Белгия - Про Лига (2016 - 2017)
21:30
Мехелен
Генк
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.70 | 3.50 | 2.45 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 1.30 | 1.48 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.08 | 1.73 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 2.05 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.01.2017 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Мехелен, а гостите от Генк. Разстоянието между двата града е 71.9 км. Мачът ще се играе на стадион Ахтер де Казерн, който има капацитет от 13 123 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Ахтер де Казерн. Мачът ще се играе в 20:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Мехелен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.01.2017 | Про Лига | Сент Трюиден | 2 - 1 | Мехелен | 2.05 | 3.27 | 3.50 |
| 22.01.2017 | Про Лига | Мехелен | 1 - 2 | Вестерло | 1.58 | 3.84 | 5.51 |
| 14.01.2017 | Приятелски срещи | Кортрийк | 0 - 0 | Мехелен | 2.39 | 3.51 | 2.39 |
| 11.01.2017 | Приятелски срещи | Рупел Бом | 4 - 4 | Мехелен | 9.18 | 7.55 | 1.14 |
| 26.12.2016 | Про Лига | Зулте Варегем | 0 - 0 | Мехелен | 1.69 | 3.78 | 4.56 |
| 20.12.2016 | Про Лига | Мехелен | 1 - 0 | Шарлероа | 2.28 | 3.22 | 3.10 |
| 17.12.2016 | Про Лига | Мехелен | 2 - 0 | СК Беверен | 1.82 | 3.62 | 4.01 |
| 10.12.2016 | Про Лига | Роял Ексел | 1 - 4 | Мехелен | 2.63 | 3.20 | 2.64 |
| 02.12.2016 | Про Лига | Мехелен | 1 - 0 | Ойпен | 1.98 | 3.55 | 3.43 |
| 29.11.2016 | Купа на Белгия | Сент Трюиден | 2 - 2 | Мехелен | 2.01 | 3.40 | 3.39 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Генк - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.01.2017 | Про Лига | Генк | 3 - 0 | Кортрийк | 1.50 | 4.19 | 5.98 |
| 21.01.2017 | Про Лига | Ойпен | 0 - 1 | Генк | 3.29 | 3.38 | 2.09 |
| 17.01.2017 | Купа на Белгия | Остенде | 1 - 1 | Генк | 2.38 | 3.38 | 2.77 |
| 11.01.2017 | Приятелски срещи | Дармщат 98 | 0 - 1 | Генк | 2.42 | 3.49 | 2.41 |
| 27.12.2016 | Про Лига | Генк | 2 - 0 | КАА Гент | 2.66 | 3.14 | 2.60 |
| 21.12.2016 | Про Лига | Зулте Варегем | 1 - 0 | Генк | 2.05 | 3.43 | 3.37 |
| 18.12.2016 | Про Лига | Генк | 2 - 2 | Стандарт Лиеж | 2.36 | 3.24 | 2.92 |
| 14.12.2016 | Купа на Белгия | Шарлероа | 1 - 1 | Генк | 2.45 | 3.26 | 2.73 |
| 09.12.2016 | ЛЕ група F | Сасуоло | 0 - 2 | Генк | 2.15 | 3.45 | 3.36 |
| 04.12.2016 | Про Лига | Генк | 1 - 2 | Локерен | 1.53 | 3.96 | 6.04 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2016 | Про Лига | Генк | 2 - 1 | Мехелен | 1.48 | 4.26 | 6.18 |
| 23.01.2016 | Про Лига | Мехелен | 1 - 1 | Генк | 2.79 | 3.19 | 2.50 |
| 18.09.2015 | Про Лига | Генк | 3 - 1 | Мехелен | 1.81 | 3.53 | 4.16 |
| 11.07.2015 | Приятелски срещи | Мехелен | 2 - 1 | Генк | 2.93 | 3.40 | 2.10 |
| 24.04.2015 | Група А за ЛЕ | Генк | 1 - 0 | Мехелен | 2.28 | 3.27 | 2.99 |
| 18.04.2015 | Група А за ЛЕ | Мехелен | 4 - 0 | Генк | 2.10 | 3.35 | 3.26 |
| 23.11.2014 | Про Лига | Генк | 3 - 0 | Мехелен | 1.93 | 3.43 | 3.70 |
| 27.07.2014 | Про Лига | Мехелен | 3 - 1 | Генк | 2.53 | 3.26 | 2.62 |
| 01.02.2014 | Про Лига | Мехелен | 0 - 2 | Генк | 2.71 | 3.26 | 2.47 |
| 04.12.2013 | Купа на Белгия | Мехелен | 1 - 2 | Генк | 2.66 | 3.34 | 2.39 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 6 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Мехелен имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Про Лига класиране към 28.01.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Клуб Брюж | 23 | +29 | 49 |
| 2 | Андерлехт | 23 | +28 | 47 |
| 3 | Зулте Варегем | 24 | +13 | 46 |
| 4 | Шарлероа | 24 | +4 | 40 |
| 5 | Остенде | 23 | +14 | 39 |
| 6 | КАА Гент | 23 | +9 | 36 |
| 7 | Мехелен | 23 | +3 | 35 |
| 8 | Генк | 22 | -1 | 34 |
| 9 | Стандарт Лиеж | 23 | +12 | 32 |
| 10 | Локерен | 23 | -6 | 25 |
| 11 | Кортрийк | 23 | -15 | 24 |
| 12 | Сент Трюиден | 23 | -9 | 23 |
| 13 | Ойпен | 23 | -19 | 21 |
| 14 | СК Беверен | 22 | -14 | 19 |
| 15 | Вестерло | 23 | -23 | 18 |
| 16 | Роял Ексел Мускрон | 23 | -25 | 15 |
Хронология в първенството
| Мехелен | |
| Генк | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Мехелен | Мехелен | Генк | Генк | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Клуб Брюж | 0 - 2 | 6 - 1 | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 2 | Андерлехт | 2 - 0 | 0 - 2 | |||||
| 3 | Зулте Варегем | 2 - 3 | 0 - 0 | 2 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 4 | Шарлероа | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 5 | Остенде | 2 - 3 | 2 - 3 | 2 - 1 | 6 - 0 | 6 - 0 | ||
| 6 | КАА Гент | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 7 | Мехелен | - | - | - | 2 - 1 | |||
| 8 | Генк | 2 - 1 | - | - | - | |||
| 9 | Стандарт Лиеж | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 10 | Локерен | 0 - 0 | 1 - 2 | 0 - 3 | 0 - 3 | |||
| 11 | Кортрийк | 0 - 0 | 0 - 0 | 3 - 0 | 4 - 1 | 4 - 1 | ||
| 12 | Сент Трюиден | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 1 - 0 | |||
| 13 | Ойпен | 1 - 0 | 0 - 2 | 1 - 0 | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 14 | СК Беверен | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 2 | |||
| 15 | Вестерло | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 1 | |||
| 16 | Роял Ексел Мускрон | 2 - 0 | 1 - 4 | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
Класиране в шампионата
| Мехелен | Генк | |
| Позиция | 7 | 8 |
| Точки | 35 | 34 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 12 |
| Точки | 22 | 8 |
Форма в шампионата
| Мехелен | Генк | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
5 8 |
10
4 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
1 4 |
2
2 6 |
Голове в шампионата
| Мехелен | Генк | |
|
Вкарани
Получени |
30
27 |
29
30 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
17
11 |
9
19 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.70 | 3.50 | 2.45 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 1.30 | 1.48 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.08 | 1.73 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 2.05 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.01.2017 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!
