Белгия - Про Лига (2026 - 2027)
събота, 5 септември, 2026
19:15
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.05 |
3.50 |
3.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.33 |
1.25 |
1.67 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.30 |
1.60 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.38 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Мехелен, а гостите от Вестерло.
Разстоянието между двата града е 31.4 км.
Мачът ще се играе на стадион
Ахтер де Казерн,
който има капацитет от
13 123 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Ахтер де Казерн.
Мачът ще се играе в 18:15 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Мехелен - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.08.2026 |
Про Лига |
РААЛ Лувиер |
2 - 2 |
Мехелен |
2.37 |
3.15 |
2.98 |
| 22.08.2026 |
Про Лига |
Шарлероа |
2 - 0 |
Мехелен |
1.72 |
3.74 |
4.38 |
| 16.08.2026 |
Про Лига |
Мехелен |
3 - 3 |
Стандарт Лиеж |
2.62 |
3.27 |
2.58 |
| 09.08.2026 |
Про Лига |
КАА Гент |
2 - 0 |
Мехелен |
1.95 |
3.49 |
3.56 |
| 01.08.2026 |
Приятелски срещи |
Мехелен |
0 - 0 |
Дюнкерк |
1.65 |
4.03 |
3.90 |
| 25.07.2026 |
Приятелски срещи |
Вилем II |
1 - 0 |
Мехелен |
2.86 |
3.49 |
2.09 |
| 18.07.2026 |
Приятелски срещи |
Мехелен |
2 - 3 |
АДО Ден Хааг |
2.33 |
3.48 |
2.54 |
| 15.07.2026 |
Приятелски срещи |
Хейст |
0 - 1 |
Мехелен |
15.51 |
9.60 |
1.07 |
| 24.05.2026 |
Група за Титлата |
Сент Трюиден |
3 - 0 |
Мехелен |
1.81 |
3.93 |
3.67 |
| 21.05.2026 |
Група за Титлата |
Мехелен |
2 - 2 |
Клуб Брюж |
7.37 |
5.20 |
1.33 |
Общо 1 победа, 4 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 равенства и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Вестерло - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Про Лига |
Вестерло |
2 - 2 |
Зулте Варегем |
2.93 |
3.67 |
2.17 |
| 23.08.2026 |
Про Лига |
Ломел |
4 - 0 |
Вестерло |
2.78 |
3.50 |
2.32 |
| 15.08.2026 |
Про Лига |
Генк |
3 - 2 |
Вестерло |
1.53 |
4.34 |
5.37 |
| 08.08.2026 |
Про Лига |
Вестерло |
1 - 5 |
Унион Сент Жилоаз |
4.31 |
3.72 |
1.73 |
| 01.08.2026 |
Приятелски срещи |
Вестерло |
1 - 2 |
Самсунспор |
- |
- |
- |
| 29.07.2026 |
Приятелски срещи |
Вестерло |
1 - 1 |
Кифисия |
- |
- |
- |
| 25.07.2026 |
Приятелски срещи |
Дюнкерк |
3 - 1 |
Вестерло |
- |
- |
- |
| 22.07.2026 |
Приятелски срещи |
Вестерло |
0 - 0 |
Ал Фейха |
- |
- |
- |
| 12.07.2026 |
Приятелски срещи |
Хелмонд Спорт |
0 - 2 |
Вестерло |
5.23 |
4.37 |
1.45 |
| 23.05.2026 |
Група Европа |
Роял Антверпен |
2 - 0 |
Вестерло |
1.98 |
3.77 |
3.21 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 4 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 25.01.2026 |
Про Лига |
Мехелен |
1 - 1 |
Вестерло |
2.69 |
3.54 |
2.40 |
| 09.08.2025 |
Про Лига |
Вестерло |
0 - 1 |
Мехелен |
2.36 |
3.73 |
2.61 |
| 21.06.2025 |
Приятелски срещи |
Мехелен |
3 - 2 |
Вестерло |
- |
- |
- |
| 26.04.2025 |
Група Европа |
Вестерло |
2 - 2 |
Мехелен |
2.31 |
3.72 |
2.69 |
| 22.04.2025 |
Група Европа |
Мехелен |
2 - 3 |
Вестерло |
1.69 |
4.17 |
4.17 |
| 20.12.2024 |
Про Лига |
Вестерло |
1 - 1 |
Мехелен |
2.25 |
3.56 |
2.88 |
| 03.08.2024 |
Про Лига |
Мехелен |
2 - 4 |
Вестерло |
1.88 |
3.87 |
3.52 |
| 18.05.2024 |
Група Европа |
Вестерло |
0 - 2 |
Мехелен |
2.25 |
3.82 |
2.70 |
| 13.04.2024 |
Група Европа |
Мехелен |
3 - 2 |
Вестерло |
1.65 |
3.92 |
4.76 |
| 08.03.2024 |
Про Лига |
Мехелен |
3 - 1 |
Вестерло |
1.89 |
3.49 |
3.95 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 2 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Мехелен имат изиграни 6 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
Про Лига класиране към 05.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Шарлероа |
4 |
4 |
0 |
0 |
9 |
2 |
+7 |
12 |
| 2 |
Унион Сент Жилоаз |
4 |
3 |
1 |
0 |
11 |
1 |
+10 |
10 |
| 3 |
Клуб Брюж |
4 |
3 |
0 |
1 |
8 |
2 |
+6 |
9 |
| 4 |
КАА Гент |
3 |
3 |
0 |
0 |
6 |
2 |
+4 |
9 |
| 5 |
Зулте Варегем |
4 |
2 |
2 |
0 |
8 |
3 |
+5 |
8 |
| 6 |
Стандарт Лиеж |
4 |
2 |
2 |
0 |
9 |
6 |
+3 |
8 |
| 7 |
Генк |
4 |
2 |
1 |
1 |
12 |
8 |
+4 |
7 |
| 8 |
Ломел |
4 |
2 |
1 |
1 |
6 |
2 |
+4 |
7 |
| 9 |
Роял Антверпен |
4 |
2 |
1 |
1 |
10 |
9 |
+1 |
7 |
| 10 |
Сент Трюиден |
4 |
1 |
2 |
1 |
8 |
8 |
0 |
5 |
| 11 |
Андерлехт |
3 |
1 |
0 |
2 |
2 |
5 |
-3 |
3 |
| 12 |
СК Беверен |
4 |
1 |
0 |
3 |
2 |
10 |
-8 |
3 |
| 13 |
Серкъл Брюж |
4 |
0 |
2 |
2 |
5 |
7 |
-2 |
2 |
| 14 |
Мехелен |
4 |
0 |
2 |
2 |
5 |
9 |
-4 |
2 |
| 15 |
РААЛ Ла Лувиер |
4 |
0 |
1 |
3 |
4 |
8 |
-4 |
1 |
| 16 |
Вестерло |
4 |
0 |
1 |
3 |
5 |
14 |
-9 |
1 |
| 17 |
Оуд Хеверле Льовен |
3 |
0 |
0 |
3 |
2 |
8 |
-6 |
0 |
| 18 |
Кортрийк |
3 |
0 |
0 |
3 |
1 |
9 |
-8 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Мехелен |
|
| Вестерло |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Мехелен |
Мехелен |
|
Вестерло |
Вестерло |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Шарлероа |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
|
| 2 |
Унион Сент Жилоаз |
|
|
|
|
1 - 5 |
|
|
| 3 |
Клуб Брюж |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
КАА Гент |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
|
| 5 |
Зулте Варегем |
|
|
|
|
2 - 2 |
|
|
| 6 |
Стандарт Лиеж |
3 - 3 |
|
3 - 3 |
|
|
|
|
| 7 |
Генк |
|
|
|
|
|
3 - 2 |
3 - 2 |
| 8 |
Ломел |
|
|
|
|
|
4 - 0 |
4 - 0 |
| 9 |
Роял Антверпен |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Сент Трюиден |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Андерлехт |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
СК Беверен |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Серкъл Брюж |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Мехелен |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 15 |
РААЛ Ла Лувиер |
|
2 - 2 |
|
|
|
|
|
| 16 |
Вестерло |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 17 |
Оуд Хеверле Льовен |
|
|
|
|
|
|
|
| 18 |
Кортрийк |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Мехелен |
Вестерло |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
2 |
1 |
| Загуби |
2 |
3 |
| Вкарани Голове |
5 |
5 |
| Получени Голове |
9 |
14 |
| Средно Вкарани |
1.25 |
1.25 |
| Средно Получени |
2.25 |
3.50 |
| Мачове Вкарал |
50% |
75% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
50% |
75% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
50% |
100% |
| Над 3.5 |
50% |
100% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
0 |
2 |
| Вкарани Голове |
3 |
2 |
| Получени Голове |
3 |
7 |
| Средно Вкарани |
3.00 |
1.00 |
| Средно Получени |
3.00 |
3.50 |
| Мачове Вкарал |
100% |
50% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
100% |
50% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
100% |
100% |
| Над 3.5 |
100% |
100% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.05 |
3.50 |
3.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.33 |
1.25 |
1.67 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.30 |
1.60 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.38 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака