Турция - ТФФ Първа Лига (2016 - 2017)
16:00
Мерсин Идман Юрду
Шанлъурфаспор
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 3.20 | 2.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 1.36 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.04.2017 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Мерсин, а гостите от Шанлъурфа. Разстоянието между двата града е 373.2 км. Мачът ще се играе на стадион Мерсин Арена, който има капацитет от 25 534 места. Снимки от Google карта стадион Мерсин Арена. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Мерсин Идман Юрду - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.03.2017 | Първа Лига | Балъкесирспор | 3 - 3 | Мерсин Идман Юрду | 1.43 | 4.02 | 6.17 |
| 12.03.2017 | Първа Лига | Мерсин Идман Юрду | 1 - 1 | Алтънорду | 2.81 | 3.21 | 2.28 |
| 04.03.2017 | Първа Лига | Газиантеп ФК | 1 - 2 | Мерсин Идман Юрду | 1.99 | 3.24 | 3.34 |
| 27.02.2017 | Първа Лига | Мерсин Идман Юрду | 0 - 0 | Денизлиспор | 3.16 | 3.41 | 2.01 |
| 17.02.2017 | Първа Лига | Самсунспор | 1 - 1 | Мерсин Идман Юрду | 1.56 | 3.67 | 5.28 |
| 11.02.2017 | Първа Лига | Мерсин Идман Юрду | 2 - 2 | Болуспор | 4.23 | 3.61 | 1.67 |
| 29.01.2017 | Първа Лига | Мерсин Идман Юрду | 1 - 0 | Сивасспор | 8.14 | 4.87 | 1.28 |
| 21.01.2017 | Първа Лига | Йени Малатияспор | 2 - 1 | Мерсин Идман Юрду | 1.21 | 5.68 | 9.66 |
| 15.01.2017 | Първа Лига | Адана Демирспор | 0 - 0 | Мерсин Идман Юрду | 1.52 | 3.79 | 5.60 |
| 25.12.2016 | Първа Лига | Мерсин Идман Юрду | 1 - 0 | Бандърмаспор | 5.95 | 4.22 | 1.42 |
Общо 3 победи, 6 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 равенства в последните 5 домакинства.
Шанлъурфаспор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.03.2017 | Първа Лига | Шанлъурфаспор | 2 - 1 | Сивасспор | 3.36 | 3.17 | 2.07 |
| 11.03.2017 | Първа Лига | Йени Малатияспор | 2 - 1 | Шанлъурфаспор | 1.66 | 3.49 | 4.69 |
| 04.03.2017 | Първа Лига | Шанлъурфаспор | 1 - 2 | Адана Демирспор | 2.30 | 3.05 | 2.99 |
| 25.02.2017 | Първа Лига | Бандърмаспор | 4 - 0 | Шанлъурфаспор | 2.45 | 3.07 | 2.75 |
| 18.02.2017 | Първа Лига | Шанлъурфаспор | 2 - 2 | Гьозтепе | 2.91 | 3.11 | 2.35 |
| 12.02.2017 | Първа Лига | Гиресунспор | 3 - 1 | Шанлъурфаспор | 1.67 | 3.41 | 4.92 |
| 04.02.2017 | Купа на Турция | Шанлъурфаспор | 1 - 1 | Ризеспор | 2.79 | 3.11 | 2.51 |
| 30.01.2017 | Първа Лига | Шанлъурфаспор | 1 - 1 | Ескишехирспор | 3.11 | 3.08 | 2.25 |
| 26.01.2017 | Купа на Турция | Шанлъурфаспор | 1 - 0 | Газиантепспор | 2.58 | 3.31 | 2.50 |
| 22.01.2017 | Първа Лига | Юмраниеспор | 1 - 0 | Шанлъурфаспор | 2.04 | 3.16 | 3.52 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.10.2016 | Първа Лига | Шанлъурфаспор | 1 - 1 | Мерсин Идман Юрду | 1.44 | 3.87 | 6.52 |
| 27.04.2014 | Първа Лига | Мерсин Идман Юрду | 1 - 1 | Шанлъурфаспор | 1.53 | 3.86 | 5.18 |
| 21.12.2013 | Първа Лига | Шанлъурфаспор | 2 - 3 | Мерсин Идман Юрду | 2.48 | 3.11 | 2.62 |
В последните 3 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Мерсин Идман Юрду имат изиграна само 1 среща, като са завършили наравно.
ТФФ Първа Лига класиране към 01.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Йени Малатияспор | 25 | +15 | 50 |
| 2 | Сивасспор | 25 | +12 | 43 |
| 3 | Ескишехирспор | 25 | +14 | 42 |
| 4 | Гиресунспор | 25 | +7 | 40 |
| 5 | Юмраниеспор | 25 | +7 | 40 |
| 6 | Гьозтепе | 25 | +3 | 40 |
| 7 | Болуспор | 25 | -4 | 35 |
| 8 | Балъкесирспор | 25 | +13 | 34 |
| 9 | Денизлиспор | 25 | +3 | 31 |
| 10 | Алтънорду | 25 | -5 | 30 |
| 11 | Адана Демирспор | 25 | +1 | 30 |
| 12 | Елязъгспор | 25 | +3 | 28 |
| 13 | Шанлъурфаспор | 25 | -6 | 26 |
| 14 | Самсунспор | 25 | -12 | 25 |
| 15 | Манисаспор | 25 | -4 | 24 |
| 16 | Газиантеп ФК | 25 | -9 | 24 |
| 17 | Бандърмаспор | 25 | -14 | 22 |
| 18 | Мерсин Идман Юрду | 25 | -24 | 21 |
Хронология в първенството
| Мерсин Идман Юрду | |
| Шанлъурфаспор | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Мерсин Идман Юрду | Мерсин Идман Юрду | Шанлъурфаспор | Шанлъурфаспор | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Йени Малатияспор | 1 - 3 | 2 - 1 | 1 - 3 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 2 | Сивасспор | 1 - 0 | 6 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 3 | Ескишехирспор | 6 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 4 | Гиресунспор | 0 - 2 | 0 - 2 | 1 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 5 | Юмраниеспор | 0 - 2 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 6 | Гьозтепе | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 7 | Болуспор | 2 - 2 | 0 - 2 | 2 - 2 | 4 - 0 | |||
| 8 | Балъкесирспор | 1 - 4 | 3 - 3 | 1 - 4 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 9 | Денизлиспор | 0 - 0 | 2 - 2 | 0 - 0 | 0 - 1 | |||
| 10 | Алтънорду | 1 - 1 | 3 - 1 | 1 - 1 | 3 - 0 | |||
| 11 | Адана Демирспор | 0 - 0 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 12 | Елязъгспор | 3 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 13 | Шанлъурфаспор | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 14 | Самсунспор | 3 - 0 | 1 - 1 | 3 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 15 | Манисаспор | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 16 | Газиантеп ФК | 0 - 3 | 1 - 2 | 0 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 17 | Бандърмаспор | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 4 - 0 | 4 - 0 | ||
| 18 | Мерсин Идман Юрду | - | - | - | 1 - 1 | |||
Класиране в шампионата
| Мерсин Идман Юрду | Шанлъурфаспор | |
| Позиция | 18 | 13 |
| Точки | 21 | 26 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 18 | 18 |
| Точки | 13 | 4 |
Форма в шампионата
| Мерсин Идман Юрду | Шанлъурфаспор | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
9 11 |
6
8 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
4 5 |
0
4 8 |
Голове в шампионата
| Мерсин Идман Юрду | Шанлъурфаспор | |
|
Вкарани
Получени |
23
47 |
25
31 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
10
17 |
5
20 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 3.20 | 2.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 1.36 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.04.2017 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
