Перу - Перу
неделя, 8 април, 2018
01:45
1 - 2
(0 - 2, 1 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.57 |
3.60 |
5.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.14 |
1.28 |
2.25 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.22 |
4.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.28 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.89 |
1.89 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
08.04.2018 00:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Арекипа, а гостите от Куско.
Разстоянието между двата града е 323.2 км.
Мачът ще се играе на стадион
Вирхен де Чапи,
който има капацитет от
60 000 места.
Снимки от Google карта
стадион Вирхен де Чапи.
Мачът ще се играе в 17:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Мелгар Арекипа - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.04.2018 |
Перу |
Спорт Бойс |
1 - 1 |
Мелгар Арекипа |
2.78 |
3.09 |
2.36 |
| 18.03.2018 |
Перу |
Мелгар Арекипа |
2 - 1 |
Спорт Уанкайо |
1.65 |
3.52 |
4.64 |
| 14.03.2018 |
Перу |
Мелгар Арекипа |
2 - 0 |
Депортиво Мунисипал |
1.42 |
4.11 |
6.36 |
| 05.03.2018 |
Перу |
Унион Комерсио |
1 - 1 |
Мелгар Арекипа |
2.67 |
3.09 |
2.47 |
| 01.03.2018 |
Перу |
Мелгар Арекипа |
0 - 0 |
Академия Кантолао |
1.51 |
3.77 |
5.63 |
| 25.02.2018 |
Перу |
Мелгар Арекипа |
1 - 1 |
Бинасионал |
1.44 |
4.24 |
5.70 |
| 17.02.2018 |
Перу |
Куско |
0 - 0 |
Мелгар Арекипа |
1.99 |
3.26 |
3.29 |
| 11.02.2018 |
Перу |
Мелгар Арекипа |
2 - 1 |
Спорт Бойс |
1.47 |
3.83 |
6.09 |
| 07.02.2018 |
Копа Либ. Квал. |
Мелгар Арекипа |
0 - 1 |
Сантяго Уондърърс |
1.62 |
3.51 |
5.62 |
| 03.02.2018 |
Перу |
Депортиво Мунисипал |
1 - 3 |
Мелгар Арекипа |
1.99 |
3.24 |
3.38 |
Общо 4 победи, 5 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 6 домакинства.
Куско - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 04.04.2018 |
Копа Либ. Гр. фаза |
Куско |
0 - 0 |
Насионал Монтевидео |
1.87 |
3.19 |
4.27 |
| 01.04.2018 |
Перу |
Депортиво Мунисипал |
3 - 0 |
Куско |
1.64 |
3.51 |
4.68 |
| 25.03.2018 |
Перу |
Куско |
2 - 0 |
Спорт Бойс |
1.25 |
5.09 |
8.94 |
| 21.03.2018 |
Перу |
Куско |
5 - 2 |
Унион Комерсио |
1.32 |
4.70 |
7.65 |
| 15.03.2018 |
Копа Либ. Гр. фаза |
Естудиантес Ла Плата |
3 - 0 |
Куско |
1.18 |
6.32 |
13.73 |
| 11.03.2018 |
Перу |
Куско |
1 - 0 |
Бинасионал |
1.37 |
4.32 |
6.73 |
| 04.03.2018 |
Перу |
Спорт Уанкайо |
3 - 1 |
Куско |
2.00 |
3.18 |
3.42 |
| 02.03.2018 |
Копа Либ. Гр. фаза |
Куско |
2 - 0 |
Сантос SP |
2.14 |
3.06 |
3.49 |
| 24.02.2018 |
Перу |
Академия Кантолао |
2 - 0 |
Куско |
2.23 |
3.05 |
3.04 |
| 17.02.2018 |
Перу |
Куско |
0 - 0 |
Мелгар Арекипа |
1.99 |
3.26 |
3.29 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.02.2018 |
Перу |
Куско |
0 - 0 |
Мелгар Арекипа |
1.99 |
3.26 |
3.29 |
| 10.09.2017 |
Лига 1 |
Мелгар Арекипа |
0 - 2 |
Куско |
1.83 |
3.37 |
3.72 |
| 04.06.2017 |
Лига 1 |
Куско |
1 - 0 |
Мелгар Арекипа |
1.75 |
3.38 |
4.30 |
| 03.11.2016 |
Лига 1 Вт. Фаза |
Мелгар Арекипа |
0 - 0 |
Куско |
1.43 |
4.02 |
6.83 |
| 19.09.2016 |
Лига 1 Вт. Фаза |
Куско |
1 - 2 |
Мелгар Арекипа |
2.06 |
3.23 |
3.34 |
| 23.07.2016 |
Лига 1 |
Куско |
1 - 2 |
Мелгар Арекипа |
1.69 |
3.44 |
4.54 |
| 19.04.2016 |
Лига 1 |
Мелгар Арекипа |
3 - 1 |
Куско |
1.83 |
3.42 |
3.91 |
| 09.12.2015 |
Финална Фаза |
Куско |
0 - 4 |
Мелгар Арекипа |
1.64 |
3.66 |
4.61 |
| 06.12.2015 |
Финална Фаза |
Мелгар Арекипа |
1 - 0 |
Куско |
2.03 |
3.19 |
3.35 |
| 03.12.2015 |
Финална Фаза |
Мелгар Арекипа |
1 - 1 |
Куско |
2.59 |
3.11 |
2.53 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 2 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Мелгар Арекипа имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 1 победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.57 |
3.60 |
5.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.14 |
1.28 |
2.25 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.22 |
4.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.28 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.89 |
1.89 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
08.04.2018 00:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач