Узбекистан - Купа на Узбекистан (2024)
18:30
Маш'ал Мубарек
Кизилкум Зарафшан
с резултат 0 - 2 в продълженията
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.44 | 3.24 | 2.54 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.30 | 1.48 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.22 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.81 | 1.88 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.32 | 3.07 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 2.09 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.07.2024 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Мубарек, а гостите от Зарафшан. Разстоянието между двата града е 272.5 км. Мачът ще се играе в 20:30 местно време.
Отговорна Игра
Маш'ал Мубарек - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.08.2022 | Купа на Узбекистан | Согдиана Джизак | 2 - 2 | Маш'ал Мубарек | - | - | - |
| 02.12.2021 | Плейофи | Олимпик Ташкент | 3 - 1 | Маш'ал Мубарек | - | - | - |
| 27.11.2021 | Суперлига | Сурхан Термез | 1 - 0 | Маш'ал Мубарек | 2.15 | 3.29 | 2.96 |
| 21.11.2021 | Суперлига | Маш'ал Мубарек | 2 - 1 | Кизилкум Зарафшан | 2.63 | 2.79 | 2.72 |
| 06.11.2021 | Суперлига | Маш'ал Мубарек | 0 - 0 | Туран Яйпан | 2.19 | 3.18 | 3.05 |
| 23.10.2021 | Суперлига | Маш'ал Мубарек | 0 - 0 | Навбахор Наманган | 2.26 | 3.29 | 2.79 |
| 15.10.2021 | Суперлига | АГМК Алмалик | 3 - 2 | Маш'ал Мубарек | 1.33 | 4.44 | 8.40 |
| 02.10.2021 | Суперлига | Маш'ал Мубарек | 0 - 1 | Насаф Карши | 6.28 | 3.94 | 1.45 |
| 27.09.2021 | Суперлига | Локомотив Ташкент | 2 - 1 | Маш'ал Мубарек | 1.43 | 3.93 | 6.62 |
| 21.09.2021 | Суперлига | Маш'ал Мубарек | 0 - 0 | Согдиана Джизак | 3.65 | 3.11 | 1.96 |
Общо 1 победа, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Кизилкум Зарафшан - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.06.2024 | Суперлига | Кизилкум Зарафшан | 1 - 0 | АГМК Алмалик | 3.06 | 3.14 | 2.09 |
| 20.06.2024 | Суперлига | Навбахор Наманган | 0 - 0 | Кизилкум Зарафшан | 1.35 | 4.26 | 7.31 |
| 15.06.2024 | Суперлига | Кизилкум Зарафшан | 3 - 3 | Андижан | 2.53 | 3.00 | 2.53 |
| 30.05.2024 | Суперлига | Динамо Самарканд | 2 - 0 | Кизилкум Зарафшан | 2.14 | 3.09 | 2.99 |
| 25.05.2024 | Суперлига | Пахтакор Ташкент | 1 - 1 | Кизилкум Зарафшан | - | - | - |
| 18.05.2024 | Суперлига | Кизилкум Зарафшан | 2 - 4 | Олимпик Ташкент | - | - | - |
| 11.05.2024 | Суперлига | Металург Бекабад | 0 - 0 | Кизилкум Зарафшан | - | - | - |
| 06.05.2024 | Суперлига | Кизилкум Зарафшан | 1 - 1 | Нефтчи Фергана | 2.91 | 3.07 | 2.28 |
| 05.04.2024 | Суперлига | Согдиана Джизак | 1 - 0 | Кизилкум Зарафшан | 2.02 | 3.17 | 3.36 |
| 29.03.2024 | Суперлига | Кизилкум Зарафшан | 0 - 0 | Локомотив Ташкент | - | - | - |
Общо 1 победа, 6 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.11.2021 | Суперлига | Маш'ал Мубарек | 2 - 1 | Кизилкум Зарафшан | 2.63 | 2.79 | 2.72 |
| 02.07.2021 | Суперлига | Кизилкум Зарафшан | 2 - 0 | Маш'ал Мубарек | 2.38 | 3.32 | 2.87 |
| 22.09.2020 | Суперлига | Кизилкум Зарафшан | 1 - 0 | Маш'ал Мубарек | 2.57 | 3.14 | 2.58 |
| 14.03.2020 | Суперлига | Маш'ал Мубарек | 1 - 1 | Кизилкум Зарафшан | - | - | - |
| 08.11.2017 | Суперлига | Маш'ал Мубарек | 4 - 0 | Кизилкум Зарафшан | - | - | - |
| 14.06.2017 | Суперлига | Кизилкум Зарафшан | 2 - 0 | Маш'ал Мубарек | 2.20 | 2.98 | 3.09 |
| 02.08.2016 | Суперлига | Маш'ал Мубарек | 0 - 1 | Кизилкум Зарафшан | - | - | - |
| 05.03.2016 | Суперлига | Кизилкум Зарафшан | 3 - 2 | Маш'ал Мубарек | - | - | - |
| 16.10.2015 | Суперлига | Кизилкум Зарафшан | 2 - 3 | Маш'ал Мубарек | 1.78 | 3.40 | 3.75 |
| 23.05.2015 | Суперлига | Маш'ал Мубарек | 0 - 0 | Кизилкум Зарафшан | - | - | - |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 5 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Маш'ал Мубарек имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Класиране в Суперлига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Насаф Карши | 13 | +9 | 26 |
| 2 | АГМК Алмалик | 13 | +7 | 23 |
| 3 | Согдиана Джизак | 13 | +6 | 23 |
| 4 | Пахтакор Ташкент | 13 | +4 | 22 |
| 5 | Андижан | 13 | +6 | 19 |
| 6 | Навбахор Наманган | 13 | +4 | 19 |
| 7 | Олимпик Ташкент | 13 | +4 | 19 |
| 8 | Нефтчи Фергана | 13 | +2 | 19 |
| 9 | Сурхан Термез | 13 | -3 | 16 |
| 10 | Кизилкум Зарафшан | 13 | -2 | 15 |
| 11 | Динамо Самарканд | 13 | -3 | 14 |
| 12 | Локомотив Ташкент | 13 | -10 | 10 |
| 13 | Буньодкор Ташкент | 13 | -16 | 8 |
| 14 | Металург Бекабад | 13 | -8 | 7 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.44 | 3.24 | 2.54 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.30 | 1.48 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.22 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.81 | 1.88 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.32 | 3.07 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 2.09 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.07.2024 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра