Турция - ТФФ Първа Лига (2016 - 2017)
18:00
Мерсин Идман Юрду
Ескишехирспор
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.50 | 4.20 | 1.44 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.63 | 1.22 | 1.14 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.50 | 1.18 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.04.2017 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Мерсин, а гостите от Ескишехир. Разстоянието между двата града е 487.5 км. Мачът ще се играе на стадион Мерсин Арена, който има капацитет от 25 534 места. Снимки от Google карта стадион Мерсин Арена. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Мерсин Идман Юрду - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.04.2017 | Първа Лига | Юмраниеспор | 2 - 2 | Мерсин Идман Юрду | 1.43 | 4.44 | 5.60 |
| 19.04.2017 | Първа Лига | Мерсин Идман Юрду | 0 - 2 | Елязъгспор | 2.49 | 3.08 | 2.59 |
| 09.04.2017 | Първа Лига | Манисаспор | 2 - 0 | Мерсин Идман Юрду | 2.52 | 3.09 | 2.58 |
| 01.04.2017 | Първа Лига | Мерсин Идман Юрду | 3 - 2 | Шанлъурфаспор | 2.53 | 3.11 | 2.56 |
| 18.03.2017 | Първа Лига | Балъкесирспор | 3 - 3 | Мерсин Идман Юрду | 1.43 | 4.02 | 6.17 |
| 12.03.2017 | Първа Лига | Мерсин Идман Юрду | 1 - 1 | Алтънорду | 2.81 | 3.21 | 2.28 |
| 04.03.2017 | Първа Лига | Газиантеп ФК | 1 - 2 | Мерсин Идман Юрду | 1.99 | 3.24 | 3.34 |
| 27.02.2017 | Първа Лига | Мерсин Идман Юрду | 0 - 0 | Денизлиспор | 3.16 | 3.41 | 2.01 |
| 17.02.2017 | Първа Лига | Самсунспор | 1 - 1 | Мерсин Идман Юрду | 1.56 | 3.67 | 5.28 |
| 11.02.2017 | Първа Лига | Мерсин Идман Юрду | 2 - 2 | Болуспор | 4.23 | 3.61 | 1.67 |
Общо 2 победи, 6 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Ескишехирспор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.04.2017 | Първа Лига | Ескишехирспор | 2 - 2 | Сивасспор | 2.01 | 3.24 | 3.53 |
| 18.04.2017 | Първа Лига | Йени Малатияспор | 1 - 2 | Ескишехирспор | 2.36 | 3.05 | 2.91 |
| 08.04.2017 | Първа Лига | Ескишехирспор | 2 - 4 | Адана Демирспор | 1.45 | 3.98 | 6.51 |
| 01.04.2017 | Първа Лига | Бандърмаспор | 0 - 1 | Ескишехирспор | 4.45 | 3.48 | 1.73 |
| 19.03.2017 | Първа Лига | Ескишехирспор | 4 - 0 | Гьозтепе | 1.85 | 3.30 | 3.90 |
| 12.03.2017 | Първа Лига | Гиресунспор | 0 - 0 | Ескишехирспор | 2.55 | 3.13 | 2.63 |
| 04.03.2017 | Първа Лига | Болуспор | 2 - 2 | Ескишехирспор | 3.05 | 3.18 | 2.20 |
| 26.02.2017 | Първа Лига | Ескишехирспор | 0 - 0 | Юмраниеспор | 1.53 | 3.63 | 5.87 |
| 19.02.2017 | Първа Лига | Елязъгспор | 0 - 0 | Ескишехирспор | 3.23 | 3.23 | 2.13 |
| 11.02.2017 | Първа Лига | Ескишехирспор | 1 - 5 | Манисаспор | 1.31 | 4.51 | 8.58 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 равенства в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.12.2016 | Първа Лига | Ескишехирспор | 6 - 0 | Мерсин Идман Юрду | 1.15 | 6.38 | 12.00 |
| 24.04.2016 | Супер Лига | Мерсин Идман Юрду | 1 - 2 | Ескишехирспор | 2.40 | 3.38 | 2.84 |
| 28.11.2015 | Супер Лига | Ескишехирспор | 3 - 2 | Мерсин Идман Юрду | 2.04 | 3.38 | 3.51 |
| 15.03.2015 | Супер Лига | Ескишехирспор | 2 - 0 | Мерсин Идман Юрду | 1.93 | 3.39 | 3.75 |
| 26.10.2014 | Супер Лига | Мерсин Идман Юрду | 4 - 2 | Ескишехирспор | 2.81 | 3.23 | 2.41 |
| 27.02.2013 | Купа на Турция | Мерсин Идман Юрду | 0 - 3 | Ескишехирспор | 5.36 | 3.81 | 1.55 |
| 03.02.2013 | Супер Лига | Ескишехирспор | 0 - 0 | Мерсин Идман Юрду | 1.62 | 3.60 | 5.35 |
| 11.01.2013 | Купа на Турция | Ескишехирспор | 3 - 1 | Мерсин Идман Юрду | 1.41 | 4.00 | 7.05 |
| 31.08.2012 | Супер Лига | Мерсин Идман Юрду | 1 - 3 | Ескишехирспор | 2.65 | 3.14 | 2.61 |
| 07.04.2012 | Супер Лига | Ескишехирспор | 2 - 0 | Мерсин Идман Юрду | 1.25 | 6.11 | 13.64 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 8 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Мерсин Идман Юрду имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 3 победи и нямат равен мач.
ТФФ Първа Лига класиране към 28.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Йени Малатияспор | 29 | +14 | 54 |
| 2 | Сивасспор | 29 | +14 | 49 |
| 3 | Ескишехирспор | 29 | +14 | 49 |
| 4 | Гиресунспор | 29 | +8 | 47 |
| 5 | Юмраниеспор | 29 | +8 | 46 |
| 6 | Гьозтепе | 29 | +2 | 46 |
| 7 | Болуспор | 29 | -1 | 44 |
| 8 | Алтънорду | 29 | 0 | 40 |
| 9 | Балъкесирспор | 29 | +11 | 36 |
| 10 | Елязъгспор | 29 | +5 | 35 |
| 11 | Адана Демирспор | 29 | +1 | 34 |
| 12 | Денизлиспор | 29 | 0 | 34 |
| 13 | Манисаспор | 29 | -2 | 33 |
| 14 | Самсунспор | 29 | -12 | 31 |
| 15 | Шанлъурфаспор | 29 | -6 | 30 |
| 16 | Газиантеп ФК | 29 | -12 | 26 |
| 17 | Бандърмаспор | 29 | -17 | 25 |
| 18 | Мерсин Идман Юрду | 29 | -27 | 25 |
Хронология в първенството
| Мерсин Идман Юрду | |
| Ескишехирспор | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Мерсин Идман Юрду | Мерсин Идман Юрду | Ескишехирспор | Ескишехирспор | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Йени Малатияспор | 1 - 3 | 2 - 1 | 1 - 3 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 2 | Сивасспор | 1 - 0 | 6 - 0 | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 3 | Ескишехирспор | 6 - 0 | - | - | - | |||
| 4 | Гиресунспор | 0 - 2 | 0 - 2 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 5 | Юмраниеспор | 0 - 2 | 2 - 2 | 0 - 2 | 0 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 6 | Гьозтепе | 2 - 0 | 4 - 0 | 3 - 0* | 3 - 0* | |||
| 7 | Болуспор | 2 - 2 | 0 - 2 | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 8 | Алтънорду | 1 - 1 | 3 - 1 | 1 - 1 | 3 - 0 | |||
| 9 | Балъкесирспор | 1 - 4 | 3 - 3 | 1 - 4 | 3 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 10 | Елязъгспор | 0 - 2 | 3 - 0 | 0 - 2 | 3 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 11 | Адана Демирспор | 0 - 0 | 2 - 4 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 12 | Денизлиспор | 0 - 0 | 2 - 2 | 0 - 0 | 0 - 3 | |||
| 13 | Манисаспор | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 1 - 5 | 3 - 3 | 3 - 3 | |
| 14 | Самсунспор | 3 - 0 | 1 - 1 | 3 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 15 | Шанлъурфаспор | 3 - 2 | 1 - 1 | 3 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 16 | Газиантеп ФК | 0 - 3 | 1 - 2 | 0 - 3 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 17 | Бандърмаспор | 1 - 0 | 1 - 0 | 4 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 18 | Мерсин Идман Юрду | - | - | - | 6 - 0 | |||
Класиране в шампионата
| Мерсин Идман Юрду | Ескишехирспор | |
| Позиция | 18 | 3 |
| Точки | 25 | 49 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 18 | 1 |
| Точки | 16 | 24 |
Форма в шампионата
| Мерсин Идман Юрду | Ескишехирспор | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
10 13 |
14
10 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
4 6 |
6
6 2 |
Голове в шампионата
| Мерсин Идман Юрду | Ескишехирспор | |
|
Вкарани
Получени |
28
55 |
50
36 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
13
21 |
17
16 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.50 | 4.20 | 1.44 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.63 | 1.22 | 1.14 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.50 | 1.18 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.04.2017 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
