Белгия - Про Лига (2017 - 2018)
21:30
Мехелен
Роял Ексел Мускрон
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 3.50 | 4.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.19 | 1.30 | 2.04 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.04 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 26.01.2018 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Мехелен, а гостите от Мускрон. Разстоянието между двата града е 94.5 км. Мачът ще се играе на стадион Ахтер де Казерн, който има капацитет от 13 123 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Ахтер де Казерн. Мачът ще се играе в 20:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Мехелен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.01.2018 | Про Лига | Сент Трюиден | 2 - 0 | Мехелен | 2.00 | 3.30 | 3.69 |
| 20.01.2018 | Про Лига | Мехелен | 0 - 2 | Зулте Варегем | 2.22 | 3.38 | 3.05 |
| 10.01.2018 | Приятелски срещи | Мехелен | 2 - 2 | Инголщат | 2.43 | 3.50 | 2.41 |
| 10.01.2018 | Приятелски срещи | Мехелен | 2 - 1 | Оснабрюк | 1.83 | 3.60 | 3.56 |
| 26.12.2017 | Про Лига | Локерен | 2 - 0 | Мехелен | 2.42 | 3.29 | 2.81 |
| 20.12.2017 | Про Лига | Мехелен | 0 - 3 | Клуб Брюж | 4.38 | 3.68 | 1.75 |
| 16.12.2017 | Про Лига | Кортрийк | 2 - 0 | Мехелен | 2.33 | 3.40 | 2.85 |
| 09.12.2017 | Про Лига | Остенде | 0 - 1 | Мехелен | 1.88 | 3.63 | 3.78 |
| 02.12.2017 | Про Лига | Мехелен | 3 - 2 | Генк | 3.20 | 3.35 | 2.17 |
| 29.11.2017 | Купа на Белгия | Мехелен | 1 - 1 | Генк | 3.29 | 3.41 | 2.08 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 6 домакинства.
Роял Ексел Мускрон - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.01.2018 | Про Лига | Роял Ексел | 0 - 3 | Кортрийк | 2.28 | 3.33 | 2.99 |
| 19.01.2018 | Про Лига | Шарлероа | 2 - 0 | Роял Ексел | 1.63 | 3.69 | 5.32 |
| 26.12.2017 | Про Лига | Клуб Брюж | 4 - 2 | Роял Ексел | 1.18 | 6.84 | 12.62 |
| 23.12.2017 | Про Лига | Роял Ексел | 2 - 1 | Зулте Варегем | 3.04 | 3.44 | 2.21 |
| 15.12.2017 | Про Лига | Роял Ексел | 1 - 0 | Остенде | 3.43 | 3.37 | 2.06 |
| 09.12.2017 | Про Лига | Роял Антверпен | 1 - 0 | Роял Ексел | 1.62 | 3.71 | 5.35 |
| 02.12.2017 | Про Лига | Роял Ексел | 1 - 1 | Сент Трюиден | 2.80 | 3.35 | 2.39 |
| 28.11.2017 | Купа на Белгия | Роял Ексел | 0 - 1 | Шарлероа | 3.74 | 3.18 | 1.98 |
| 24.11.2017 | Про Лига | КАА Гент | 3 - 1 | Роял Ексел | 1.29 | 5.17 | 9.33 |
| 18.11.2017 | Про Лига | Роял Ексел | 1 - 2 | Андерлехт | 5.73 | 4.30 | 1.50 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.09.2017 | Про Лига | Роял Ексел | 2 - 2 | Мехелен | 2.18 | 3.30 | 3.17 |
| 21.07.2017 | Приятелски срещи | Мехелен | 3 - 1 | Роял Ексел | 1.47 | 4.32 | 5.12 |
| 10.12.2016 | Про Лига | Роял Ексел | 1 - 4 | Мехелен | 2.63 | 3.20 | 2.64 |
| 22.10.2016 | Про Лига | Мехелен | 2 - 0 | Роял Ексел | 1.94 | 3.63 | 3.55 |
| 05.12.2015 | Про Лига | Роял Ексел | 2 - 3 | Мехелен | 2.65 | 3.24 | 2.60 |
| 08.08.2015 | Про Лига | Мехелен | 3 - 1 | Роял Ексел | 1.44 | 4.08 | 7.21 |
| 26.12.2014 | Про Лига | Мехелен | 1 - 0 | Роял Ексел | 1.81 | 3.54 | 4.12 |
| 04.10.2014 | Про Лига | Роял Ексел | 1 - 1 | Мехелен | 2.43 | 3.27 | 2.74 |
В последните 8 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Мехелен имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Про Лига класиране към 26.01.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Клуб Брюж | 23 | +35 | 57 |
| 2 | Шарлероа | 23 | +18 | 45 |
| 3 | Андерлехт | 23 | +6 | 44 |
| 4 | КАА Гент | 23 | +12 | 36 |
| 5 | Роял Антверпен | 23 | +6 | 36 |
| 6 | Сент Трюиден | 23 | -5 | 32 |
| 7 | Генк | 23 | +1 | 30 |
| 8 | СК Беверен | 23 | +2 | 29 |
| 9 | Кортрийк | 23 | -4 | 29 |
| 10 | Стандарт Лиеж | 23 | -4 | 29 |
| 11 | Зулте Варегем | 23 | -6 | 26 |
| 12 | Роял Ексел Мускрон | 23 | -12 | 26 |
| 13 | Остенде | 23 | -2 | 25 |
| 14 | Локерен | 23 | -11 | 24 |
| 15 | Ойпен | 23 | -18 | 19 |
| 16 | Мехелен | 23 | -18 | 18 |
Хронология в първенството
| Мехелен | |
| Роял Ексел Мускрон | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Мехелен | Мехелен | Роял Ексел Мускрон | Роял Ексел Мускрон | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Клуб Брюж | 0 - 3 | 2 - 0 | 0 - 3 | 2 - 1 | 4 - 2 | 4 - 2 | |
| 2 | Шарлероа | 2 - 0 | 2 - 5 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 3 | Андерлехт | 3 - 4 | 3 - 4 | 1 - 2 | ||||
| 4 | КАА Гент | 1 - 1 | 1 - 1 | 3 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 5 | Роял Антверпен | 1 - 2 | 0 - 0 | 1 - 2 | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 6 | Сент Трюиден | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 7 | Генк | 3 - 2 | 1 - 0 | 3 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 8 | СК Беверен | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 9 | Кортрийк | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | 0 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 10 | Стандарт Лиеж | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 3 | ||||
| 11 | Зулте Варегем | 0 - 2 | 2 - 1 | 0 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 12 | Роял Ексел Мускрон | 2 - 2 | - | - | - | |||
| 13 | Остенде | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 14 | Локерен | 0 - 2 | 2 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||
| 15 | Ойпен | 4 - 1 | 3 - 2 | |||||
| 16 | Мехелен | - | - | - | 2 - 2 | |||
Класиране в шампионата
| Мехелен | Роял Ексел Мускрон | |
| Позиция | 16 | 12 |
| Точки | 18 | 26 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 14 | 13 |
| Точки | 12 | 8 |
Форма в шампионата
| Мехелен | Роял Ексел Мускрон | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
6 13 |
7
5 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
3 5 |
2
2 7 |
Голове в шампионата
| Мехелен | Роял Ексел Мускрон | |
|
Вкарани
Получени |
21
39 |
29
41 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
14
18 |
9
17 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 3.50 | 4.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.19 | 1.30 | 2.04 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.04 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 26.01.2018 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
