Малта - Премиер Лига (2026 - Първа Фаза)
петък, 21 август, 2026
22:00
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.19 |
3.18 |
2.93 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.33 |
1.30 |
1.56 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.61 |
2.16 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.22 |
1.30 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.75 |
1.94 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.28 |
3.41 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
1.95 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
21.08.2026 20:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Марсашлок, а гостите от Паола.
Разстоянието между двата града е 5.3 км.
Мачът ще се играе в 21:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Марсашлок - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.08.2026 |
Премиер Лига |
Балзан |
1 - 1 |
Марсашлок |
2.57 |
3.13 |
2.49 |
| 16.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Пюник Ереван |
1 - 0 |
Марсашлок |
1.22 |
5.76 |
10.74 |
| 09.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Марсашлок |
0 - 3 |
Пюник Ереван |
4.05 |
3.36 |
1.84 |
| 16.05.2026 |
Финален рунд |
Флориана |
2 - 1 |
Марсашлок |
2.20 |
3.05 |
2.99 |
| 09.05.2026 |
Финален рунд |
Хамрун Спартанс |
1 - 1 |
Марсашлок |
1.83 |
3.34 |
3.58 |
| 02.05.2026 |
Група за Титлата |
Марсашлок |
3 - 2 |
Нашар Лайънс |
1.34 |
4.55 |
7.23 |
| 26.04.2026 |
Група за Титлата |
Марсашлок |
1 - 0 |
Валета |
1.74 |
3.52 |
3.82 |
| 19.04.2026 |
Група за Титлата |
Марсашлок |
2 - 1 |
Гзира Юнайтед |
1.62 |
3.55 |
4.65 |
| 15.04.2026 |
Група за Титлата |
Марсашлок |
1 - 3 |
Флориана |
3.57 |
3.15 |
1.94 |
| 11.04.2026 |
Група за Титлата |
Марсашлок |
3 - 2 |
Хамрун Спартанс |
4.77 |
3.45 |
1.63 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 2 загуби
в последните 6 домакинства.
Хибърниънс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 16.08.2026 |
Премиер Лига |
Слима Уондърърс |
0 - 2 |
Хибърниънс |
2.23 |
3.04 |
2.99 |
| 30.04.2026 |
Група за Изпадане |
Забар Св.Патрик |
3 - 0 |
Хибърниънс |
1.96 |
3.53 |
3.09 |
| 24.04.2026 |
Група за Изпадане |
Хибърниънс |
2 - 0 |
Моста ФК |
1.95 |
3.40 |
3.21 |
| 18.04.2026 |
Група за Изпадане |
Хибърниънс |
0 - 0 |
Биркиркара |
2.63 |
3.06 |
2.48 |
| 14.04.2026 |
Група за Изпадане |
Таршин Рейнбоус |
3 - 2 |
Хибърниънс |
3.87 |
3.47 |
1.78 |
| 10.04.2026 |
Група за Изпадане |
Слима Уондърърс |
1 - 1 |
Хибърниънс |
1.87 |
3.31 |
3.57 |
| 14.03.2026 |
Премиер Лига |
Нашар Лайънс |
2 - 1 |
Хибърниънс |
2.39 |
3.20 |
2.62 |
| 07.03.2026 |
Премиер Лига |
Гзира Юнайтед |
1 - 0 |
Хибърниънс |
2.52 |
3.17 |
2.48 |
| 28.02.2026 |
Премиер Лига |
Хибърниънс |
1 - 1 |
Валета |
4.48 |
3.51 |
1.66 |
| 22.02.2026 |
Премиер Лига |
Флориана |
4 - 1 |
Хибърниънс |
1.53 |
3.86 |
5.03 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 5 загуби
в последните 7 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 15.02.2026 |
Премиер Лига |
Марсашлок |
2 - 1 |
Хибърниънс |
2.01 |
3.22 |
3.27 |
| 01.11.2025 |
Премиер Лига |
Хибърниънс |
2 - 2 |
Марсашлок |
3.59 |
3.24 |
1.87 |
| 26.01.2025 |
Премиер Лига |
Хибърниънс |
0 - 1 |
Марсашлок |
1.96 |
3.18 |
3.34 |
| 07.11.2024 |
Премиер Лига |
Марсашлок |
1 - 1 |
Хибърниънс |
3.14 |
3.25 |
2.06 |
| 27.04.2024 |
Премиер Лига |
Хибърниънс |
0 - 2 |
Марсашлок |
2.80 |
2.87 |
2.41 |
| 07.01.2024 |
Премиер Лига |
Марсашлок |
1 - 1 |
Хибърниънс |
2.55 |
3.20 |
2.43 |
| 11.03.2023 |
Премиер Лига |
Хибърниънс |
1 - 3 |
Марсашлок |
1.66 |
3.49 |
4.33 |
| 26.02.2023 |
Купа на Малта |
Хибърниънс |
0 - 1 |
Марсашлок |
1.62 |
3.60 |
4.50 |
| 30.10.2022 |
Премиер Лига |
Марсашлок |
1 - 1 |
Хибърниънс |
3.91 |
3.37 |
1.75 |
| 26.11.2011 |
Премиер Лига |
Марсашлок |
0 - 2 |
Хибърниънс |
7.89 |
4.33 |
1.31 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 1 победа
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Марсашлок имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 1 победа
и 3 пъти са завършили наравно.
Премиер Лига класиране към 21.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Биркиркара |
1 |
1 |
0 |
0 |
4 |
0 |
+4 |
3 |
| 2 |
Флориана |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
3 |
| 3 |
Валета |
1 |
1 |
0 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
3 |
| 4 |
Моста ФК |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 4 |
Хибърниънс |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 6 |
Балзан |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 6 |
Марсашлок |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 8 |
Забар Сейнт Патрик |
1 |
0 |
0 |
1 |
2 |
4 |
-2 |
0 |
| 9 |
Слима Уондърърс |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 9 |
Хамрун Спартанс |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 11 |
Бирзебуджа Ст. Питърс |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
3 |
-3 |
0 |
| 12 |
Гзира Юнайтед |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
4 |
-4 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Марсашлок |
|
| Хибърниънс |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Марсашлок |
Марсашлок |
|
Хибърниънс |
Хибърниънс |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Биркиркара |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Флориана |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Валета |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Моста ФК |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Хибърниънс |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 6 |
Балзан |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
| 6 |
Марсашлок |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 8 |
Забар Сейнт Патрик |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Слима Уондърърс |
|
|
|
|
|
0 - 2 |
0 - 2 |
| 9 |
Хамрун Спартанс |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Бирзебуджа Ст. Питърс |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Гзира Юнайтед |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Марсашлок |
Хибърниънс |
| Победи |
0 |
1 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
1 |
2 |
| Получени Голове |
1 |
0 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
2.00 |
| Средно Получени |
1.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
100% |
0% |
| Гол/Гол |
100% |
0% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
1 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
2 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
2.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
100% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.19 |
3.18 |
2.93 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.33 |
1.30 |
1.56 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.61 |
2.16 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.22 |
1.30 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.75 |
1.94 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.28 |
3.41 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
1.95 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
21.08.2026 20:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите