Приятелски Срещи - Клубни
03:00
Масатлан
(Мексико)
Депортиво Толука
(Мексико)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.92 | 3.23 | 2.22 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.59 | 1.29 | 1.36 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.21 | 1.31 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.79 | 1.92 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.31 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.74 | 1.98 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.01.2025 00:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Масатлан, а гостите от Толука. Разстоянието между двата града е 824.7 км.
Отговорна Игра
Масатлан - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.12.2024 | Приятелски срещи | Масатлан | 4 - 0 | Минерос де Сакатекас | - | - | - |
| 09.11.2024 | Лига МХ | Масатлан | 0 - 1 | Пумас УНАМ Мексико | 3.25 | 3.29 | 2.12 |
| 06.11.2024 | Лига МХ | Леон | 0 - 0 | Масатлан | 1.82 | 3.77 | 3.75 |
| 02.11.2024 | Лига МХ | Масатлан | 0 - 5 | Америка Мексико | 3.26 | 3.50 | 2.03 |
| 26.10.2024 | Лига МХ | Сантос Лагуна | 0 - 0 | Масатлан | 3.24 | 3.33 | 2.13 |
| 23.10.2024 | Лига МХ | Масатлан | 2 - 0 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 3.33 | 3.46 | 2.05 |
| 19.10.2024 | Лига МХ | Атлас Гуадалахара | 0 - 0 | Масатлан | 2.18 | 3.15 | 3.25 |
| 05.10.2024 | Лига МХ | Масатлан | 2 - 2 | Керетаро | 1.59 | 3.86 | 5.13 |
| 28.09.2024 | Лига МХ | Тихуана | 1 - 0 | Масатлан | 2.34 | 3.26 | 2.88 |
| 22.09.2024 | Лига МХ | Монтерей | 0 - 0 | Масатлан | 1.55 | 4.03 | 5.45 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Депортиво Толука - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.12.2024 | ПД Аперт. Плейоф | Депортиво Толука | 0 - 2 | Америка Мексико | 2.10 | 3.28 | 3.32 |
| 28.11.2024 | ПД Аперт. Плейоф | Америка Мексико | 2 - 0 | Депортиво Толука | 2.15 | 3.34 | 3.15 |
| 10.11.2024 | Лига МХ | Депортиво Толука | 4 - 0 | Америка Мексико | 2.72 | 3.44 | 2.35 |
| 07.11.2024 | Лига МХ | Тигрес УАНЛ Монтерей | 2 - 1 | Депортиво Толука | 1.72 | 3.92 | 4.11 |
| 03.11.2024 | Лига МХ | Депортиво Толука | 2 - 2 | Леон | 1.53 | 4.38 | 4.97 |
| 28.10.2024 | Лига МХ | Некакса Агуаскалиентес | 1 - 3 | Депортиво Толука | 2.82 | 3.47 | 2.28 |
| 23.10.2024 | Лига МХ | Депортиво Толука | 5 - 0 | Пуебла | 1.38 | 4.98 | 6.84 |
| 19.10.2024 | Лига МХ | Керетаро | 0 - 1 | Депортиво Толука | 4.73 | 3.90 | 1.64 |
| 06.10.2024 | Лига МХ | Депортиво Толука | 1 - 1 | Пумас УНАМ Мексико | 1.87 | 3.64 | 3.68 |
| 29.09.2024 | Лига МХ | Депортиво Толука | 4 - 1 | Атлас Гуадалахара | 1.54 | 4.10 | 5.66 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.07.2024 | Лига МХ | Депортиво Толука | 3 - 0 | Масатлан | 1.32 | 5.17 | 7.51 |
| 21.01.2024 | Лига МХ | Депортиво Толука | 4 - 1 | Масатлан | 1.44 | 4.36 | 6.38 |
| 11.11.2023 | Лига МХ | Масатлан | 1 - 0 | Депортиво Толука | 2.98 | 3.71 | 2.11 |
| 12.03.2023 | Лига МХ | Депортиво Толука | 4 - 1 | Масатлан | 1.45 | 4.34 | 6.28 |
| 17.09.2022 | Лига МХ | Масатлан | 1 - 1 | Депортиво Толука | 2.48 | 3.31 | 2.68 |
| 22.01.2022 | Лига МХ | Масатлан | 1 - 2 | Депортиво Толука | 2.47 | 3.10 | 2.79 |
| 18.08.2021 | Лига МХ | Депортиво Толука | 2 - 2 | Масатлан | 1.80 | 3.65 | 4.01 |
| 07.02.2021 | Лига МХ | Депортиво Толука | 4 - 1 | Масатлан | 1.98 | 3.26 | 3.65 |
| 08.08.2020 | Лига МХ | Масатлан | 2 - 1 | Депортиво Толука | 2.45 | 3.48 | 2.69 |
В последните 9 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 5 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Масатлан имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.92 | 3.23 | 2.22 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.59 | 1.29 | 1.36 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.21 | 1.31 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.79 | 1.92 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.31 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.74 | 1.98 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.01.2025 00:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра