Турция - ТФФ Първа Лига (2016 - 2017)
17:30
Мерсин Идман Юрду
Гиресунспор
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.33 | 3.75 | 1.62 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.25 | 1.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.50 | 1.29 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.65 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.12.2016 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Мерсин, а гостите от Гиресун. Разстоянието между двата града е 562.5 км. Мачът ще се играе на стадион Мерсин Арена, който има капацитет от 25 534 места. Снимки от Google карта стадион Мерсин Арена. Мачът ще се играе в 18:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Мерсин Идман Юрду - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.12.2016 | Първа Лига | Ескишехирспор | 6 - 0 | Мерсин Идман Юрду | 1.15 | 6.38 | 12.00 |
| 25.11.2016 | Първа Лига | Мерсин Идман Юрду | 0 - 2 | Юмраниеспор | 2.31 | 3.15 | 2.93 |
| 19.11.2016 | Първа Лига | Елязъгспор | 3 - 0 | Мерсин Идман Юрду | 1.77 | 3.53 | 4.14 |
| 04.11.2016 | Първа Лига | Мерсин Идман Юрду | 0 - 0 | Манисаспор | 2.07 | 3.28 | 3.06 |
| 30.10.2016 | Първа Лига | Шанлъурфаспор | 1 - 1 | Мерсин Идман Юрду | 1.44 | 3.87 | 6.52 |
| 23.10.2016 | Първа Лига | Мерсин Идман Юрду | 1 - 4 | Балъкесирспор | 3.04 | 3.22 | 2.16 |
| 15.10.2016 | Първа Лига | Алтънорду | 3 - 1 | Мерсин Идман Юрду | 1.57 | 3.75 | 5.33 |
| 02.10.2016 | Първа Лига | Мерсин Идман Юрду | 0 - 3 | Газиантеп ФК | 2.95 | 3.28 | 2.25 |
| 25.09.2016 | Първа Лига | Денизлиспор | 2 - 2 | Мерсин Идман Юрду | 1.86 | 3.54 | 3.67 |
| 17.09.2016 | Първа Лига | Мерсин Идман Юрду | 3 - 0 | Самсунспор | 3.40 | 3.34 | 1.95 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Гиресунспор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.12.2016 | Първа Лига | Гиресунспор | 1 - 2 | Сивасспор | 2.89 | 3.11 | 2.35 |
| 28.11.2016 | Първа Лига | Йени Малатияспор | 1 - 1 | Гиресунспор | 1.56 | 3.61 | 5.65 |
| 20.11.2016 | Първа Лига | Гиресунспор | 1 - 1 | Адана Демирспор | 2.14 | 3.19 | 3.18 |
| 06.11.2016 | Първа Лига | Бандърмаспор | 0 - 0 | Гиресунспор | 2.67 | 3.14 | 2.48 |
| 31.10.2016 | Първа Лига | Гиресунспор | 1 - 1 | Гьозтепе | 2.98 | 3.27 | 2.23 |
| 22.10.2016 | Първа Лига | Гиресунспор | 1 - 2 | Болуспор | 2.27 | 3.16 | 2.99 |
| 16.10.2016 | Първа Лига | Ескишехирспор | 1 - 0 | Гиресунспор | 2.02 | 3.37 | 3.36 |
| 01.10.2016 | Първа Лига | Гиресунспор | 2 - 0 | Юмраниеспор | 1.62 | 3.50 | 5.23 |
| 25.09.2016 | Първа Лига | Елязъгспор | 2 - 0 | Гиресунспор | 2.31 | 3.15 | 2.85 |
| 17.09.2016 | Първа Лига | Гиресунспор | 3 - 1 | Манисаспор | 2.05 | 3.17 | 3.41 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2012 | Купа на Турция | Гиресунспор | 0 - 3 | Мерсин Идман Юрду | 4.33 | 3.57 | 1.66 |
| 24.04.2011 | Първа Лига | Гиресунспор | 1 - 2 | Мерсин Идман Юрду | 2.94 | 3.15 | 2.21 |
| 27.11.2010 | Първа Лига | Мерсин Идман Юрду | 1 - 0 | Гиресунспор | 1.63 | 3.45 | 5.00 |
| 13.09.2009 | Първа Лига | Мерсин Идман Юрду | 4 - 1 | Гиресунспор | 2.09 | 3.21 | 3.12 |
| 15.02.2006 | Купа на Турция | Гиресунспор | 2 - 1 | Мерсин Идман Юрду | 2.89 | 3.18 | 2.15 |
В последните 5 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач. На домашния терен на Мерсин Идман Юрду имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
ТФФ Първа Лига класиране към 12.12.2016
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Болуспор | 14 | +7 | 26 |
| 2 | Йени Малатияспор | 14 | +5 | 26 |
| 3 | Ескишехирспор | 14 | +12 | 25 |
| 4 | Гьозтепе | 14 | +8 | 25 |
| 5 | Сивасспор | 14 | +8 | 24 |
| 6 | Балъкесирспор | 14 | +8 | 20 |
| 7 | Алтънорду | 14 | +2 | 20 |
| 8 | Юмраниеспор | 14 | +4 | 19 |
| 9 | Газиантеп ФК | 14 | -2 | 18 |
| 10 | Адана Демирспор | 14 | 0 | 16 |
| 11 | Денизлиспор | 14 | 0 | 15 |
| 12 | Гиресунспор | 13 | 0 | 15 |
| 13 | Шанлъурфаспор | 14 | -4 | 14 |
| 14 | Бандърмаспор | 14 | -5 | 14 |
| 15 | Елязъгспор | 14 | +1 | 12 |
| 16 | Манисаспор | 14 | -9 | 11 |
| 17 | Самсунспор | 14 | -13 | 11 |
| 18 | Мерсин Идман Юрду | 13 | -22 | 6 |
Хронология в първенството
| Мерсин Идман Юрду | |
| Гиресунспор | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Мерсин Идман Юрду | Мерсин Идман Юрду | Гиресунспор | Гиресунспор | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Болуспор | 0 - 2 | 1 - 2 | |||||
| 2 | Йени Малатияспор | 1 - 3 | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 3 | Ескишехирспор | 6 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 4 | Гьозтепе | 1 - 1 | ||||||
| 5 | Сивасспор | 6 - 0 | 1 - 2 | |||||
| 6 | Балъкесирспор | 1 - 4 | 1 - 4 | 1 - 0 | ||||
| 7 | Алтънорду | 3 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||||
| 8 | Юмраниеспор | 0 - 2 | 0 - 2 | 2 - 0 | ||||
| 9 | Газиантеп ФК | 0 - 3 | 0 - 3 | |||||
| 10 | Адана Демирспор | 1 - 1 | ||||||
| 11 | Денизлиспор | 2 - 2 | ||||||
| 12 | Гиресунспор | - | - | - | ||||
| 13 | Шанлъурфаспор | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 14 | Бандърмаспор | 0 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 15 | Елязъгспор | 3 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 16 | Манисаспор | 0 - 0 | 0 - 0 | 3 - 1 | ||||
| 17 | Самсунспор | 3 - 0 | 3 - 0 | |||||
| 18 | Мерсин Идман Юрду | - | - | - | ||||
Класиране в шампионата
| Мерсин Идман Юрду | Гиресунспор | |
| Позиция | 18 | 12 |
| Точки | 6 | 15 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 18 | 16 |
| Точки | 4 | 4 |
Форма в шампионата
| Мерсин Идман Юрду | Гиресунспор | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
3 8 |
3
6 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
1 4 |
0
4 2 |
Голове в шампионата
| Мерсин Идман Юрду | Гиресунспор | |
|
Вкарани
Получени |
11
33 |
14
14 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
5
12 |
4
7 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.33 | 3.75 | 1.62 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.25 | 1.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.50 | 1.29 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.65 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.12.2016 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
