Молдова - Супер Лига (2026 - 2027)
17:00
Милсами Орхей
Зимбру Кишинев
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Обща информация за мача
Домакините са от Орхей, а гостите от Кишинев. Разстоянието между двата града е 42.1 км. Мачът ще се играе на стадион Спортен Комплекс Районал, който има капацитет от 2 539 места. Размерите на терена са 100 x 70 m. Снимки от Google карта стадион Спортен Комплекс Районал. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Милсами Орхей - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Супер Лига | Милсами Орхей | 3 - 3 | Политехника УТМ | 1.52 | 3.71 | 4.97 |
| 20.09.2026 | Супер Лига | Реал Сиреци | 1 - 2 | Милсами Орхей | 5.16 | 3.57 | 1.55 |
| 13.09.2026 | Супер Лига | Милсами Орхей | 0 - 1 | Шериф Тираспол | 4.72 | 3.42 | 1.62 |
| 06.09.2026 | Супер Лига | Белци | 1 - 3 | Милсами Орхей | - | - | - |
| 30.08.2026 | Супер Лига | Дачия Буюкан | 0 - 0 | Милсами Орхей | 4.28 | 3.52 | 1.65 |
| 22.08.2026 | Супер Лига | Милсами Орхей | 1 - 0 | Петрокуб Хинчещ | 3.30 | 3.19 | 1.98 |
| 16.08.2026 | Супер Лига | Зимбру Кишинев | 4 - 2 | Милсами Орхей | 1.54 | 3.69 | 4.90 |
| 08.08.2026 | Супер Лига | Политехника УТМ | 1 - 1 | Милсами Орхей | 3.10 | 3.38 | 1.98 |
| 01.08.2026 | Супер Лига | Милсами Орхей | 2 - 2 | Реал Сиреци | 1.49 | 3.73 | 5.32 |
| 26.07.2026 | Супер Лига | Шериф Тираспол | 0 - 0 | Милсами Орхей | 1.40 | 3.87 | 6.51 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Зимбру Кишинев - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Супер Лига | Петрокуб Хинчещ | 1 - 1 | Зимбру Кишинев | 2.36 | 3.14 | 2.62 |
| 19.09.2026 | Супер Лига | Зимбру Кишинев | 0 - 1 | Дачия Буюкан | 1.30 | 4.60 | 7.61 |
| 12.09.2026 | Супер Лига | Зимбру Кишинев | 2 - 1 | Политехника УТМ | 1.24 | 5.06 | 8.17 |
| 06.09.2026 | Супер Лига | Реал Сиреци | 0 - 2 | Зимбру Кишинев | 9.63 | 5.28 | 1.20 |
| 29.08.2026 | Супер Лига | Зимбру Кишинев | 2 - 1 | Шериф Тираспол | 2.76 | 3.08 | 2.29 |
| 22.08.2026 | Супер Лига | Белци | 0 - 4 | Зимбру Кишинев | 37.69 | 9.06 | 1.03 |
| 16.08.2026 | Супер Лига | Зимбру Кишинев | 4 - 2 | Милсами Орхей | 1.54 | 3.69 | 4.90 |
| 09.08.2026 | Супер Лига | Зимбру Кишинев | 1 - 2 | Петрокуб Хинчещ | 2.46 | 3.12 | 2.55 |
| 02.08.2026 | Супер Лига | Дачия Буюкан | 0 - 4 | Зимбру Кишинев | 3.93 | 3.53 | 1.71 |
| 30.07.2026 | ЛК Квалификации | Ной Ереван | 2 - 1 | Зимбру Кишинев | 1.28 | 5.01 | 9.39 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.08.2026 | Супер Лига | Зимбру Кишинев | 4 - 2 | Милсами Орхей | 1.54 | 3.69 | 4.90 |
| 27.06.2026 | Супер Лига | Милсами Орхей | 0 - 0 | Зимбру Кишинев | 3.47 | 3.07 | 1.96 |
| 13.05.2026 | Купа на Молдова | Милсами Орхей | 0 - 1 | Зимбру Кишинев | 3.06 | 3.42 | 1.96 |
| 06.05.2026 | Купа на Молдова | Зимбру Кишинев | 2 - 0 | Милсами Орхей | 1.47 | 3.87 | 5.11 |
| 18.04.2026 | Супер Лига | Зимбру Кишинев | 3 - 1 | Милсами Орхей | 1.65 | 3.49 | 4.18 |
| 07.03.2026 | Супер Лига | Милсами Орхей | 0 - 0 | Зимбру Кишинев | 3.17 | 3.33 | 1.92 |
| 05.10.2025 | Супер Лига | Милсами Орхей | 0 - 3 | Зимбру Кишинев | 2.43 | 3.19 | 2.46 |
| 10.08.2025 | Супер Лига | Зимбру Кишинев | 2 - 1 | Милсами Орхей | 1.85 | 3.46 | 3.27 |
| 21.06.2025 | Супер Лига | Милсами Орхей | 3 - 0 | Зимбру Кишинев | 1.85 | 3.28 | 3.55 |
| 19.04.2025 | Супер Лига | Милсами Орхей | 2 - 0 | Зимбру Кишинев | 2.30 | 3.15 | 2.57 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 6 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Милсами Орхей имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно.
Супер Лига класиране към 18.10.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Шериф Тираспол | 14 | +25 | 31 |
| 2 | Зимбру Кишинев | 14 | +15 | 27 |
| 3 | Петрокуб Хинчещ | 14 | +11 | 25 |
| 4 | Дачия Буюкан | 14 | -2 | 20 |
| 5 | Милсами Орхей | 14 | -4 | 18 |
| 6 | Политехника УТМ Кишинев | 14 | -1 | 16 |
| 7 | Реал Сиреци | 14 | -8 | 10 |
| 8 | Белци | 14 | -36 | 5 |
Хронология в първенството
| Милсами Орхей | |
| Зимбру Кишинев | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Милсами Орхей | Милсами Орхей | Зимбру Кишинев | Зимбру Кишинев | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Шериф Тираспол | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 2 - 1 | 4 - 2 | 4 - 2 | |
| 2 | Зимбру Кишинев | 0 - 0 | 4 - 2 | 0 - 0 | - | - | - | |
| 3 | Петрокуб Хинчещ | 1 - 0 | 5 - 0 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 4 | Дачия Буюкан | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 4 | 0 - 4 | |
| 5 | Милсами Орхей | - | - | - | 4 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 6 | Политехника УТМ Кишинев | 3 - 3 | 1 - 1 | 3 - 3 | 2 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 7 | Реал Сиреци | 2 - 2 | 1 - 2 | 2 - 2 | 1 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 8 | Белци | 2 - 1 | 1 - 3 | 2 - 1 | 3 - 0 | 0 - 4 | 0 - 4 | |
*** По 3 мача в сезон
Представяне в Шампионата
| Милсами Орхей | Зимбру Кишинев | |
| Победи | 4 | 8 |
| Равни | 6 | 3 |
| Загуби | 4 | 3 |
| Вкарани Голове | 16 | 28 |
| Получени Голове | 20 | 13 |
| Средно Вкарани | 1.14 | 2.00 |
| Средно Получени | 1.43 | 0.93 |
| Мачове Вкарал | 57% | 86% |
| Мачове Получил | 71% | 57% |
| Гол/Гол | 50% | 50% |
| Над 1.5 | 57% | 86% |
| Над 2.5 | 50% | 57% |
| Над 3.5 | 36% | 29% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 2 | 4 |
| Равни | 3 | 2 |
| Загуби | 2 | 1 |
| Вкарани Голове | 8 | 15 |
| Получени Голове | 8 | 5 |
| Средно Вкарани | 1.14 | 2.14 |
| Средно Получени | 1.14 | 0.71 |
| Мачове Вкарал | 57% | 86% |
| Мачове Получил | 71% | 29% |
| Гол/Гол | 43% | 29% |
| Над 1.5 | 43% | 86% |
| Над 2.5 | 43% | 43% |
| Над 3.5 | 29% | 43% |
