Унгария - НП I (2017 - 2018)
18:00
Мезьокьовешд
Халадаш Сомбатхей
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 3.39 | 3.89 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 1.33 | 1.85 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.03.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Мезьокьовешд, а гостите от Сомбатхей. Разстоянието между двата града е 303.4 км. Мачът ще се играе на стадион Мезьокьовешд, който има капацитет от 2 570 места, от които седящи 570. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Мезьокьовешд. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Мезьокьовешд - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.03.2018 | НП I | Уйпещ | 2 - 3 | Мезьокьовешд | 1.61 | 3.46 | 5.29 |
| 24.02.2018 | НП I | Мезьокьовешд | 0 - 0 | Пушкаш Академи | 2.81 | 3.20 | 2.32 |
| 09.12.2017 | НП I | Балмазуйварош | 0 - 0 | Мезьокьовешд | 2.19 | 3.17 | 3.08 |
| 02.12.2017 | НП I | Мезьокьовешд | 0 - 0 | Диошдьор | 3.04 | 3.20 | 2.20 |
| 25.11.2017 | НП I | Кишпещ Хонвед | 1 - 2 | Мезьокьовешд | 1.60 | 3.84 | 4.73 |
| 18.11.2017 | НП I | Мезьокьовешд | 3 - 3 | Вашаш Будапеща | 2.51 | 3.19 | 2.60 |
| 04.11.2017 | НП I | Фехервар | 4 - 0 | Мезьокьовешд | 1.31 | 4.86 | 7.74 |
| 28.10.2017 | НП I | Мезьокьовешд | 0 - 1 | Ференцварош | 4.60 | 3.83 | 1.62 |
| 25.10.2017 | Купа на Унгария | Дюрмот | 2 - 1 | Мезьокьовешд | 2.21 | 3.25 | 2.88 |
| 21.10.2017 | НП I | Пакш | 1 - 1 | Мезьокьовешд | 1.63 | 3.57 | 4.92 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Халадаш Сомбатхей - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.03.2018 | НП I | Халадаш Сомбатхей | 3 - 0 | Вашаш Будапеща | 2.34 | 3.17 | 2.79 |
| 24.02.2018 | НП I | Уйпещ | 1 - 0 | Халадаш Сомбатхей | 1.64 | 3.54 | 4.86 |
| 09.12.2017 | НП I | Халадаш Сомбатхей | 1 - 0 | Фехервар | 4.59 | 3.70 | 1.64 |
| 02.12.2017 | НП I | Пушкаш Академи | 1 - 3 | Халадаш Сомбатхей | 1.68 | 3.57 | 4.51 |
| 25.11.2017 | НП I | Халадаш Сомбатхей | 2 - 1 | Ференцварош | 4.38 | 3.56 | 1.71 |
| 18.11.2017 | НП I | Балмазуйварош | 2 - 1 | Халадаш Сомбатхей | 1.87 | 3.22 | 3.99 |
| 04.11.2017 | НП I | Халадаш Сомбатхей | 1 - 2 | Пакш | 2.52 | 3.15 | 2.62 |
| 28.10.2017 | НП I | Халадаш Сомбатхей | 0 - 3 | Диошдьор | 2.87 | 3.23 | 2.28 |
| 21.10.2017 | НП I | Дебрецен | 1 - 1 | Халадаш Сомбатхей | 1.53 | 3.85 | 5.50 |
| 17.10.2017 | НП I | Вашаш Будапеща | 1 - 0 | Халадаш Сомбатхей | 1.87 | 3.30 | 3.85 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.09.2017 | НП I | Халадаш Сомбатхей | 2 - 2 | Мезьокьовешд | 1.80 | 3.42 | 3.97 |
| 01.04.2017 | НП I | Халадаш Сомбатхей | 4 - 2 | Мезьокьовешд | 1.91 | 3.28 | 3.77 |
| 22.10.2016 | НП I | Мезьокьовешд | 3 - 0 | Халадаш Сомбатхей | 2.53 | 3.15 | 2.62 |
| 23.07.2016 | НП I | Халадаш Сомбатхей | 1 - 1 | Мезьокьовешд | 1.79 | 3.36 | 4.09 |
| 26.04.2014 | НП I | Халадаш Сомбатхей | 1 - 0 | Мезьокьовешд | 1.64 | 3.65 | 4.59 |
| 18.10.2013 | НП I | Мезьокьовешд | 0 - 2 | Халадаш Сомбатхей | 2.87 | 3.36 | 2.21 |
В последните 6 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Мезьокьовешд имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
НП I класиране към 10.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ференцварош | 21 | +23 | 44 |
| 2 | Фехервар | 20 | +20 | 41 |
| 3 | Дебрецен | 21 | +9 | 32 |
| 4 | Уйпещ | 21 | +1 | 29 |
| 5 | Диошдьор | 21 | +2 | 28 |
| 6 | Кишпещ Хонвед | 20 | -2 | 28 |
| 7 | Пакш | 21 | -2 | 28 |
| 8 | Пушкаш Академи | 21 | -5 | 25 |
| 9 | Балмазуйварош | 21 | -2 | 23 |
| 10 | Халадаш Сомбатхей | 21 | -12 | 23 |
| 11 | Вашаш Будапеща | 21 | -17 | 21 |
| 12 | Мезьокьовешд | 21 | -15 | 20 |
Хронология в първенството
| Мезьокьовешд | |
| Халадаш Сомбатхей | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Мезьокьовешд | Мезьокьовешд | Халадаш Сомбатхей | Халадаш Сомбатхей | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ференцварош | 0 - 1 | 5 - 0 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 2 | Фехервар | 0 - 2 | 4 - 0 | 0 - 2 | 1 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 3 | Дебрецен | 0 - 2 | 1 - 2 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 4 | Уйпещ | 2 - 4 | 2 - 3 | 2 - 4 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 5 | Диошдьор | 0 - 0 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 3 | |||
| 6 | Кишпещ Хонвед | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 7 | Пакш | 3 - 2 | 1 - 1 | 3 - 2 | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 8 | Пушкаш Академи | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 5 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 9 | Балмазуйварош | 2 - 2 | 0 - 0 | 2 - 2 | 3 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 10 | Халадаш Сомбатхей | 2 - 2 | - | - | - | |||
| 11 | Вашаш Будапеща | 3 - 3 | 1 - 1 | 3 - 3 | 3 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 12 | Мезьокьовешд | - | - | - | 2 - 2 | |||
*** По 3 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Мезьокьовешд | Халадаш Сомбатхей | |
| Позиция | 12 | 10 |
| Точки | 20 | 23 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 12 | 12 |
| Точки | 7 | 4 |
Форма в шампионата
| Мезьокьовешд | Халадаш Сомбатхей | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
8 9 |
7
2 12 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
4 5 |
1
1 7 |
Голове в шампионата
| Мезьокьовешд | Халадаш Сомбатхей | |
|
Вкарани
Получени |
23
38 |
22
34 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
11
18 |
6
15 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 3.39 | 3.89 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 1.33 | 1.85 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.03.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
