Германия - Трета Лига (2017 - 2018)
събота, 10 март, 2018
15:00
15:00
Мепен
Унтерхахинг
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
Прогнози на потребителите
1 60% за Мепен
X 0% за равен
2 40% за Унтерхахинг
Общо гласували: 5
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 3.29 | 2.79 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.34 | 1.55 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.39 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.03.2018 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Мепен, а гостите от Унтерхахинг. Разстоянието между двата града е 598.7 км. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Мепен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.03.2018 | Трета Лига | Оснабрюк | 2 - 2 | Мепен | 1.76 | 3.39 | 4.34 |
| 24.02.2018 | Трета Лига | Аален | 1 - 1 | Мепен | 1.94 | 3.31 | 3.67 |
| 10.02.2018 | Трета Лига | Цвикау | 0 - 1 | Мепен | 1.99 | 3.23 | 3.58 |
| 03.02.2018 | Трета Лига | Мепен | 0 - 2 | Ханза Рощок | 2.60 | 3.08 | 2.63 |
| 27.01.2018 | Трета Лига | Магдебург | 0 - 0 | Мепен | 1.46 | 3.99 | 6.56 |
| 21.01.2018 | Трета Лига | Мепен | 2 - 0 | Пройсен Мюнстер | 2.46 | 3.10 | 2.76 |
| 16.12.2017 | Трета Лига | Вюрцбургер Кикерс | 2 - 0 | Мепен | 1.44 | 3.98 | 7.08 |
| 09.12.2017 | Трета Лига | Мепен | 2 - 2 | Вердер Бремен II | 2.00 | 3.27 | 3.56 |
| 02.12.2017 | Трета Лига | Рот-Вайс Ерфурт | 0 - 0 | Мепен | 2.47 | 3.13 | 2.75 |
| 24.11.2017 | Трета Лига | Мепен | 1 - 1 | Зоненхоф Гроссашпах | 2.18 | 3.24 | 3.09 |
Общо 2 победи, 6 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Унтерхахинг - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.03.2018 | Трета Лига | Унтерхахинг | 1 - 1 | Рот-Вайс Ерфурт | 1.60 | 3.71 | 5.12 |
| 03.03.2018 | Трета Лига | Зоненхоф Гроссашпах | 1 - 2 | Унтерхахинг | 2.57 | 3.20 | 2.55 |
| 24.02.2018 | Трета Лига | Унтерхахинг | 3 - 0 | Шпортфройнде Лоте | 2.06 | 3.35 | 3.27 |
| 17.02.2018 | Трета Лига | Кемницер | 2 - 1 | Унтерхахинг | 2.70 | 3.30 | 2.41 |
| 11.02.2018 | Трета Лига | Унтерхахинг | 1 - 1 | Халешер | 1.88 | 3.46 | 3.72 |
| 03.02.2018 | Трета Лига | Фортуна Кьолн | 0 - 0 | Унтерхахинг | 2.27 | 3.31 | 2.90 |
| 27.01.2018 | Трета Лига | Унтерхахинг | 0 - 1 | Веен Висбаден | 2.95 | 3.38 | 2.20 |
| 20.01.2018 | Трета Лига | Карлсруе | 3 - 1 | Унтерхахинг | 2.00 | 3.27 | 3.51 |
| 16.12.2017 | Трета Лига | Унтерхахинг | 1 - 0 | Вердер Бремен II | 1.64 | 3.68 | 4.76 |
| 09.12.2017 | Трета Лига | Оснабрюк | 2 - 0 | Унтерхахинг | 2.34 | 3.32 | 2.78 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.09.2017 | Трета Лига | Унтерхахинг | 4 - 0 | Мепен | 1.72 | 3.65 | 4.19 |
Трета Лига класиране към 10.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Падерборн | 27 | +29 | 54 |
| 2 | Магдебург | 27 | +16 | 54 |
| 3 | Карлсруе | 28 | +12 | 51 |
| 4 | Веен Висбаден | 27 | +31 | 50 |
| 5 | Фортуна Кьолн | 28 | +16 | 50 |
| 6 | Ханза Рощок | 27 | +12 | 47 |
| 7 | Унтерхахинг | 28 | +2 | 43 |
| 8 | Аален | 28 | +4 | 40 |
| 9 | Мепен | 26 | -1 | 37 |
| 10 | Вюрцбургер Кикерс | 27 | -3 | 37 |
| 11 | Цвикау | 27 | -7 | 34 |
| 12 | Оснабрюк | 27 | -6 | 33 |
| 13 | Зоненхоф Гроссашпах | 27 | -8 | 33 |
| 14 | Пройсен Мюнстер | 28 | -5 | 32 |
| 15 | Карл Цайс Йена | 26 | -5 | 32 |
| 16 | Халешер | 28 | -6 | 32 |
| 17 | Шпортфройнде Лоте | 28 | -11 | 30 |
| 18 | Вердер Бремен II | 28 | -22 | 19 |
| 19 | Кемницер | 27 | -22 | 13 |
| 20 | Рот-Вайс Ерфурт | 27 | -26 | 9 |
Хронология в първенството
| Мепен | |
| Унтерхахинг | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Мепен | Мепен | Унтерхахинг | Унтерхахинг | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Падерборн | 1 - 0 | 0 - 3 | |||||
| 2 | Магдебург | 1 - 2 | 0 - 0 | 1 - 2 | 0 - 3 | 0 - 3 | ||
| 3 | Карлсруе | 2 - 0 | 2 - 0 | 3 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 4 | Веен Висбаден | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 5 | Фортуна Кьолн | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 6 | Ханза Рощок | 0 - 2 | 1 - 2 | 0 - 2 | 0 - 3 | |||
| 7 | Унтерхахинг | 4 - 0 | - | - | - | |||
| 8 | Аален | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 9 | Мепен | - | - | - | 4 - 0 | |||
| 10 | Вюрцбургер Кикерс | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||
| 11 | Цвикау | 4 - 0 | 0 - 1 | 4 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | ||
| 12 | Оснабрюк | 1 - 0 | 2 - 2 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 13 | Зоненхоф Гроссашпах | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 4 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 14 | Пройсен Мюнстер | 2 - 0 | 3 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | |||
| 15 | Карл Цайс Йена | 2 - 2 | 3 - 2 | |||||
| 16 | Халешер | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 17 | Шпортфройнде Лоте | 2 - 2 | 3 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 18 | Вердер Бремен II | 2 - 2 | 2 - 2 | 1 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 19 | Кемницер | 3 - 2 | 3 - 2 | 4 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 20 | Рот-Вайс Ерфурт | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
Класиране в шампионата
| Мепен | Унтерхахинг | |
| Позиция | 9 | 7 |
| Точки | 37 | 43 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 13 | 6 |
| Точки | 22 | 19 |
Форма в шампионата
| Мепен | Унтерхахинг | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
10 7 |
13
4 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
4 2 |
6
1 7 |
Голове в шампионата
| Мепен | Унтерхахинг | |
|
Вкарани
Получени |
31
32 |
42
40 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
20
12 |
18
19 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 3.29 | 2.79 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.34 | 1.55 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.39 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.03.2018 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 60% за Мепен
X 0% за равен
2 40% за Унтерхахинг
Общо гласували: 5
