Италия - Серия С - Група С (2017 - 2018)
18:30
Матера
Катания
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.75 | 3.10 | 1.90 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.36 | 1.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.75 | 1.39 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.04 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.04.2018 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Матера, а гостите от Катания. Разстоянието между двата града е 375.3 км. Мачът ще се играе в 17:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Матера - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.04.2018 | Серия С - С | Фиделис Андрия | 0 - 1 | Матера | 2.22 | 2.97 | 3.08 |
| 15.04.2018 | Серия С - С | Виртус Франкавила | 2 - 2 | Матера | 2.00 | 2.97 | 3.70 |
| 08.04.2018 | Серия С - С | Матера | 0 - 1 | Ренде 1968 | 1.81 | 3.11 | 4.27 |
| 31.03.2018 | Серия С - С | Трапани | 1 - 0 | Матера | 1.58 | 3.54 | 5.05 |
| 25.03.2018 | Серия С - С | Матера | 2 - 1 | Бишелие 1913 | 1.94 | 3.12 | 3.59 |
| 21.03.2018 | Серия С - С | Юве Стабия | 2 - 0 | Матера | 2.05 | 3.03 | 3.40 |
| 11.03.2018 | Серия С - С | Лече | 0 - 0 | Матера | 1.67 | 3.41 | 4.55 |
| 03.03.2018 | Серия С - С | Матера | 2 - 1 | Катанзаро | 1.77 | 3.26 | 4.25 |
| 25.02.2018 | Серия С - С | Расинг Фонди | 0 - 2 | Матера | 2.72 | 3.02 | 2.41 |
| 18.02.2018 | Серия С - С | Матера | 2 - 0 | Сиракуза | 2.20 | 3.05 | 3.04 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Катания - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.04.2018 | Серия С - С | Катания | 1 - 2 | Трапани | 1.65 | 3.40 | 4.79 |
| 15.04.2018 | Серия С - С | Акрагас | 1 - 3 | Катания | 18.07 | 6.08 | 1.12 |
| 09.04.2018 | Серия С - С | Катания | 0 - 0 | Юве Стабия | 1.64 | 3.54 | 4.62 |
| 31.03.2018 | Серия С - С | Катанзаро | 0 - 4 | Катания | 3.82 | 3.20 | 1.86 |
| 25.03.2018 | Серия С - С | Катания | 6 - 0 | Паганезе | 1.39 | 3.96 | 6.99 |
| 21.03.2018 | Серия С - С | Бишелие 1913 | 1 - 1 | Катания | 3.30 | 3.02 | 2.09 |
| 18.03.2018 | Серия С - С | Катания | 2 - 1 | Реджина | 1.40 | 3.93 | 7.09 |
| 11.03.2018 | Серия С - С | Сикула Леонцио | 0 - 0 | Катания | 3.58 | 3.14 | 1.95 |
| 03.03.2018 | Серия С - С | Катания | 1 - 0 | Сиракуза | 1.79 | 3.19 | 4.25 |
| 18.02.2018 | Серия С - С | Монополи 1966 | 5 - 0 | Катания | 2.72 | 3.07 | 2.39 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.12.2017 | Серия С - С | Катания | 1 - 1 | Матера | 1.74 | 3.24 | 4.48 |
| 07.02.2017 | Серия С - С | Катания | 2 - 0 | Матера | 2.49 | 2.95 | 2.70 |
| 18.09.2016 | Серия С - С | Матера | 0 - 0 | Катания | 2.00 | 3.13 | 3.52 |
| 31.01.2016 | Серия С - С | Катания | 2 - 1 | Матера | 2.08 | 3.02 | 3.31 |
| 20.09.2015 | Серия С - С | Матера | 0 - 1 | Катания | 2.38 | 3.07 | 2.76 |
В последните 5 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Матера имат изиграни 2 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Серия С - Група С класиране към 29.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Лече | 34 | +25 | 71 |
| 2 | Трапани | 34 | +27 | 67 |
| 3 | Катания | 34 | +30 | 67 |
| 4 | Юве Стабия | 34 | +13 | 51 |
| 5 | Монополи 1966 | 34 | +8 | 49 |
| 6 | Ренде 1968 | 34 | +1 | 49 |
| 7 | Козенца | 34 | 0 | 48 |
| 8 | Казертана | 34 | +3 | 47 |
| 9 | Виртус Франкавила | 34 | -4 | 45 |
| 10 | Сикула Леонцио | 34 | +1 | 45 |
| 11 | Катанзаро | 35 | -10 | 41 |
| 12 | Сиракуза | 34 | +8 | 39 |
| 13 | Реджина | 34 | -9 | 39 |
| 14 | Бишелие 1913 | 34 | -10 | 39 |
| 15 | Фиделис Андрия | 34 | -4 | 36 |
| 16 | Матера | 34 | +5 | 33 |
| 17 | Паганезе | 34 | -19 | 32 |
| 18 | Расинг Фонди | 34 | -20 | 27 |
| 19 | Акрагас | 35 | -45 | 0 |
Хронология в първенството
| Матера | |
| Катания | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Матера | Матера | Катания | Катания | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Лече | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 3 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 2 | Трапани | 3 - 3 | 1 - 0 | 3 - 3 | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 3 | Катания | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 4 | Юве Стабия | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 5 | Монополи 1966 | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 5 - 0 | 5 - 0 | |
| 6 | Ренде 1968 | 0 - 1 | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 3 | 0 - 3 | ||
| 7 | Козенца | 0 - 0 | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 8 | Казертана | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 9 | Виртус Франкавила | 2 - 1 | 2 - 2 | 2 - 1 | 1 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
| 10 | Сикула Леонцио | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 11 | Катанзаро | 2 - 1 | 0 - 2 | 2 - 1 | 1 - 0 | 0 - 4 | 0 - 4 | |
| 12 | Сиракуза | 2 - 0 | 1 - 2 | 2 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 13 | Реджина | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 14 | Бишелие 1913 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 4 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 15 | Фиделис Андрия | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 16 | Матера | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 17 | Паганезе | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 6 - 0 | 2 - 5 | 2 - 5 | |
| 18 | Расинг Фонди | 1 - 0 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 19 | Акрагас | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
Класиране в шампионата
| Матера | Катания | |
| Позиция | 16 | 3 |
| Точки | 33 | 67 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 1 |
| Точки | 35 | 33 |
Форма в шампионата
| Матера | Катания | |
|
Победи
Равни Загуби |
14
10 10 |
20
7 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
5 2 |
10
3 4 |
Голове в шампионата
| Матера | Катания | |
|
Вкарани
Получени |
38
33 |
58
28 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
23
13 |
29
16 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.75 | 3.10 | 1.90 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.36 | 1.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.75 | 1.39 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.04 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.04.2018 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
