Франция - Лига 2 (2026 - 2027)
събота, 5 септември, 2026
15:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.05 |
3.10 |
3.30 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.30 |
1.33 |
1.67 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.63 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.05 |
1.75 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Метц, а гостите от Родес.
Разстоянието между двата града е 596.8 км.
Мачът ще се играе на стадион
Стад Сент-Симфориен,
който има капацитет от
26 661 места.
Снимки от Google карта
стадион Стад Сент-Симфориен.
Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Метц - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.08.2026 |
Лига 2 |
Анси |
1 - 1 |
Метц |
2.53 |
3.19 |
2.66 |
| 22.08.2026 |
Лига 2 |
Метц |
1 - 1 |
Лавал |
1.76 |
3.46 |
4.36 |
| 14.08.2026 |
Лига 2 |
Гренобъл Фут 38 |
0 - 0 |
Метц |
3.55 |
3.33 |
1.99 |
| 08.08.2026 |
Лига 2 |
Метц |
2 - 1 |
Гингам |
2.09 |
3.34 |
3.27 |
| 25.07.2026 |
Приятелски срещи |
Метц |
3 - 1 |
Фортуна Ситард |
2.31 |
3.47 |
2.57 |
| 11.07.2026 |
Приятелски срещи |
Метц |
1 - 1 |
Версай 78 |
1.85 |
3.31 |
3.74 |
| 03.07.2026 |
Приятелски срещи |
Метц |
5 - 2 |
Мондорф-ле-Бен |
- |
- |
- |
| 17.05.2026 |
Лига 1 |
Ница |
0 - 0 |
Метц |
1.32 |
5.31 |
8.41 |
| 10.05.2026 |
Лига 1 |
Метц |
0 - 4 |
Лориен |
3.05 |
3.60 |
2.19 |
| 02.05.2026 |
Лига 1 |
Метц |
1 - 2 |
Монако |
7.08 |
5.46 |
1.35 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 7 домакинства.
Родес - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 28.08.2026 |
Лига 2 |
Родес |
2 - 2 |
По |
1.65 |
3.90 |
4.51 |
| 22.08.2026 |
Лига 2 |
Нант |
2 - 5 |
Родес |
1.81 |
3.56 |
3.98 |
| 14.08.2026 |
Лига 2 |
Анси |
2 - 0 |
Родес |
2.21 |
3.31 |
3.03 |
| 08.08.2026 |
Лига 2 |
Родес |
3 - 1 |
Лавал |
2.01 |
3.35 |
3.46 |
| 25.07.2026 |
Приятелски срещи |
Тулуза |
1 - 1 |
Родес |
- |
- |
- |
| 10.07.2026 |
Приятелски срещи |
Родес |
5 - 3 |
Бастия |
1.91 |
3.49 |
3.36 |
| 15.05.2026 |
Плейофи |
Сент Етиен |
0 - 0 |
Родес |
1.71 |
3.92 |
4.28 |
| 12.05.2026 |
Плейофи |
Ред Стар Париж |
2 - 3 |
Родес |
1.93 |
3.53 |
3.64 |
| 09.05.2026 |
Лига 2 |
Анси |
1 - 2 |
Родес |
2.14 |
3.47 |
3.02 |
| 02.05.2026 |
Лига 2 |
Родес |
2 - 1 |
Сент Етиен |
3.14 |
3.59 |
2.04 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.05.2025 |
Лига 2 |
Метц |
3 - 3 |
Родес |
1.57 |
3.99 |
5.19 |
| 23.08.2024 |
Лига 2 |
Родес |
1 - 3 |
Метц |
2.71 |
3.17 |
2.50 |
| 31.01.2023 |
Лига 2 |
Метц |
1 - 1 |
Родес |
1.64 |
3.49 |
5.56 |
| 30.08.2022 |
Лига 2 |
Родес |
1 - 4 |
Метц |
3.40 |
2.96 |
2.26 |
В последните 4 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
нямат победа
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Метц имат изиграни 2 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите нямат победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Лига 2 класиране към 05.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Сент Етиен |
4 |
4 |
0 |
0 |
13 |
3 |
+10 |
12 |
| 2 |
Реймс |
4 |
2 |
2 |
0 |
10 |
5 |
+5 |
8 |
| 3 |
Монпелие |
4 |
2 |
2 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
8 |
| 4 |
Родес |
4 |
2 |
1 |
1 |
10 |
7 |
+3 |
7 |
| 5 |
Нанси |
4 |
2 |
1 |
1 |
3 |
1 |
+2 |
7 |
| 6 |
Анси |
4 |
2 |
1 |
1 |
5 |
4 |
+1 |
7 |
| 7 |
Метц |
4 |
1 |
3 |
0 |
4 |
3 |
+1 |
6 |
| 8 |
Ред Стар Париж |
4 |
1 |
2 |
1 |
3 |
5 |
-2 |
5 |
| 9 |
Сошо |
4 |
1 |
2 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
5 |
| 10 |
Дюнкерк |
4 |
1 |
1 |
2 |
7 |
8 |
-1 |
4 |
| 11 |
Гингам |
4 |
1 |
1 |
2 |
5 |
6 |
-1 |
4 |
| 12 |
По |
4 |
1 |
1 |
2 |
3 |
4 |
-1 |
4 |
| 13 |
Гренобъл Фут 38 |
4 |
1 |
1 |
2 |
5 |
8 |
-3 |
4 |
| 14 |
Лавал |
4 |
1 |
1 |
2 |
4 |
8 |
-4 |
4 |
| 15 |
Булон |
4 |
0 |
3 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
3 |
| 16 |
Клермонт Фут |
4 |
0 |
3 |
1 |
2 |
4 |
-2 |
3 |
| 17 |
Дижон |
4 |
0 |
2 |
2 |
4 |
6 |
-2 |
2 |
| 18 |
Нант |
4 |
0 |
1 |
3 |
6 |
11 |
-5 |
1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Метц |
Метц |
|
Родес |
Родес |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Сент Етиен |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Реймс |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Монпелие |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Родес |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 5 |
Нанси |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Анси |
|
1 - 1 |
|
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 7 |
Метц |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 8 |
Ред Стар Париж |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Сошо |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Дюнкерк |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Гингам |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
|
|
| 12 |
По |
|
|
|
|
2 - 2 |
|
|
| 13 |
Гренобъл Фут 38 |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
|
| 14 |
Лавал |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
3 - 1 |
|
|
| 15 |
Булон |
|
|
|
|
|
|
|
| 16 |
Клермонт Фут |
|
|
|
|
|
|
|
| 17 |
Дижон |
|
|
|
|
|
|
|
| 18 |
Нант |
|
|
|
|
|
2 - 5 |
2 - 5 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Метц |
Родес |
| Победи |
1 |
2 |
| Равни |
3 |
1 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
4 |
10 |
| Получени Голове |
3 |
7 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
2.50 |
| Средно Получени |
0.75 |
1.75 |
| Мачове Вкарал |
75% |
75% |
| Мачове Получил |
75% |
100% |
| Гол/Гол |
75% |
75% |
| Над 1.5 |
75% |
100% |
| Над 2.5 |
25% |
75% |
| Над 3.5 |
0% |
75% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
3 |
5 |
| Получени Голове |
2 |
4 |
| Средно Вкарани |
1.50 |
2.50 |
| Средно Получени |
1.00 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
50% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
100% |
50% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
50% |
50% |
| Над 3.5 |
0% |
50% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.05 |
3.10 |
3.30 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.30 |
1.33 |
1.67 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.63 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.05 |
1.75 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака