 |
Мура |
1.52 |
3.89 |
5.10 |
| 26.10.2024 |
Първа Лига |
Мура |
1 - 1 |
Марибор |
3.76 |
3.54 |
1.79 |
| 11.08.2024 |
Първа Лига |
Марибор |
2 - 1 |
Мура |
1.40 |
4.39 |
6.04 |
| 09.04.2024 |
Първа Лига |
Марибор |
5 - 0 |
Мура |
1.35 |
4.46 |
7.14 |
| 18.02.2024 |
Първа Лига |
Мура |
3 - 0 |
Марибор *** |
3.88 |
3.51 |
1.79 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 7 победи,
гостите
имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Марибор имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 5 победи,
гостите нямат победа
и нямат равен мач.
Първа Лига класиране към 06.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Марибор |
7 |
4 |
3 |
0 |
13 |
5 |
+8 |
15 |
| 2 |
Копер |
7 |
3 |
3 |
1 |
7 |
5 |
+2 |
12 |
| 3 |
Целие |
6 |
3 |
2 |
1 |
10 |
8 |
+2 |
11 |
| 4 |
Браво Любляна |
7 |
3 |
2 |
2 |
8 |
8 |
0 |
11 |
| 5 |
Алуминий Кидричево |
7 |
2 |
2 |
3 |
8 |
8 |
0 |
8 |
| 6 |
Брине Гросупле |
7 |
2 |
2 |
3 |
11 |
12 |
-1 |
8 |
| 7 |
Олимпия Любляна |
7 |
2 |
2 |
3 |
3 |
5 |
-2 |
8 |
| 8 |
Нафта Лендава |
7 |
2 |
1 |
4 |
12 |
12 |
0 |
7 |
| 9 |
Мура |
7 |
2 |
1 |
4 |
8 |
14 |
-6 |
7 |
| 10 |
Радомлие |
6 |
1 |
2 |
3 |
7 |
10 |
-3 |
5 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Марибор |
|
| Мура |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Марибор |
Марибор |
|
Мура |
Мура |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Марибор |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 2 |
Копер |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
0 - 1 |
|
|
| 3 |
Целие |
|
1 - 1 |
|
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
| 4 |
Браво Любляна |
3 - 1 |
|
3 - 1 |
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 5 |
Алуминий Кидричево |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
|
| 6 |
Брине Гросупле |
3 - 0 |
|
3 - 0 |
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 7 |
Олимпия Любляна |
|
1 - 1 |
|
|
1 - 0 |
|
|
| 8 |
Нафта Лендава |
|
2 - 3 |
|
|
|
5 - 2 |
5 - 2 |
| 9 |
Мура |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 10 |
Радомлие |
|
|
|
|
1 - 3 |
|
|
*** Домжале - оттегляне от първенството
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Марибор |
Мура |
| Победи |
4 |
2 |
| Равни |
3 |
1 |
| Загуби |
0 |
4 |
| Вкарани Голове |
13 |
8 |
| Получени Голове |
5 |
14 |
| Средно Вкарани |
1.86 |
1.14 |
| Средно Получени |
0.71 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
86% |
71% |
| Мачове Получил |
57% |
86% |
| Гол/Гол |
57% |
57% |
| Над 1.5 |
86% |
71% |
| Над 2.5 |
43% |
57% |
| Над 3.5 |
29% |
43% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
1 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
0 |
2 |
| Вкарани Голове |
8 |
6 |
| Получени Голове |
1 |
10 |
| Средно Вкарани |
2.67 |
1.50 |
| Средно Получени |
0.33 |
2.50 |
| Мачове Вкарал |
100% |
75% |
| Мачове Получил |
33% |
100% |
| Гол/Гол |
33% |
75% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
67% |
75% |
| Над 3.5 |
33% |
50% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.53 |
3.93 |
5.05 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.13 |
1.20 |
2.28 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.20 |
3.93 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.12 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.09 |
1.66 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.42 |
2.66 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.71 |
1.97 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 2
За да гласувате, щракнете на знака