Тунис - Професионална Лига 1 (2017 - 2018)
15:00
Метлауи
Сфаксиен Сфакс
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.60 | 3.00 | 2.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 1.36 | 1.28 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.62 | 1.44 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.44 | 2.67 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.02.2018 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Метлауи, а гостите от Сфакс. Разстоянието между двата града е 221.0 км. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Метлауи - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.01.2018 | Проф. Лига 1 | Бен Гердан | 2 - 1 | Метлауи | 2.48 | 3.17 | 2.50 |
| 27.01.2018 | Проф. Лига 1 | Стад Габесиен | 0 - 0 | Метлауи | 1.99 | 3.02 | 3.49 |
| 21.01.2018 | Проф. Лига 1 | Метлауи | 0 - 0 | Кайруан | 1.90 | 2.97 | 3.98 |
| 28.12.2017 | Проф. Лига 1 | Стад Тунизиен Тунис | 4 - 2 | Метлауи | 2.01 | 2.90 | 3.68 |
| 17.12.2017 | Проф. Лига 1 | Метлауи | 2 - 0 | Бизертин Бизерта | 2.31 | 2.92 | 2.93 |
| 06.12.2017 | Проф. Лига 1 | Монастир | 2 - 1 | Метлауи | 1.89 | 2.97 | 3.97 |
| 03.12.2017 | Проф. Лига 1 | Метлауи | 1 - 1 | Етоил дю Сахел Сус | 3.33 | 3.14 | 2.00 |
| 29.11.2017 | Проф. Лига 1 | Метлауи | 1 - 1 | Клуб Африкан Тунис | 3.03 | 2.95 | 2.22 |
| 26.11.2017 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 1 - 0 | Метлауи | 1.34 | 4.07 | 8.09 |
| 21.11.2017 | Проф. Лига 1 | Олимпик Меденин | 1 - 0 | Метлауи | 2.54 | 2.82 | 2.68 |
Общо 1 победа, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 равенства в последните 4 домакинства.
Сфаксиен Сфакс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.01.2018 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 0 - 0 | Стад Габесиен | 1.25 | 4.73 | 8.93 |
| 28.01.2018 | Проф. Лига 1 | Кайруан | 2 - 1 | Сфаксиен Сфакс | 3.42 | 3.08 | 2.00 |
| 21.01.2018 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 4 - 1 | Стад Тунизиен Тунис | 1.53 | 3.50 | 5.63 |
| 27.12.2017 | Проф. Лига 1 | Монастир | 1 - 0 | Сфаксиен Сфакс | 3.31 | 2.76 | 2.22 |
| 23.12.2017 | Проф. Лига 1 | Есперанс де Тунис | 1 - 1 | Сфаксиен Сфакс | 1.56 | 3.41 | 5.60 |
| 16.12.2017 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 1 - 1 | Габес | 1.26 | 4.42 | 10.30 |
| 10.12.2017 | Проф. Лига 1 | Етоил дю Сахел Сус | 1 - 2 | Сфаксиен Сфакс | 1.99 | 2.97 | 3.61 |
| 06.12.2017 | Проф. Лига 1 | Клуб Африкан Тунис | 2 - 1 | Сфаксиен Сфакс | 2.27 | 2.86 | 3.06 |
| 30.11.2017 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 3 - 1 | Бизертин Бизерта | 1.58 | 3.41 | 5.34 |
| 26.11.2017 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 1 - 0 | Метлауи | 1.34 | 4.07 | 8.09 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.11.2017 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 1 - 0 | Метлауи | 1.34 | 4.07 | 8.09 |
| 03.05.2017 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 3 - 0 | Метлауи | - | - | - |
| 05.03.2017 | Проф. Лига 1 | Метлауи | 3 - 1 | Сфаксиен Сфакс | 5.60 | 3.15 | 1.67 |
| 17.04.2016 | Проф. Лига 1 | Метлауи | 0 - 1 | Сфаксиен Сфакс | 4.50 | 3.20 | 1.70 |
| 07.11.2015 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 3 - 1 | Метлауи | 1.55 | 3.34 | 5.33 |
| 12.05.2015 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 0 - 0 | Метлауи | 1.51 | 3.47 | 6.09 |
| 24.12.2014 | Проф. Лига 1 | Метлауи | 1 - 1 | Сфаксиен Сфакс | 3.97 | 3.12 | 1.83 |
| 07.05.2014 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 0 - 0 | Метлауи | 1.42 | 3.38 | 8.38 |
| 19.01.2014 | Проф. Лига 1 | Метлауи | 0 - 0 | Сфаксиен Сфакс | - | - | - |
В последните 9 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 4 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Метлауи имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Професионална Лига 1 класиране към 10.02.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Есперанс де Тунис | 17 | +20 | 41 |
| 2 | Етоил дю Сахел Сус | 17 | +12 | 33 |
| 3 | Сфаксиен Сфакс | 17 | +13 | 32 |
| 4 | Клуб Африкан Тунис | 17 | +7 | 30 |
| 5 | Монастир | 17 | +8 | 30 |
| 6 | Габес | 17 | -1 | 21 |
| 7 | Метлауи | 17 | -4 | 20 |
| 8 | Стад Тунизиен Тунис | 17 | -5 | 20 |
| 9 | Кайруан | 17 | -9 | 20 |
| 10 | Бизертин Бизерта | 17 | +4 | 19 |
| 11 | Стад Габесиен | 17 | -5 | 19 |
| 12 | Олимпик Меденин | 17 | -13 | 14 |
| 13 | Бен Гердан | 17 | -12 | 12 |
| 14 | Зарзис | 17 | -15 | 10 |
Хронология в първенството
| Метлауи | |
| Сфаксиен Сфакс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Метлауи | Метлауи | Сфаксиен Сфакс | Сфаксиен Сфакс | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Есперанс де Тунис | 0 - 3 | 0 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 2 | Етоил дю Сахел Сус | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 3 | Сфаксиен Сфакс | 1 - 0 | - | - | - | |||
| 4 | Клуб Африкан Тунис | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 5 | Монастир | 2 - 1 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 6 | Габес | 5 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 7 | Метлауи | - | - | - | 1 - 0 | |||
| 8 | Стад Тунизиен Тунис | 2 - 0 | 4 - 2 | 2 - 0 | 4 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 9 | Кайруан | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 0 | 4 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 10 | Бизертин Бизерта | 2 - 0 | 2 - 0 | 3 - 1 | ||||
| 11 | Стад Габесиен | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 12 | Олимпик Меденин | 1 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 13 | Бен Гердан | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 14 | Зарзис | 1 - 3 | 1 - 0 | |||||
Класиране в шампионата
| Метлауи | Сфаксиен Сфакс | |
| Позиция | 7 | 3 |
| Точки | 20 | 32 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 4 |
| Точки | 13 | 11 |
Форма в шампионата
| Метлауи | Сфаксиен Сфакс | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
5 7 |
9
5 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
4 1 |
3
2 3 |
Голове в шампионата
| Метлауи | Сфаксиен Сфакс | |
|
Вкарани
Получени |
18
22 |
25
12 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
8
6 |
10
9 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.60 | 3.00 | 2.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 1.36 | 1.28 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.62 | 1.44 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.44 | 2.67 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.02.2018 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
