Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 (2026 - 2027)

събота, 29 август, 2026
20:15
Мерида АД

Мерида АД

Депортиво Фабрил

Депортиво Фабрил

Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 0% за Мерида АД
X 0% за равен
2 0% за Депортиво Фабрил
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Коефициенти

Стандартни 1 X 2
Ср. коеф. 2.15 3.20 3.00
Двоен шанс 1X 12 X2
Ср. коеф. 1.30 1.29 1.57
Равенство няма залог Dnb1 Dnb2
Ср. коеф.   1.57 2.25
Под/Над Гол Под Над
Ср. коеф. 1.5 3.40 1.30
Ср. коеф. 2.5 1.80 2.00
Ср. коеф. 3.5 1.30 3.40
Гол/Гол Да Не
Ср. коеф.   1.80 1.91

*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.08.2026 00:05. Възможни са промени към настоящия момент!

Обща информация за мача

Домакините са от Мерида, а гостите от Абегондо. Разстоянието между двата града е 505.6 км. Мачът ще се играе в 19:15 местно време.

Реклама
Спортно Колело на Късмета


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Мерида АД - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
07.08.2026 Приятелски срещи Леганес 3 - 0 Мерида АД 1.70 3.49 4.27
01.08.2026 Приятелски срещи Мерида АД 2 - 3 Бетис Баломпие 1.67 3.73 4.08
23.05.2026 Примера РФЕФ 1 Осасуна Б 1 - 2 Мерида АД 1.93 3.29 3.41
17.05.2026 Примера РФЕФ 1 Мерида АД 1 - 1 Уни. Саламанка 2.37 2.95 2.79
09.05.2026 Примера РФЕФ 1 Баракалдо 2 - 0 Мерида АД 1.76 3.39 4.07
03.05.2026 Примера РФЕФ 1 Мерида АД 0 - 2 Луго 2.19 3.12 2.96
24.04.2026 Примера РФЕФ 1 Аренас Клуб де Гечо 2 - 0 Мерида АД 2.60 3.08 2.53
19.04.2026 Примера РФЕФ 1 Арентейро 0 - 2 Мерида АД 2.33 3.14 2.78
12.04.2026 Примера РФЕФ 1 Мерида АД 1 - 1 Тенерифе 3.51 3.10 1.98
04.04.2026 Примера РФЕФ 1 Понферадина 4 - 1 Мерида АД 2.04 3.01 3.52

Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 2 загуби в последните 4 домакинства.

Депортиво Фабрил - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
09.08.2025 Приятелски срещи Компостела 0 - 2 Депортиво Фабрил 3.14 3.59 1.94
06.08.2025 Приятелски срещи Депортиво Фабрил 2 - 3 Расинг Ферол - - -
24.08.2024 Приятелски срещи Компостела 3 - 0 Депортиво Фабрил 1.87 3.26 3.69
31.07.2024 Приятелски срещи Луго 3 - 0 Депортиво Фабрил 1.57 3.72 4.74
26.08.2023 Приятелски срещи Депортиво Фабрил 0 - 0 Компостела - - -
16.08.2023 Приятелски срещи Депортиво Фабрил 1 - 2 Арентейро - - -
19.05.2019 Примера РФЕФ 1 Валядолид Пр. 1 - 0 Депортиво Фабрил 1.33 5.09 6.05
11.05.2019 Примера РФЕФ 1 Депортиво Фабрил 3 - 0 Навалкарнеро 2.42 3.08 2.77
04.05.2019 Примера РФЕФ 1 Културал Леонеса 4 - 0 Депортиво Фабрил 1.30 4.60 8.69
27.04.2019 Примера РФЕФ 1 Депортиво Фабрил 3 - 3 Уни. Саламанка 3.41 3.09 2.06

Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 загуби в последните 5 гостувания.

Директни срещи

Няма данни в системата

Примера Дивисион РФЕФ Група 1 класиране към 29.08.2026

Отбор М П Р З Вк Пл ГР Т
1 Тенерифе 38 22 10 6 62 24 +38 76
2 Селта Фортуна 38 18 11 9 61 48 +13 65
3 Самора 38 17 10 11 53 42 +11 61
4 Понферадина 38 17 9 12 43 33 +10 60
5 Реал Мадрид Кастиля 38 16 10 12 61 52 +9 58
6 Понтеведра 38 14 16 8 49 31 +18 58
7 Баракалдо 38 15 13 10 51 38 +13 58
8 Унионистас де Саламанка 38 15 11 12 53 49 +4 56
9 Луго 38 13 14 11 36 40 -4 53
10 Мерида АД 38 14 10 14 47 53 -6 52
11 Аренас Клуб де Гечо 38 15 7 16 46 55 -9 52
12 Расинг Ферол 38 13 10 15 41 47 -6 49
13 Билбао Атлетик 38 13 10 15 38 46 -8 49
14 Реал Авилес 38 11 11 16 55 67 -12 44
15 Касереньо 38 10 14 14 42 49 -7 44
16 Талавера де ла Рейна 38 11 10 17 38 47 -9 43
17 Оуренсе 38 10 13 15 44 47 -3 43
18 Гуадалахара 38 10 11 17 44 58 -14 41
19 Осасуна Б 38 10 10 18 28 42 -14 40
20 Арентейро 38 6 10 22 29 53 -24 28
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Коефициенти

Стандартни 1 X 2
Ср. коеф. 2.15 3.20 3.00
Двоен шанс 1X 12 X2
Ср. коеф. 1.30 1.29 1.57
Равенство няма залог Dnb1 Dnb2
Ср. коеф.   1.57 2.25
Под/Над Гол Под Над
Ср. коеф. 1.5 3.40 1.30
Ср. коеф. 2.5 1.80 2.00
Ср. коеф. 3.5 1.30 3.40
Гол/Гол Да Не
Ср. коеф.   1.80 1.91

*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.08.2026 00:05. Възможни са промени към настоящия момент!

Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 0% за Мерида АД
X 0% за равен
2 0% за Депортиво Фабрил
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака