Грузия - Висша Лига (2026)
понеделник, 14 септември, 2026
15:00
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.75 |
3.45 |
1.62 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.11 |
1.24 |
1.15 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.60 |
1.22 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.22 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.73 |
1.97 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.26 |
3.48 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.93 |
1.74 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
14.09.2026 12:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ткибули, а гостите от Рустави.
Разстоянието между двата града е 187.5 км.
Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Мешахте Ткибули - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.09.2026 |
Висша Лига |
Динамо Тбилиси |
0 - 0 |
Мешахте Ткибули |
1.36 |
4.48 |
6.34 |
| 05.09.2026 |
Висша Лига |
Мешахте Ткибули |
2 - 2 |
Спаери |
3.16 |
3.22 |
2.04 |
| 31.08.2026 |
Висша Лига |
Торпедо Кутаиси |
0 - 2 |
Мешахте Ткибули |
1.37 |
4.37 |
6.27 |
| 21.08.2026 |
Висша Лига |
Мешахте Ткибули |
0 - 1 |
Динамо Батуми |
6.43 |
4.06 |
1.40 |
| 16.08.2026 |
Висша Лига |
Дила Гори |
3 - 1 |
Мешахте Ткибули |
1.31 |
4.47 |
7.70 |
| 09.08.2026 |
Висша Лига |
Мешахте Ткибули |
1 - 2 |
Самгурали Цх. |
4.21 |
3.51 |
1.69 |
| 01.08.2026 |
Купа на Грузия |
Самгурали Цх. |
0 - 0 |
Мешахте Ткибули |
- |
- |
- |
| 23.06.2026 |
Висша Лига |
Иберия 1999 |
2 - 1 |
Мешахте Ткибули |
1.31 |
4.52 |
7.70 |
| 18.06.2026 |
Висша Лига |
Мешахте Ткибули |
1 - 1 |
Гагра |
3.13 |
3.05 |
2.14 |
| 13.06.2026 |
Висша Лига |
Рустави |
1 - 0 |
Мешахте Ткибули |
1.42 |
3.87 |
6.30 |
Общо 1 победа, 4 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства и 2 загуби
в последните 4 домакинства.
Рустави - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.09.2026 |
Висша Лига |
Спаери |
1 - 1 |
Рустави |
3.12 |
3.16 |
2.06 |
| 04.09.2026 |
Висша Лига |
Рустави |
0 - 1 |
Динамо Батуми |
2.44 |
3.07 |
2.60 |
| 30.08.2026 |
Висша Лига |
Самгурали Цх. |
1 - 1 |
Рустави |
2.83 |
3.10 |
2.25 |
| 22.08.2026 |
Висша Лига |
Рустави |
3 - 0 |
Гагра |
1.76 |
3.30 |
3.95 |
| 15.08.2026 |
Висша Лига |
Динамо Тбилиси |
0 - 3 |
Рустави |
2.06 |
3.12 |
3.19 |
| 07.08.2026 |
Висша Лига |
Рустави |
1 - 0 |
Торпедо Кутаиси |
2.51 |
3.18 |
2.46 |
| 01.08.2026 |
Купа на Грузия |
Рустави |
1 - 1 |
Спаери |
- |
- |
- |
| 22.06.2026 |
Висша Лига |
Дила Гори |
3 - 0 |
Рустави |
2.35 |
3.05 |
2.75 |
| 17.06.2026 |
Висша Лига |
Иберия 1999 |
1 - 2 |
Рустави |
1.94 |
2.98 |
3.78 |
| 13.06.2026 |
Висша Лига |
Рустави |
1 - 0 |
Мешахте Ткибули |
1.42 |
3.87 |
6.30 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.06.2026 |
Висша Лига |
Рустави |
1 - 0 |
Мешахте Ткибули |
1.42 |
3.87 |
6.30 |
| 22.04.2026 |
Висша Лига |
Мешахте Ткибули |
0 - 0 |
Рустави |
2.93 |
2.97 |
2.28 |
В последните 2 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Мешахте Ткибули имат изиграна само 1 среща,
като са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 14.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Динамо Батуми |
26 |
12 |
8 |
6 |
43 |
34 |
+9 |
44 |
| 2 |
Рустави |
25 |
12 |
7 |
6 |
31 |
21 |
+10 |
43 |
| 3 |
Иберия 1999 Тбилиси |
24 |
12 |
4 |
8 |
33 |
27 |
+6 |
40 |
| 4 |
Динамо Тбилиси |
24 |
10 |
9 |
5 |
36 |
27 |
+9 |
39 |
| 5 |
Дила Гори |
25 |
11 |
4 |
10 |
33 |
27 |
+6 |
37 |
| 6 |
Торпедо Кутаиси |
25 |
8 |
9 |
8 |
38 |
29 |
+9 |
33 |
| 7 |
Самгурали Цхалтубо |
25 |
9 |
5 |
11 |
34 |
46 |
-12 |
32 |
| 8 |
Гагра |
25 |
6 |
10 |
9 |
24 |
32 |
-8 |
28 |
| 9 |
Спаери |
26 |
5 |
10 |
11 |
33 |
39 |
-6 |
25 |
| 10 |
Мешахте Ткибули |
25 |
2 |
10 |
13 |
19 |
42 |
-23 |
16 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Мешахте Ткибули |
|
| Рустави |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Мешахте Ткибули |
Мешахте Ткибули |
|
Рустави |
Рустави |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Динамо Батуми |
0 - 1 |
2 - 1 |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 2 |
Рустави |
0 - 0 |
1 - 0 |
0 - 0 |
|
- |
- |
- |
| 3 |
Иберия 1999 Тбилиси |
1 - 4 |
2 - 1 |
1 - 4 |
|
2 - 1 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 4 |
Динамо Тбилиси |
1 - 6 |
0 - 0 |
1 - 6 |
|
2 - 3 |
0 - 3 |
0 - 3 |
| 5 |
Дила Гори |
0 - 2 |
3 - 1 |
0 - 2 |
|
1 - 0 |
3 - 0 |
3 - 0 |
| 6 |
Торпедо Кутаиси |
1 - 4 |
0 - 2 |
1 - 4 |
|
1 - 0 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 7 |
Самгурали Цхалтубо |
1 - 2 |
3 - 1 |
1 - 2 |
|
1 - 0 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 8 |
Гагра |
1 - 1 |
1 - 1 |
1 - 1 |
|
3 - 0 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 9 |
Спаери |
2 - 2 |
2 - 1 |
2 - 2 |
|
2 - 1 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 10 |
Мешахте Ткибули |
- |
- |
- |
|
1 - 0 |
0 - 0 |
0 - 0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Мешахте Ткибули |
Рустави |
| Победи |
2 |
12 |
| Равни |
10 |
7 |
| Загуби |
13 |
6 |
| Вкарани Голове |
19 |
31 |
| Получени Голове |
42 |
21 |
| Средно Вкарани |
0.76 |
1.24 |
| Средно Получени |
1.68 |
0.84 |
| Мачове Вкарал |
64% |
80% |
| Мачове Получил |
72% |
60% |
| Гол/Гол |
56% |
48% |
| Над 1.5 |
68% |
64% |
| Над 2.5 |
48% |
44% |
| Над 3.5 |
28% |
4% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
3 |
| Равни |
6 |
7 |
| Загуби |
6 |
3 |
| Вкарани Голове |
7 |
13 |
| Получени Голове |
22 |
13 |
| Средно Вкарани |
0.58 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.83 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
50% |
69% |
| Мачове Получил |
67% |
77% |
| Гол/Гол |
50% |
62% |
| Над 1.5 |
58% |
77% |
| Над 2.5 |
42% |
38% |
| Над 3.5 |
33% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.75 |
3.45 |
1.62 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.11 |
1.24 |
1.15 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.60 |
1.22 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.22 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.73 |
1.97 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.26 |
3.48 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.93 |
1.74 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
14.09.2026 12:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите