Тунис - Професионална Лига 1 (2026 - 2027)
неделя, 6 септември, 2026
18:30
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.04 |
2.79 |
3.77 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.22 |
1.36 |
1.67 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.42 |
2.61 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.14 |
1.61 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.36 |
2.92 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.10 |
5.84 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.34 |
1.51 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.09.2026 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Метлауи, а гостите от Хамам Сус.
Разстоянието между двата града е 262.7 км.
Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Метлауи - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Проф. Лига 1 |
Етоил дю Сахел Сус |
2 - 1 |
Метлауи |
1.49 |
3.55 |
6.41 |
| 23.08.2026 |
Проф. Лига 1 |
Метлауи |
0 - 1 |
Клуб Африкан Тунис |
4.29 |
2.68 |
1.98 |
| 17.05.2026 |
Купа на Тунис |
Метлауи |
1 - 3 |
Есперанс де Тунис |
- |
- |
- |
| 14.05.2026 |
Проф. Лига 1 |
Метлауи |
0 - 0 |
Кайруан |
- |
- |
- |
| 09.05.2026 |
Проф. Лига 1 |
Зарзис |
1 - 0 |
Метлауи |
1.86 |
2.87 |
4.36 |
| 04.05.2026 |
Проф. Лига 1 |
Монастир |
0 - 1 |
Метлауи |
1.41 |
3.68 |
7.38 |
| 29.04.2026 |
Проф. Лига 1 |
Метлауи |
2 - 0 |
Етоил дю Сахел Сус |
3.24 |
2.69 |
2.30 |
| 25.04.2026 |
Проф. Лига 1 |
Габес |
1 - 1 |
Метлауи |
2.17 |
2.72 |
3.48 |
| 13.04.2026 |
Проф. Лига 1 |
Метлауи |
1 - 0 |
Ла Марса |
2.62 |
2.57 |
2.90 |
| 05.04.2026 |
Проф. Лига 1 |
Бен Гердан |
0 - 0 |
Метлауи |
1.78 |
2.84 |
5.01 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Хамам-Сус - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.08.2026 |
Проф. Лига 1 |
Клуб Африкан Тунис |
1 - 0 |
Хамам-Сус |
1.30 |
3.93 |
9.78 |
| 22.08.2026 |
Проф. Лига 1 |
Хамам-Сус |
0 - 0 |
Монастир |
3.80 |
2.69 |
2.03 |
| 30.12.2025 |
Приятелски срещи |
Хамам-Сус |
0 - 1 |
Бен Гердан |
- |
- |
- |
| 05.04.2025 |
Купа на Тунис |
ЕГС Гафса |
2 - 1 |
Хамам-Сус |
- |
- |
- |
| 27.05.2023 |
Проф. Лига 1 |
Хамам-Сус |
1 - 0 |
Бизертин Бизерта |
2.15 |
2.72 |
3.56 |
| 21.05.2023 |
Проф. Лига 1 |
Стад Тунизиен Тунис |
2 - 1 |
Хамам-Сус |
1.76 |
3.01 |
4.74 |
| 14.05.2023 |
Проф. Лига 1 |
Солиман |
1 - 0 |
Хамам-Сус |
2.14 |
2.78 |
3.53 |
| 08.05.2023 |
Проф. Лига 1 |
Хамам-Сус |
0 - 2 |
Сиди Бузид |
1.69 |
3.10 |
5.10 |
| 30.04.2023 |
Проф. Лига 1 |
Метлауи |
1 - 2 |
Хамам-Сус |
- |
- |
- |
| 26.04.2023 |
Проф. Лига 1 |
Бизертин Бизерта |
2 - 2 |
Хамам-Сус |
- |
- |
- |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 4 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.04.2023 |
Проф. Лига 1 |
Метлауи |
1 - 2 |
Хамам-Сус |
- |
- |
- |
| 12.03.2023 |
Проф. Лига 1 |
Хамам-Сус |
0 - 0 |
Метлауи |
2.33 |
2.84 |
3.01 |
| 23.05.2022 |
Проф. Лига 1 |
Хамам-Сус |
2 - 1 |
Метлауи |
1.72 |
2.98 |
5.35 |
| 07.05.2022 |
Проф. Лига 1 |
Метлауи |
2 - 1 |
Хамам-Сус |
2.08 |
2.62 |
3.98 |
| 13.03.2022 |
Проф. Лига 1 |
Хамам-Сус |
1 - 1 |
Метлауи |
1.79 |
3.07 |
4.46 |
| 03.11.2021 |
Проф. Лига 1 |
Метлауи |
1 - 0 |
Хамам-Сус |
2.08 |
2.92 |
3.72 |
В последните 6 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 2 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Метлауи имат изиграни 3 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 1 победа
и нямат равен мач.
Професионална Лига 1 класиране към 06.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Сакиет Едаиер |
3 |
2 |
1 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
7 |
| 2 |
Бизертин Бизерта |
3 |
2 |
1 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
7 |
| 3 |
Клуб Африкан Тунис |
2 |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
6 |
| 4 |
Сфаксиен Сфакс |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
4 |
| 5 |
Монастир |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
4 |
| 6 |
Бен Гердан |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 7 |
Етоил дю Сахел Сус |
2 |
1 |
0 |
1 |
4 |
4 |
0 |
3 |
| 8 |
ЖС Ел Омран |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
3 |
0 |
3 |
| 9 |
Зарзис |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
2 |
0 |
3 |
| 10 |
Есперанс де Тунис |
2 |
1 |
0 |
1 |
4 |
5 |
-1 |
3 |
| 11 |
Стад Тунизиен Тунис |
2 |
0 |
1 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
1 |
| 12 |
Ла Марса |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
1 |
| 12 |
Хамам-Сус |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
1 |
| 14 |
Олимпик Бежа |
3 |
0 |
1 |
2 |
2 |
4 |
-2 |
1 |
| 15 |
Метлауи |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
| 16 |
Хамам-Лиф |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Метлауи |
|
| Хамам-Сус |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Метлауи |
Метлауи |
|
Хамам-Сус |
Хамам-Сус |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Сакиет Едаиер |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Бизертин Бизерта |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Клуб Африкан Тунис |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 4 |
Сфаксиен Сфакс |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Монастир |
|
|
|
|
0 - 0 |
|
|
| 6 |
Бен Гердан |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Етоил дю Сахел Сус |
|
2 - 1 |
|
|
|
|
|
| 8 |
ЖС Ел Омран |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Зарзис |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Есперанс де Тунис |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Стад Тунизиен Тунис |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Ла Марса |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Хамам-Сус |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 14 |
Олимпик Бежа |
|
|
|
|
|
|
|
| 15 |
Метлауи |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 16 |
Хамам-Лиф |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Метлауи |
Хамам-Сус |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
2 |
1 |
| Вкарани Голове |
1 |
0 |
| Получени Голове |
3 |
1 |
| Средно Вкарани |
0.50 |
0.00 |
| Средно Получени |
1.50 |
0.50 |
| Мачове Вкарал |
50% |
0% |
| Мачове Получил |
100% |
50% |
| Гол/Гол |
50% |
0% |
| Над 1.5 |
50% |
0% |
| Над 2.5 |
50% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
1 |
1 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
1 |
1 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
1.00 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.04 |
2.79 |
3.77 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.22 |
1.36 |
1.67 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.42 |
2.61 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.14 |
1.61 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.36 |
2.92 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.10 |
5.84 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.34 |
1.51 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.09.2026 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите