Шампионска Лига Квалификации (2024 - 2025)
20:15
Мидтиланд
(Дания)
УЕ Санта Колома
(Андора)
с общ резултат 4 - 0
УЕ Санта Колома0 - 3Мидтиланд
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.06 | 12.00 | 29.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.00 | 1.02 | 8.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.01 | 15.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 9.00 | 1.04 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 2.63 | 1.44 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.57 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.07.2024 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Хернинг (Дания), а гостите от Санта Колома (Андора). Разстоянието между двата града е 1 608.9 км. Мачът ще се играе на стадион МСН Арена, който има капацитет от 11 809 места, от които седящи 7 409. Размерите на терена са 104 x 65 m. Снимки от Google карта стадион МСН Арена. Мачът ще се играе в 19:15 местно време.
Отговорна Игра
Мидтиланд - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.07.2024 | Суперлига | Нордселанд | 2 - 2 | Мидтиланд | 1.92 | 3.75 | 3.42 |
| 23.07.2024 | ШЛ Квалификации | УЕ Санта Колома | 0 - 3 | Мидтиланд | 14.16 | 7.45 | 1.16 |
| 19.07.2024 | Суперлига | Орхус | 1 - 1 | Мидтиланд | 3.15 | 3.42 | 2.17 |
| 13.07.2024 | Приятелски срещи | Щурм Грац | 1 - 0 | Мидтиланд | - | - | - |
| 10.07.2024 | Приятелски срещи | Шалке 04 | 2 - 4 | Мидтиланд | 2.61 | 3.56 | 2.27 |
| 04.07.2024 | Приятелски срещи | Мидтиланд | 4 - 0 | Орхус | 1.51 | 4.15 | 4.95 |
| 29.06.2024 | Приятелски срещи | Мидтиланд | 2 - 2 | Сьондерийске | 1.29 | 5.52 | 6.41 |
| 26.05.2024 | Група за Титлата | Мидтиланд | 3 - 3 | Силкеборг | 1.33 | 5.18 | 7.46 |
| 20.05.2024 | Група за Титлата | Нордселанд | 3 - 3 | Мидтиланд | 1.95 | 3.76 | 3.27 |
| 16.05.2024 | Група за Титлата | ФК Копенхаген | 1 - 2 | Мидтиланд | 1.74 | 3.83 | 4.02 |
Общо 4 победи, 5 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 2 равенства в последните 3 домакинства.
УЕ Санта Колома - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.07.2024 | ШЛ Квалификации | УЕ Санта Колома | 0 - 3 | Мидтиланд | 14.16 | 7.45 | 1.16 |
| 16.07.2024 | ШЛ Квалификации | Балкани Суха р. | 0 - 1 | УЕ Санта Колома | 1.30 | 4.99 | 9.47 |
| 09.07.2024 | ШЛ Квалификации | УЕ Санта Колома | 1 - 2 | Балкани Суха р. | 5.88 | 4.10 | 1.50 |
| 26.05.2024 | Купа на Андора | УЕ Санта Колома | 0 - 0 | Пас де ла Каза | 1.10 | 7.83 | 14.07 |
| 19.05.2024 | Първа Дивизия | УЕ Санта Колома | 0 - 0 | ФК Санта Колома | - | - | - |
| 11.05.2024 | Първа Дивизия | Интер Ескалдес | 1 - 1 | УЕ Санта Колома | - | - | - |
| 05.05.2024 | Първа Дивизия | Атлетик Ескалдес | 0 - 2 | УЕ Санта Колома | - | - | - |
| 28.04.2024 | Първа Дивизия | УЕ Санта Колома | 2 - 1 | Пас де ла Каза | 1.09 | 7.87 | 19.67 |
| 25.04.2024 | Купа на Андора | Атлетик Ескалдес | 0 - 1 | УЕ Санта Колома | 2.75 | 3.64 | 2.17 |
| 21.04.2024 | Първа Дивизия | Ордино | 1 - 2 | УЕ Санта Колома | 6.78 | 4.59 | 1.36 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 равенство в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.07.2024 | ШЛ Квалификации | УЕ Санта Колома | 0 - 3 | Мидтиланд | 14.16 | 7.45 | 1.16 |
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Мидтиланд класиране в Дания - Суперлига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Рандерс | 2 | +3 | 6 |
| 2 | ФК Копенхаген | 2 | +3 | 6 |
| 3 | Нордселанд | 2 | +3 | 4 |
| 4 | Брьондби | 2 | +1 | 4 |
| 5 | Силкеборг | 2 | 0 | 3 |
| 6 | Олборг | 2 | -2 | 3 |
| 7 | Мидтиланд | 2 | 0 | 2 |
| 8 | Орхус | 2 | -1 | 1 |
| 9 | Сьондерийске | 2 | -1 | 1 |
| 10 | Виборг | 2 | -2 | 1 |
| 11 | Лингби | 2 | -2 | 1 |
| 12 | Вейле | 2 | -2 | 0 |
УЕ Санта Колома класиране
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.06 | 12.00 | 29.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.00 | 1.02 | 8.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.01 | 15.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 9.00 | 1.04 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 2.63 | 1.44 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.57 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.07.2024 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра