Унгария - НП I (2017 - 2018)
18:00
Мезьокьовешд
Уйпещ
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.70 | 3.30 | 2.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 1.34 | 1.48 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.90 | 1.90 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.05.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Мезьокьовешд, а гостите от Будапеща. Разстоянието между двата града е 119.8 км. Мачът ще се играе на стадион Мезьокьовешд, който има капацитет от 2 570 места, от които седящи 570. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Мезьокьовешд. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Мезьокьовешд - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.05.2018 | НП I | Пушкаш Академи | 1 - 2 | Мезьокьовешд | 2.28 | 3.28 | 2.83 |
| 12.05.2018 | НП I | Мезьокьовешд | 1 - 0 | Балмазуйварош | 2.16 | 3.18 | 3.13 |
| 05.05.2018 | НП I | Диошдьор | 0 - 1 | Мезьокьовешд | 1.62 | 3.80 | 4.63 |
| 28.04.2018 | НП I | Мезьокьовешд | 1 - 2 | Кишпещ Хонвед | 2.94 | 3.11 | 2.28 |
| 21.04.2018 | НП I | Вашаш Будапеща | 0 - 0 | Мезьокьовешд | 2.22 | 3.17 | 3.02 |
| 14.04.2018 | НП I | Мезьокьовешд | 0 - 0 | Фехервар | 5.23 | 3.90 | 1.54 |
| 07.04.2018 | НП I | Ференцварош | 3 - 0 | Мезьокьовешд | 1.27 | 5.22 | 8.09 |
| 31.03.2018 | НП I | Мезьокьовешд | 2 - 3 | Пакш | 2.25 | 3.13 | 2.98 |
| 17.03.2018 | НП I | Дебрецен | 2 - 3 | Мезьокьовешд | 1.97 | 3.36 | 3.35 |
| 10.03.2018 | НП I | Мезьокьовешд | 2 - 1 | Халадаш Сомбатхей | 1.97 | 3.26 | 3.54 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Уйпещ - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.05.2018 | Купа на Унгария | Пушкаш Академи | 2 - 2 | Уйпещ | 2.60 | 3.09 | 2.53 |
| 19.05.2018 | НП I | Халадаш Сомбатхей | 1 - 1 | Уйпещ | 2.74 | 3.21 | 2.39 |
| 12.05.2018 | НП I | Уйпещ | 0 - 1 | Пушкаш Академи | 1.76 | 3.52 | 4.14 |
| 09.05.2018 | Купа на Унгария | Балмазуйварош | 0 - 0 | Уйпещ | 2.85 | 3.25 | 2.22 |
| 05.05.2018 | НП I | Балмазуйварош | 1 - 1 | Уйпещ | 2.81 | 3.20 | 2.33 |
| 28.04.2018 | НП I | Уйпещ | 1 - 0 | Диошдьор | 1.73 | 3.49 | 4.27 |
| 21.04.2018 | НП I | Кишпещ Хонвед | 0 - 0 | Уйпещ | 2.13 | 3.26 | 3.11 |
| 17.04.2018 | Купа на Унгария | Уйпещ | 2 - 1 | Балмазуйварош | 1.61 | 3.57 | 4.91 |
| 14.04.2018 | НП I | Уйпещ | 4 - 2 | Вашаш Будапеща | 1.98 | 3.26 | 3.52 |
| 07.04.2018 | НП I | Фехервар | 3 - 0 | Уйпещ | 1.52 | 3.90 | 5.48 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 равенства и 1 загуба в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.03.2018 | НП I | Уйпещ | 2 - 3 | Мезьокьовешд | 1.61 | 3.46 | 5.29 |
| 23.09.2017 | НП I | Мезьокьовешд | 2 - 4 | Уйпещ | 3.37 | 3.29 | 2.01 |
| 22.04.2017 | НП I | Мезьокьовешд | 1 - 3 | Уйпещ | 2.70 | 3.00 | 2.55 |
| 26.11.2016 | НП I | Уйпещ | 1 - 1 | Мезьокьовешд | 1.58 | 3.79 | 5.04 |
| 17.08.2016 | НП I | Мезьокьовешд | 0 - 2 | Уйпещ | 3.00 | 3.11 | 2.28 |
| 16.03.2014 | НП I | Мезьокьовешд | 0 - 1 | Уйпещ | 2.28 | 3.35 | 2.77 |
| 24.08.2013 | НП I | Уйпещ | 6 - 1 | Мезьокьовешд | 1.56 | 3.70 | 5.14 |
В последните 7 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 5 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Мезьокьовешд имат изиграни 4 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 4 победи и нямат равен мач.
НП I класиране към 27.05.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Фехервар | 31 | +36 | 65 |
| 2 | Ференцварош | 31 | +34 | 62 |
| 3 | Кишпещ Хонвед | 31 | -3 | 44 |
| 4 | Дебрецен | 31 | +7 | 43 |
| 5 | Уйпещ | 31 | +1 | 43 |
| 6 | Пакш | 31 | -3 | 42 |
| 7 | Пушкаш Академи | 31 | -6 | 39 |
| 8 | Мезьокьовешд | 31 | -15 | 37 |
| 9 | Халадаш Сомбатхей | 31 | -15 | 35 |
| 10 | Диошдьор | 31 | -6 | 33 |
| 11 | Балмазуйварош | 31 | -8 | 32 |
| 12 | Вашаш Будапеща | 31 | -22 | 31 |
Хронология в първенството
| Мезьокьовешд | |
| Уйпещ | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Мезьокьовешд | Мезьокьовешд | Уйпещ | Уйпещ | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Фехервар | 0 - 0 | 4 - 0 | 0 - 0 | 2 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 2 | Ференцварош | 0 - 1 | 3 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 3 | Кишпещ Хонвед | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 4 | Дебрецен | 0 - 2 | 2 - 3 | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 5 | Уйпещ | 2 - 4 | 2 - 3 | 2 - 4 | - | - | - | |
| 6 | Пакш | 2 - 3 | 1 - 1 | 2 - 3 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 7 | Пушкаш Академи | 0 - 0 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 8 | Мезьокьовешд | - | - | - | 2 - 3 | 2 - 4 | 2 - 4 | |
| 9 | Халадаш Сомбатхей | 2 - 1 | 2 - 2 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 10 | Диошдьор | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 11 | Балмазуйварош | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 12 | Вашаш Будапеща | 3 - 3 | 0 - 0 | 3 - 3 | 4 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
*** По 3 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Мезьокьовешд | Уйпещ | |
| Позиция | 8 | 5 |
| Точки | 37 | 43 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 12 | 6 |
| Точки | 14 | 21 |
Форма в шампионата
| Мезьокьовешд | Уйпещ | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
10 12 |
10
13 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
5 7 |
5
6 5 |
Голове в шампионата
| Мезьокьовешд | Уйпещ | |
|
Вкарани
Получени |
35
50 |
38
37 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
17
24 |
18
19 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.70 | 3.30 | 2.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 1.34 | 1.48 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.90 | 1.90 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.05.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
