Унгария - НП I (2016 - 2017)
19:00
Мезьокьовешд
Пакш
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 3.10 | 2.88 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 1.36 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.05.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Мезьокьовешд, а гостите от Пакш. Разстоянието между двата града е 184.4 км. Мачът ще се играе на стадион Мезьокьовешд, който има капацитет от 2 570 места, от които седящи 570. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Мезьокьовешд. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Мезьокьовешд - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2017 | Купа на Унгария | Мезьокьовешд | 0 - 5 | Вашаш Будапеща | 3.92 | 3.38 | 1.80 |
| 13.05.2017 | НП I | Диошдьор | 2 - 2 | Мезьокьовешд | 1.70 | 3.59 | 4.25 |
| 06.05.2017 | НП I | Мезьокьовешд | 1 - 5 | Кишпещ Хонвед | 4.05 | 3.36 | 1.79 |
| 29.04.2017 | НП I | Ференцварош | 3 - 1 | Мезьокьовешд | 1.40 | 4.27 | 6.83 |
| 26.04.2017 | Купа на Унгария | Вашаш Будапеща | 2 - 0 | Мезьокьовешд | 1.56 | 3.63 | 5.05 |
| 22.04.2017 | НП I | Мезьокьовешд | 1 - 3 | Уйпещ | 2.70 | 3.00 | 2.55 |
| 15.04.2017 | НП I | Фехервар | 1 - 1 | Мезьокьовешд | 1.25 | 5.33 | 9.35 |
| 12.04.2017 | НП I | Мезьокьовешд | 2 - 1 | Дебрецен | 2.68 | 3.08 | 2.49 |
| 08.04.2017 | НП I | МТК Будапеща | 2 - 0 | Мезьокьовешд | 2.02 | 3.14 | 3.56 |
| 05.04.2017 | Купа на Унгария | Солнок | 3 - 4 | Мезьокьовешд | 2.75 | 3.23 | 2.31 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 загуби в последните 4 домакинства.
Пакш - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.05.2017 | НП I | Пакш | 3 - 0 | Дюрмот | 1.37 | 4.23 | 7.27 |
| 06.05.2017 | НП I | Вашаш Будапеща | 0 - 3 | Пакш | 1.63 | 3.55 | 4.91 |
| 29.04.2017 | НП I | Халадаш Сомбатхей | 2 - 0 | Пакш | 2.24 | 3.15 | 3.02 |
| 22.04.2017 | НП I | Пакш | 0 - 1 | Диошдьор | 1.81 | 3.29 | 4.20 |
| 15.04.2017 | НП I | Кишпещ Хонвед | 2 - 0 | Пакш | 1.60 | 3.60 | 5.19 |
| 12.04.2017 | НП I | Пакш | 3 - 1 | Ференцварош | 3.49 | 3.15 | 2.02 |
| 08.04.2017 | НП I | Уйпещ | 1 - 1 | Пакш | 1.97 | 3.20 | 3.65 |
| 01.04.2017 | НП I | Пакш | 0 - 0 | Фехервар | 3.77 | 3.19 | 1.95 |
| 11.03.2017 | НП I | Дебрецен | 1 - 3 | Пакш | 1.58 | 3.46 | 5.75 |
| 04.03.2017 | НП I | МТК Будапеща | 1 - 2 | Пакш | 2.13 | 2.97 | 3.45 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.02.2017 | НП I | Пакш | 5 - 0 | Мезьокьовешд | 2.03 | 3.10 | 3.58 |
| 21.09.2016 | НП I | Мезьокьовешд | 1 - 3 | Пакш | 2.56 | 3.05 | 2.66 |
| 12.04.2014 | НП I | Мезьокьовешд | 2 - 2 | Пакш | 2.55 | 2.95 | 2.55 |
| 27.09.2013 | НП I | Пакш | 1 - 1 | Мезьокьовешд | 1.72 | 3.55 | 4.11 |
В последните 4 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Мезьокьовешд имат изиграни 2 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
НП I класиране към 20.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Фехервар | 31 | +35 | 59 |
| 2 | Кишпещ Хонвед | 31 | +21 | 59 |
| 3 | Ференцварош | 31 | +11 | 49 |
| 4 | Вашаш Будапеща | 31 | +9 | 48 |
| 5 | Пакш | 31 | +5 | 44 |
| 6 | Халадаш Сомбатхей | 31 | -2 | 43 |
| 7 | Уйпещ | 31 | -3 | 39 |
| 8 | Дебрецен | 31 | -3 | 38 |
| 9 | Мезьокьовешд | 31 | -16 | 36 |
| 10 | Диошдьор | 31 | -17 | 36 |
| 11 | МТК Будапеща | 31 | -10 | 35 |
| 12 | Дюрмот | 31 | -30 | 21 |
Хронология в първенството
| Мезьокьовешд | |
| Пакш | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Мезьокьовешд | Мезьокьовешд | Пакш | Пакш | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Фехервар | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 0 - 0 | 5 - 1 | 5 - 1 | |
| 2 | Кишпещ Хонвед | 1 - 5 | 1 - 0 | 1 - 5 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 3 | Ференцварош | 2 - 0 | 3 - 1 | 2 - 0 | 3 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 4 | Вашаш Будапеща | 0 - 2 | 4 - 0 | 0 - 2 | 1 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
| 5 | Пакш | 1 - 3 | 5 - 0 | 1 - 3 | - | - | - | |
| 6 | Халадаш Сомбатхей | 3 - 0 | 4 - 2 | 3 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 7 | Уйпещ | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 8 | Дебрецен | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 9 | Мезьокьовешд | - | - | - | 5 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 10 | Диошдьор | 3 - 0 | 2 - 2 | 3 - 0 | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 11 | МТК Будапеща | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 12 | Дюрмот | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 3 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
*** По 3 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Мезьокьовешд | Пакш | |
| Позиция | 9 | 5 |
| Точки | 36 | 44 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 6 |
| Точки | 23 | 18 |
Форма в шампионата
| Мезьокьовешд | Пакш | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
9 13 |
11
11 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
2 6 |
5
3 8 |
Голове в шампионата
| Мезьокьовешд | Пакш | |
|
Вкарани
Получени |
35
51 |
38
33 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
22
22 |
18
25 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 3.10 | 2.88 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 1.36 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.05.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
