Тунис - Купа на Тунис (2024 - 2025)
16:00
Метлауи
Зарзис
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.64 | 2.61 | 2.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.41 | 1.42 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.51 | 1.39 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.06 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.23 | 3.80 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.78 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.04.2025 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Метлауи, а гостите от Зарзис. Разстоянието между двата града е 266.1 км. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Отговорна Игра
Метлауи - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.03.2025 | Проф. Лига 1 | ЕГС Гафса | 2 - 0 | Метлауи | 1.57 | 3.48 | 5.33 |
| 09.03.2025 | Проф. Лига 1 | Метлауи | 1 - 0 | ЖС Ел Омран | - | - | - |
| 03.03.2025 | Проф. Лига 1 | Бен Гердан | 2 - 2 | Метлауи | - | - | - |
| 26.02.2025 | Проф. Лига 1 | Метлауи | 2 - 1 | Габес | 1.58 | 3.32 | 5.50 |
| 22.02.2025 | Проф. Лига 1 | Етоил дю Сахел Сус | 2 - 1 | Метлауи | 1.39 | 3.78 | 7.75 |
| 18.02.2025 | Проф. Лига 1 | Метлауи | 2 - 0 | Бизертин Бизерта | 2.09 | 2.59 | 4.00 |
| 12.02.2025 | Проф. Лига 1 | Есперанс де Тунис | 3 - 2 | Метлауи | 1.11 | 6.83 | 17.98 |
| 09.02.2025 | Проф. Лига 1 | Метлауи | 1 - 0 | Зарзис | 2.90 | 2.55 | 2.65 |
| 01.02.2025 | Проф. Лига 1 | Метлауи | 0 - 0 | Стад Тунизиен Тунис | 4.66 | 2.68 | 1.89 |
| 18.01.2025 | Проф. Лига 1 | Солиман | 1 - 0 | Метлауи | 2.28 | 2.80 | 3.16 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 равенство в последните 5 домакинства.
Зарзис - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.03.2025 | Проф. Лига 1 | Зарзис | 1 - 2 | Монастир | 4.08 | 2.68 | 2.00 |
| 09.03.2025 | Проф. Лига 1 | Етоил дю Сахел Сус | 0 - 1 | Зарзис | 1.50 | 3.41 | 6.68 |
| 02.03.2025 | Проф. Лига 1 | Зарзис | 1 - 0 | Олимпик Бежа | 1.93 | 2.94 | 3.90 |
| 26.02.2025 | Проф. Лига 1 | Бизертин Бизерта | 4 - 1 | Зарзис | 2.15 | 2.70 | 3.57 |
| 23.02.2025 | Проф. Лига 1 | Зарзис | 1 - 0 | Сфаксиен Сфакс | 2.24 | 2.53 | 3.65 |
| 19.02.2025 | Проф. Лига 1 | Есперанс де Тунис | 4 - 2 | Зарзис | 1.27 | 4.48 | 9.63 |
| 12.02.2025 | Проф. Лига 1 | Зарзис | 1 - 0 | Клуб Африкан Тунис | 3.50 | 2.58 | 2.28 |
| 09.02.2025 | Проф. Лига 1 | Метлауи | 1 - 0 | Зарзис | 2.90 | 2.55 | 2.65 |
| 01.02.2025 | Проф. Лига 1 | Зарзис | 1 - 0 | ЕГС Гафса | 1.46 | 3.55 | 6.94 |
| 19.01.2025 | Проф. Лига 1 | Стад Тунизиен Тунис | 1 - 1 | Зарзис | 1.61 | 2.96 | 6.44 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.02.2025 | Проф. Лига 1 | Метлауи | 1 - 0 | Зарзис | 2.90 | 2.55 | 2.65 |
| 29.09.2024 | Проф. Лига 1 | Зарзис | 1 - 0 | Метлауи | 2.17 | 3.03 | 3.11 |
| 13.10.2022 | Плейофи | Зарзис | 1 - 1 | Метлауи | 2.93 | 2.96 | 2.44 |
| 26.05.2022 | Проф. Лига 1 | Метлауи | 1 - 0 | Зарзис | 1.64 | 3.09 | 5.83 |
| 14.05.2022 | Проф. Лига 1 | Зарзис | 1 - 1 | Метлауи | 2.68 | 2.65 | 2.72 |
| 01.04.2018 | Проф. Лига 1 | Метлауи | 2 - 2 | Зарзис | 1.74 | 3.09 | 4.67 |
| 04.11.2017 | Проф. Лига 1 | Зарзис | 1 - 3 | Метлауи | 2.63 | 2.85 | 2.60 |
| 28.02.2016 | Проф. Лига 1 | Зарзис | 1 - 3 | Метлауи | 2.10 | 2.70 | 3.60 |
| 27.09.2015 | Проф. Лига 1 | Метлауи | 1 - 0 | Зарзис | 2.28 | 3.00 | 2.95 |
| 12.04.2015 | Проф. Лига 1 | Зарзис | 0 - 0 | Метлауи | 1.74 | 3.14 | 4.35 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 1 победа и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Метлауи имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.64 | 2.61 | 2.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.41 | 1.42 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.51 | 1.39 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.06 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.23 | 3.80 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.78 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.04.2025 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра