Никарагуа - Лига Примера (2026 - Апертура)
понеделник, 7 септември, 2026
04:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
5.62 |
3.97 |
1.48 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.39 |
1.18 |
1.10 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
4.41 |
1.17 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.15 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.12 |
1.64 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.45 |
2.55 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.72 |
1.96 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.09.2026 20:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Матагалпа, а гостите от Дириамба.
Разстоянието между двата града е 124.1 км.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Матагалпа - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 04.09.2026 |
Лига Примера |
Матагалпа |
1 - 0 |
УНАН Манагуа |
1.96 |
3.38 |
3.26 |
| 30.08.2026 |
Лига Примера |
Матагалпа |
0 - 1 |
Ранчо Сантана |
1.56 |
3.92 |
4.70 |
| 24.08.2026 |
Лига Примера |
АРТ Мун. Халапа |
0 - 1 |
Матагалпа |
1.85 |
3.38 |
3.65 |
| 16.08.2026 |
Лига Примера |
Матагалпа |
1 - 0 |
Сан Маркос |
1.67 |
3.71 |
4.15 |
| 10.08.2026 |
Лига Примера |
Матагалпа |
0 - 3 |
Манагуа |
4.37 |
3.67 |
1.64 |
| 03.08.2026 |
Лига Примера |
Уолтър Ферети |
4 - 1 |
Матагалпа |
1.93 |
3.33 |
3.36 |
| 26.07.2026 |
Лига Примера |
Реал Естели |
2 - 0 |
Матагалпа |
1.37 |
4.34 |
6.39 |
| 19.07.2026 |
Лига Примера |
Матагалпа |
0 - 3 |
Спорт Себако |
2.08 |
3.28 |
3.02 |
| 13.07.2026 |
Купа на Никарагуа |
АРТ Мун. Халапа |
3 - 2 |
Матагалпа |
- |
- |
- |
| 05.07.2026 |
Купа на Никарагуа |
Матагалпа |
3 - 1 |
АРТ Мун. Халапа |
- |
- |
- |
Общо 4 победи и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 3 загуби
в последните 6 домакинства.
Дирианген - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 04.09.2026 |
Лига Примера |
Манагуа |
3 - 3 |
Дирианген |
2.21 |
3.25 |
2.86 |
| 30.08.2026 |
Лига Примера |
Дирианген |
2 - 0 |
АРТ Мун. Халапа |
1.34 |
4.38 |
7.33 |
| 23.08.2026 |
Лига Примера |
Реал Естели |
0 - 2 |
Дирианген |
2.19 |
3.09 |
3.04 |
| 19.08.2026 |
Други Международни |
Кселаху |
2 - 0 |
Дирианген |
1.60 |
3.81 |
4.47 |
| 14.08.2026 |
Други Международни |
Луис А. Фирпо |
4 - 0 |
Дирианген |
1.54 |
3.82 |
5.05 |
| 09.08.2026 |
Лига Примера |
Дирианген |
2 - 1 |
Ранчо Сантана |
1.16 |
6.45 |
11.57 |
| 05.08.2026 |
Други Международни |
Дирианген |
1 - 3 |
ЛД Алахуеленсе |
4.49 |
3.68 |
1.63 |
| 01.08.2026 |
Лига Примера |
Дирианген |
1 - 1 |
УНАН Манагуа |
1.32 |
4.72 |
6.96 |
| 24.07.2026 |
Лига Примера |
Уолтър Ферети |
1 - 3 |
Дирианген |
- |
- |
- |
| 18.07.2026 |
Лига Примера |
Дирианген |
1 - 1 |
Сан Маркос |
- |
- |
- |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 07.05.2026 |
Плейофи |
Дирианген |
3 - 1 |
Матагалпа |
1.46 |
4.10 |
5.50 |
| 03.05.2026 |
Плейофи |
Матагалпа |
0 - 1 |
Дирианген |
3.48 |
3.56 |
1.83 |
| 09.04.2026 |
Лига Примера |
Матагалпа |
2 - 3 |
Дирианген |
4.40 |
4.22 |
1.61 |
| 07.02.2026 |
Лига Примера |
Дирианген |
1 - 1 |
Матагалпа |
1.24 |
4.98 |
10.56 |
| 23.10.2025 |
Лига Примера |
Дирианген |
2 - 2 |
Матагалпа |
1.21 |
5.75 |
9.19 |
| 10.08.2025 |
Лига Примера |
Матагалпа |
0 - 2 |
Дирианген |
3.91 |
3.61 |
1.70 |
| 05.05.2025 |
Плейофи |
Дирианген |
2 - 0 |
Матагалпа |
1.31 |
4.65 |
6.61 |
| 03.03.2025 |
Лига Примера |
Дирианген |
3 - 1 |
Матагалпа |
1.29 |
4.59 |
7.64 |
| 19.01.2025 |
Лига Примера |
Матагалпа |
0 - 4 |
Дирианген |
2.42 |
3.39 |
2.45 |
| 06.10.2024 |
Лига Примера |
Матагалпа |
4 - 4 |
Дирианген |
4.61 |
3.70 |
1.59 |
В последните 10 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
имат 7 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Матагалпа имат изиграни 5 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 4 победи
и 1 път са завършили наравно.
Лига Примера класиране към 07.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Манагуа |
7 |
6 |
1 |
0 |
23 |
6 |
+17 |
19 |
| 2 |
Реал Естели |
7 |
5 |
1 |
1 |
15 |
4 |
+11 |
16 |
| 3 |
Дирианген |
7 |
4 |
3 |
0 |
14 |
7 |
+7 |
15 |
| 4 |
УНАН Манагуа |
8 |
4 |
2 |
2 |
8 |
6 |
+2 |
14 |
| 5 |
Спорт Себако |
7 |
3 |
2 |
2 |
8 |
13 |
-5 |
11 |
| 6 |
Матагалпа |
8 |
3 |
0 |
5 |
4 |
13 |
-9 |
9 |
| 7 |
Сан Маркос |
8 |
2 |
2 |
4 |
6 |
11 |
-5 |
8 |
| 8 |
Уолтър Ферети |
8 |
2 |
1 |
5 |
10 |
13 |
-3 |
7 |
| 9 |
Ранчо Сантана |
8 |
1 |
1 |
6 |
6 |
13 |
-7 |
4 |
| 10 |
АРТ Мунисипал Халапа |
8 |
1 |
1 |
6 |
3 |
11 |
-8 |
4 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Матагалпа |
|
| Дирианген |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Матагалпа |
Матагалпа |
|
Дирианген |
Дирианген |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Манагуа |
0 - 3 |
|
0 - 3 |
|
|
3 - 3 |
3 - 3 |
| 2 |
Реал Естели |
|
2 - 0 |
|
|
|
0 - 2 |
0 - 2 |
| 3 |
Дирианген |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 4 |
УНАН Манагуа |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
1 - 1 |
|
|
| 5 |
Спорт Себако |
0 - 3 |
|
0 - 3 |
|
|
|
|
| 6 |
Матагалпа |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 7 |
Сан Маркос |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
1 - 1 |
|
|
| 8 |
Уолтър Ферети |
|
4 - 1 |
|
|
|
1 - 3 |
1 - 3 |
| 9 |
Ранчо Сантана |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
| 10 |
АРТ Мунисипал Халапа |
|
0 - 1 |
|
|
2 - 0 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Матагалпа |
Дирианген |
| Победи |
3 |
4 |
| Равни |
0 |
3 |
| Загуби |
5 |
0 |
| Вкарани Голове |
4 |
14 |
| Получени Голове |
13 |
7 |
| Средно Вкарани |
0.50 |
2.00 |
| Средно Получени |
1.62 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
50% |
100% |
| Мачове Получил |
62% |
71% |
| Гол/Гол |
12% |
71% |
| Над 1.5 |
50% |
100% |
| Над 2.5 |
38% |
43% |
| Над 3.5 |
12% |
29% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
2 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
3 |
0 |
| Вкарани Голове |
2 |
8 |
| Получени Голове |
7 |
4 |
| Средно Вкарани |
0.40 |
2.67 |
| Средно Получени |
1.40 |
1.33 |
| Мачове Вкарал |
40% |
100% |
| Мачове Получил |
60% |
67% |
| Гол/Гол |
0% |
67% |
| Над 1.5 |
40% |
100% |
| Над 2.5 |
40% |
67% |
| Над 3.5 |
0% |
67% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
5.62 |
3.97 |
1.48 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.39 |
1.18 |
1.10 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
4.41 |
1.17 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.15 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.12 |
1.64 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.45 |
2.55 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.72 |
1.96 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.09.2026 20:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака