Италия - Серия С - Група С (2017 - 2018)
21:30
Матера
Реджина
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 3.50 | 4.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.28 | 1.90 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.39 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.61 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.19 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.01.2018 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Матера, а гостите от Реджо Калабрия. Разстоянието между двата града е 295.5 км. Мачът ще се играе в 20:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Матера - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.01.2018 | Серия С - С | Козенца | 2 - 1 | Матера | 2.12 | 2.96 | 3.34 |
| 14.01.2018 | Купа Серия С | Лече | 3 - 0 | Матера | 1.69 | 3.48 | 4.26 |
| 30.12.2017 | Серия С - С | Матера | 2 - 0 | Сикула Леонцио | 1.70 | 3.30 | 4.60 |
| 22.12.2017 | Серия С - С | Акрагас | 1 - 1 | Матера | 3.28 | 3.10 | 2.08 |
| 17.12.2017 | Серия С - С | Матера | 1 - 0 | Казертана | 1.89 | 3.25 | 3.69 |
| 10.12.2017 | Серия С - С | Катания | 1 - 1 | Матера | 1.74 | 3.24 | 4.48 |
| 03.12.2017 | Серия С - С | Матера | 2 - 1 | Фиделис Андрия | 1.73 | 3.26 | 4.48 |
| 25.11.2017 | Серия С - С | Матера | 2 - 1 | Виртус Франкавила | 2.09 | 3.01 | 3.40 |
| 21.11.2017 | Купа Серия С | Матера | 3 - 2 | Реджина | 1.87 | 3.16 | 3.91 |
| 18.11.2017 | Серия С - С | Ренде 1968 | 2 - 0 | Матера | 2.27 | 2.98 | 3.03 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 победи в последните 5 домакинства.
Реджина - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.01.2018 | Серия С - С | Реджина | 1 - 0 | Паганезе | 1.97 | 3.03 | 3.66 |
| 30.12.2017 | Серия С - С | Катанзаро | 0 - 1 | Реджина | 1.94 | 3.16 | 3.62 |
| 23.12.2017 | Серия С - С | Реджина | 0 - 3 | Ренде 1968 | 2.31 | 2.98 | 2.92 |
| 15.12.2017 | Серия С - С | Юве Стабия | 2 - 1 | Реджина | 1.84 | 3.17 | 3.99 |
| 10.12.2017 | Серия С - С | Реджина | 0 - 3 | Сикула Леонцио | 2.01 | 3.03 | 3.58 |
| 03.12.2017 | Серия С - С | Акрагас | 1 - 0 | Реджина | 2.80 | 2.97 | 2.42 |
| 25.11.2017 | Серия С - С | Реджина | 0 - 0 | Бишелие 1913 | 2.03 | 3.07 | 3.47 |
| 21.11.2017 | Купа Серия С | Матера | 3 - 2 | Реджина | 1.87 | 3.16 | 3.91 |
| 18.11.2017 | Серия С - С | Лече | 3 - 2 | Реджина | 1.43 | 3.76 | 6.96 |
| 07.11.2017 | Серия С - С | Реджина | 0 - 2 | Сиракуза | 2.06 | 3.02 | 3.49 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.11.2017 | Купа Серия С | Матера | 3 - 2 | Реджина | 1.87 | 3.16 | 3.91 |
| 16.09.2017 | Серия С - С | Реджина | 1 - 1 | Матера | 2.40 | 2.98 | 2.76 |
| 12.03.2017 | Серия С - С | Матера | 2 - 0 | Реджина | 1.69 | 3.54 | 4.22 |
| 23.10.2016 | Серия С - С | Реджина | 2 - 6 | Матера | 2.83 | 3.00 | 2.36 |
| 28.02.2015 | Серия С - С | Реджина | 2 - 3 | Матера | 2.81 | 3.08 | 2.30 |
| 11.10.2014 | Серия С - С | Матера | 1 - 0 | Реджина | 2.10 | 3.14 | 3.22 |
В последните 6 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Матера имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Серия С - Група С класиране към 28.01.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Лече | 21 | +17 | 46 |
| 2 | Катания | 21 | +19 | 42 |
| 3 | Трапани | 22 | +18 | 40 |
| 4 | Ренде 1968 | 21 | +1 | 34 |
| 5 | Козенца | 21 | +2 | 32 |
| 6 | Виртус Франкавила | 21 | -5 | 30 |
| 7 | Юве Стабия | 21 | +3 | 29 |
| 8 | Монополи 1966 | 21 | +3 | 29 |
| 9 | Бишелие 1913 | 20 | -5 | 27 |
| 10 | Катанзаро | 21 | -2 | 26 |
| 11 | Реджина | 21 | -9 | 24 |
| 12 | Сиракуза | 21 | +5 | 22 |
| 13 | Расинг Фонди | 21 | -3 | 22 |
| 14 | Сикула Леонцио | 20 | -5 | 22 |
| 15 | Казертана | 21 | -4 | 21 |
| 16 | Фиделис Андрия | 21 | -2 | 19 |
| 17 | Паганезе | 21 | -13 | 16 |
| 18 | Матера | 21 | +3 | 14 |
| 19 | Акрагас | 21 | -23 | -2 |
Хронология в първенството
| Матера | |
| Реджина | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Матера | Матера | Реджина | Реджина | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Лече | 0 - 1 | 0 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | |||
| 2 | Катания | 1 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 3 | Трапани | 3 - 3 | 3 - 3 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 4 | Ренде 1968 | 2 - 0 | 0 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 5 | Козенца | 0 - 0 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | |||
| 6 | Виртус Франкавила | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 7 | Юве Стабия | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 8 | Монополи 1966 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 9 | Бишелие 1913 | 2 - 1 | 0 - 0 | |||||
| 10 | Катанзаро | 0 - 2 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 11 | Реджина | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 12 | Сиракуза | 1 - 2 | 0 - 2 | |||||
| 13 | Расинг Фонди | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 14 | Сикула Леонцио | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 0 - 3 | |||
| 15 | Казертана | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 16 | Фиделис Андрия | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 0 | ||||
| 17 | Паганезе | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 18 | Матера | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 19 | Акрагас | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
Класиране в шампионата
| Матера | Реджина | |
| Позиция | 18 | 11 |
| Точки | 14 | 24 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 13 |
| Точки | 24 | 10 |
Форма в шампионата
| Матера | Реджина | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
6 6 |
6
6 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
3 1 |
2
4 5 |
Голове в шампионата
| Матера | Реджина | |
|
Вкарани
Получени |
25
22 |
16
25 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
15
8 |
8
13 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 3.50 | 4.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.28 | 1.90 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.39 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.61 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.19 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.01.2018 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!
