Франция - Лига 1 (2016 - 2017)
21:00
Метц
Каен
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.15 | 3.30 | 3.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 1.34 | 1.73 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.04.2017 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Метц, а гостите от Каен. Разстоянието между двата града е 474.9 км. Мачът ще се играе на стадион Стад Сент-Симфориен, който има капацитет от 26 661 места. Снимки от Google карта стадион Стад Сент-Симфориен. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Метц - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.04.2017 | Лига 1 | Бордо | 3 - 0 | Метц | 1.38 | 4.72 | 7.89 |
| 05.04.2017 | Лига 1 | Метц | 0 - 3 | Лион | 7.30 | 4.92 | 1.39 |
| 25.03.2017 | Приятелски срещи | Метц | 2 - 2 | Стандарт Лиеж | 1.93 | 3.39 | 3.46 |
| 17.03.2017 | Лига 1 | Метц | 1 - 0 | Бастия | 1.83 | 3.48 | 4.40 |
| 12.03.2017 | Лига 1 | Сент Етиен | 2 - 2 | Метц | 1.60 | 3.73 | 5.95 |
| 04.03.2017 | Лига 1 | Метц | 1 - 1 | Рен | 2.99 | 3.05 | 2.52 |
| 26.02.2017 | Лига 1 | Лион | 5 - 0 | Метц | 1.21 | 6.60 | 11.81 |
| 18.02.2017 | Лига 1 | Метц | 1 - 1 | Нант | 3.10 | 3.04 | 2.44 |
| 11.02.2017 | Лига 1 | Монако | 5 - 0 | Метц | 1.23 | 6.30 | 11.67 |
| 08.02.2017 | Лига 1 | Метц | 2 - 1 | Дижон | 2.45 | 3.23 | 2.90 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 6 домакинства.
Каен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.04.2017 | Лига 1 | Каен | 0 - 2 | Монпелие | 2.43 | 3.22 | 2.96 |
| 02.04.2017 | Лига 1 | Лориен | 1 - 0 | Каен | 2.13 | 3.38 | 3.40 |
| 19.03.2017 | Лига 1 | Каен | 0 - 3 | Монако | 4.88 | 3.91 | 1.66 |
| 10.03.2017 | Лига 1 | Ница | 2 - 2 | Каен | 1.68 | 3.60 | 5.33 |
| 04.03.2017 | Лига 1 | Каен | 2 - 3 | Анже | 2.35 | 3.07 | 3.24 |
| 26.02.2017 | Лига 1 | Сент Етиен | 0 - 1 | Каен | 1.81 | 3.44 | 4.66 |
| 21.02.2017 | Лига 1 | Каен | 1 - 0 | Нанси | 2.17 | 3.14 | 3.60 |
| 18.02.2017 | Лига 1 | Каен | 0 - 1 | Лил | 2.52 | 3.04 | 2.98 |
| 11.02.2017 | Лига 1 | Дижон | 2 - 0 | Каен | 2.13 | 3.33 | 3.45 |
| 07.02.2017 | Лига 1 | Каен | 0 - 4 | Бордо | 2.59 | 3.17 | 2.80 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.12.2016 | Лига 1 | Каен | 3 - 0 | Метц | 1.80 | 3.47 | 4.58 |
| 21.03.2015 | Лига 1 | Каен | 0 - 0 | Метц | 1.88 | 3.43 | 4.17 |
| 01.11.2014 | Лига 1 | Метц | 3 - 2 | Каен | 2.63 | 3.07 | 2.76 |
| 07.02.2014 | Лига 2 | Метц | 2 - 1 | Каен | 2.25 | 3.03 | 3.23 |
| 02.09.2013 | Лига 2 | Каен | 0 - 2 | Метц | 1.56 | 3.58 | 6.01 |
| 06.08.2013 | Купа на Лигата | Каен | 2 - 0 | Метц | 1.86 | 3.26 | 4.15 |
| 07.05.2010 | Лига 2 | Каен | 0 - 2 | Метц | 2.00 | 3.20 | 3.20 |
| 25.01.2010 | Лига 2 | Метц | 1 - 3 | Каен | 2.28 | 2.96 | 3.15 |
| 01.03.2008 | Лига 1 | Метц | 2 - 1 | Каен | 2.56 | 2.89 | 2.74 |
| 22.09.2007 | Лига 1 | Каен | 1 - 2 | Метц | 2.00 | 2.96 | 3.81 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Метц имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Лига 1 класиране към 15.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Монако | 31 | +62 | 74 |
| 2 | Пари Сен Жермен | 32 | +45 | 74 |
| 3 | Ница | 32 | +26 | 70 |
| 4 | Лион | 32 | +26 | 54 |
| 5 | Бордо | 32 | +7 | 49 |
| 6 | Олимпик Марсилия | 32 | +6 | 48 |
| 7 | Сент Етиен | 31 | +10 | 45 |
| 8 | Нант | 32 | -15 | 42 |
| 9 | Тулуза | 32 | 0 | 41 |
| 10 | Гингам | 32 | -5 | 41 |
| 11 | Рен | 32 | -8 | 40 |
| 12 | Анже | 33 | -11 | 39 |
| 13 | Лил | 32 | -8 | 37 |
| 14 | Монпелие | 32 | -10 | 36 |
| 15 | Метц | 31 | -30 | 35 |
| 16 | Каен | 32 | -23 | 32 |
| 17 | Нанси | 32 | -17 | 31 |
| 18 | Лориен | 32 | -25 | 31 |
| 19 | Дижон | 32 | -10 | 29 |
| 20 | Бастия | 32 | -20 | 28 |
Хронология в първенството
| Метц | |
| Каен | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Метц | Метц | Каен | Каен | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Монако | 0 - 7 | 5 - 0 | 0 - 7 | 0 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 2 | Пари Сен Жермен | 3 - 0 | 0 - 6 | |||||
| 3 | Ница | 2 - 4 | 0 - 0 | 2 - 4 | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 4 | Лион | 0 - 3 | 5 - 0 | 0 - 3 | 3 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 5 | Бордо | 0 - 3 | 3 - 0 | 0 - 3 | 0 - 4 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 6 | Олимпик Марсилия | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 7 | Сент Етиен | 0 - 0 | 2 - 2 | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 8 | Нант | 1 - 1 | 0 - 3 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 9 | Тулуза | 1 - 2 | 1 - 0 | |||||
| 10 | Гингам | 2 - 2 | 2 - 2 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 11 | Рен | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 12 | Анже | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 13 | Лил | 3 - 2 | 3 - 2 | 0 - 1 | 4 - 2 | 4 - 2 | ||
| 14 | Монпелие | 2 - 0 | 0 - 1 | 2 - 0 | 0 - 2 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 15 | Метц | - | - | - | 3 - 0 | |||
| 16 | Каен | 3 - 0 | - | - | - | |||
| 17 | Нанси | 4 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 18 | Лориен | 3 - 3 | 3 - 3 | 3 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 19 | Дижон | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 3 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 20 | Бастия | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
Класиране в шампионата
| Метц | Каен | |
| Позиция | 15 | 16 |
| Точки | 35 | 32 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 13 | 20 |
| Точки | 23 | 9 |
Форма в шампионата
| Метц | Каен | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
8 14 |
9
5 18 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
5 4 |
2
3 11 |
Голове в шампионата
| Метц | Каен | |
|
Вкарани
Получени |
29
59 |
31
54 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
20
27 |
11
25 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.15 | 3.30 | 3.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 1.34 | 1.73 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.04.2017 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!
