Италия - Серия С - Група В (2017 - 2018)
неделя, 8 април, 2018
17:30
17:30
Местре
Виченца
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
Прогнози на потребителите
1 0% за Местре
X 0% за равен
2 100% за Виченца
Общо гласували: 1
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.71 | 3.32 | 4.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.23 | 1.95 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.27 | 3.35 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.77 | 1.38 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.59 | 2.16 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 3.99 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.08 | 1.66 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.04.2018 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Местре, а гостите от Виченца. Разстоянието между двата града е 54.8 км. Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Местре - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.03.2018 | Серия С - В | Ренате | 1 - 1 | Местре | 2.46 | 2.87 | 2.82 |
| 25.03.2018 | Серия С - В | Местре | 0 - 0 | Падуа | 3.06 | 2.98 | 2.24 |
| 21.03.2018 | Серия С - В | Басано Виртус | 0 - 2 | Местре | 2.04 | 3.03 | 3.46 |
| 18.03.2018 | Серия С - В | Равена | 2 - 1 | Местре | 2.76 | 2.90 | 2.49 |
| 11.03.2018 | Серия С - В | Местре | 4 - 3 | Порденоне | 2.26 | 2.97 | 3.05 |
| 24.02.2018 | Серия С - В | Местре | 3 - 2 | Унион Бреша | 2.40 | 2.97 | 2.81 |
| 16.02.2018 | Серия С - В | Самбенедетезе | 0 - 2 | Местре | 1.72 | 3.28 | 4.34 |
| 05.02.2018 | Серия С - В | Триестина | 0 - 0 | Местре | 2.13 | 3.10 | 3.17 |
| 27.01.2018 | Серия С - В | Местре | 0 - 1 | Фермана | 1.90 | 3.10 | 3.80 |
| 20.01.2018 | Серия С - В | Губио | 1 - 3 | Местре | 2.45 | 2.87 | 2.84 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Виченца - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.04.2018 | Серия С - В | Виченца | 1 - 1 | Фермана | 2.14 | 2.94 | 3.25 |
| 31.03.2018 | Серия С - В | Виченца | 1 - 2 | Сантарканджело | 2.02 | 3.03 | 3.44 |
| 25.03.2018 | Серия С - В | Ренате | 2 - 0 | Виченца | 1.90 | 3.17 | 3.63 |
| 21.03.2018 | Серия С - В | Самбенедетезе | 2 - 1 | Виченца | 1.73 | 3.13 | 4.47 |
| 16.03.2018 | Серия С - В | Виченца | 0 - 1 | Судтирол | 2.60 | 2.86 | 2.63 |
| 11.03.2018 | Серия С - В | Триестина | 0 - 0 | Виченца | 1.75 | 3.24 | 4.30 |
| 23.02.2018 | Серия С - В | Виченца | 0 - 1 | Реджиана | 3.11 | 2.82 | 2.31 |
| 17.02.2018 | Серия С - В | Алма Ювентус Фано | 0 - 1 | Виченца | 2.50 | 2.98 | 2.64 |
| 03.02.2018 | Серия С - В | Унион Бреша | 1 - 3 | Виченца | 1.62 | 3.38 | 4.94 |
| 27.01.2018 | Серия С - В | Виченца | 0 - 1 | Падуа | - | - | - |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.11.2017 | Серия С - В | Виченца | 0 - 2 | Местре | 1.99 | 3.04 | 3.62 |
Серия С - Група В класиране към 08.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Падуа | 29 | +17 | 57 |
| 2 | Самбенедетезе | 29 | +12 | 49 |
| 3 | Реджиана | 28 | +10 | 47 |
| 4 | Унион Бреша | 30 | +4 | 45 |
| 5 | Басано Виртус | 30 | +7 | 43 |
| 6 | Судтирол | 29 | +5 | 43 |
| 7 | Порденоне | 31 | -2 | 41 |
| 8 | Местре | 29 | +6 | 40 |
| 9 | Ренате | 29 | 0 | 39 |
| 10 | Триестина | 29 | +9 | 38 |
| 11 | Равена | 29 | -7 | 38 |
| 12 | Албинолефе | 29 | -1 | 36 |
| 13 | Фермана | 30 | -7 | 34 |
| 14 | Губио | 30 | -11 | 32 |
| 15 | Терамо | 30 | -7 | 32 |
| 16 | Виченца | 29 | -6 | 28 |
| 17 | Алма Ювентус Фано | 29 | -7 | 28 |
| 18 | Сантарканджело | 29 | -22 | 27 |
| 19 | Модена | 0 | 0 | 0 |
Хронология в първенството
| Местре | |
| Виченца | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Местре | Местре | Виченца | Виченца | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Падуа | 0 - 0 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 2 | Самбенедетезе | 1 - 2 | 0 - 2 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 3 | Реджиана | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 4 | Унион Бреша | 3 - 2 | 0 - 0 | 3 - 2 | 1 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 5 | Басано Виртус | 1 - 0 | 0 - 2 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 6 | Судтирол | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 7 | Порденоне | 4 - 3 | 2 - 2 | 4 - 3 | 3 - 2 | 3 - 2 | ||
| 8 | Местре | - | - | - | 0 - 2 | |||
| 9 | Ренате | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 10 | Триестина | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 1 - 3 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 11 | Равена | 0 - 0 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 2 | |||
| 12 | Албинолефе | 2 - 1 | 1 - 3 | 2 - 1 | 1 - 1 | |||
| 13 | Фермана | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 14 | Губио | 1 - 1 | 1 - 3 | 1 - 1 | 3 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 15 | Терамо | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 16 | Виченца | 0 - 2 | - | - | - | |||
| 17 | Алма Ювентус Фано | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 18 | Сантарканджело | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 19 | Модена | 0 - 3* | 1 - 2* | 1 - 2* | ||||
*** Римини - оттегляне от първенството
Класиране в шампионата
| Местре | Виченца | |
| Позиция | 8 | 16 |
| Точки | 40 | 28 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 10 |
| Точки | 23 | 16 |
Форма в шампионата
| Местре | Виченца | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
9 9 |
8
8 13 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
5 4 |
4
4 6 |
Голове в шампионата
| Местре | Виченца | |
|
Вкарани
Получени |
36
30 |
26
32 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
18
16 |
12
14 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.71 | 3.32 | 4.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.23 | 1.95 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.27 | 3.35 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.77 | 1.38 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.59 | 2.16 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 3.99 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.08 | 1.66 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.04.2018 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 0% за Местре
X 0% за равен
2 100% за Виченца
Общо гласували: 1
