Мексико - Лига де Експансион МХ (2018 - Клаусура)
00:00
Минерос де Сакатекас
Атлетико Сан Луис
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 3.29 | 3.79 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.33 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.97 | 1.82 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.03.2018 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сакатекас, а гостите от Сан Луис Потоси. Разстоянието между двата града е 178.2 км. Мачът ще се играе на стадион Франциско Вила, който има капацитет от 18 000 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Франциско Вила. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Минерос де Сакатекас - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.03.2018 | Лига Експансион | Селая | 2 - 0 | Минерос де Сакатекас | 2.39 | 3.07 | 2.69 |
| 04.03.2018 | Лига Експансион | Минерос де Сакатекас | 4 - 1 | Сакатепек | 1.73 | 3.39 | 4.10 |
| 28.02.2018 | Копа Мексико | Сантос Лагуна | 0 - 0 | Минерос де Сакатекас | 1.37 | 4.41 | 6.50 |
| 25.02.2018 | Лига Експансион | Кафеталерос | 1 - 2 | Минерос де Сакатекас | 2.35 | 3.20 | 2.65 |
| 22.02.2018 | Копа Мексико | Минерос де Сакатекас | 3 - 4 | Депортиво Толука | 2.63 | 3.14 | 2.44 |
| 18.02.2018 | Лига Експансион | Минерос де Сакатекас | 2 - 2 | Мурсиелагос | 1.57 | 3.65 | 4.92 |
| 14.02.2018 | Лига Експансион | Симаронес де Сонора | 0 - 1 | Минерос де Сакатекас | 2.43 | 3.08 | 2.67 |
| 10.02.2018 | Лига Експансион | Минерос де Сакатекас | 0 - 0 | Атланте | 1.81 | 3.30 | 3.88 |
| 04.02.2018 | Лига Експансион | Хайба Брава | 0 - 2 | Минерос де Сакатекас | 2.08 | 3.20 | 3.14 |
| 01.02.2018 | Лига Експансион | Минерос де Сакатекас | 4 - 2 | Хуарес | 2.13 | 3.15 | 3.09 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Атлетико Сан Луис - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.03.2018 | Лига Експансион | Атлетико Сан Луис | 2 - 1 | Потрос УАЕМ | 1.86 | 3.25 | 3.78 |
| 03.03.2018 | Лига Експансион | Корекаминос УАТ | 2 - 2 | Атлетико Сан Луис | 2.11 | 3.16 | 3.07 |
| 28.02.2018 | Копа Мексико | Атлетико Сан Луис | 2 - 1 | Пачука | 3.34 | 3.29 | 1.98 |
| 24.02.2018 | Лига Експансион | Венадос | 1 - 2 | Атлетико Сан Луис | 2.30 | 3.00 | 3.00 |
| 21.02.2018 | Лига Експансион | Сакатепек | 0 - 2 | Атлетико Сан Луис | 1.89 | 3.24 | 3.66 |
| 17.02.2018 | Лига Експансион | Атлетико Сан Луис | 0 - 1 | Селая | 2.56 | 3.08 | 2.54 |
| 10.02.2018 | Лига Експансион | Атлетико Сан Луис | 1 - 3 | Кафеталерос | 2.44 | 3.07 | 2.67 |
| 07.02.2018 | Копа Мексико | Селая | 1 - 0 | Атлетико Сан Луис | 1.77 | 3.25 | 4.28 |
| 03.02.2018 | Лига Експансион | Мурсиелагос | 0 - 1 | Атлетико Сан Луис | 2.22 | 3.15 | 2.94 |
| 31.01.2018 | Лига Експансион | Атлетико Сан Луис | 1 - 3 | Симаронес де Сонора | 1.92 | 3.19 | 3.64 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.2017 | Лига Експансион | Атлетико Сан Луис | 0 - 0 | Минерос де Сакатекас | 2.20 | 2.99 | 3.11 |
| 23.01.2016 | Лига Експансион | Минерос де Сакатекас | 1 - 1 | Атлетико Сан Луис | 1.74 | 3.38 | 4.09 |
| 09.08.2015 | Лига Експансион | Атлетико Сан Луис | 2 - 0 | Минерос де Сакатекас | 2.25 | 3.20 | 2.90 |
| 15.03.2015 | Лига Експансион | Атлетико Сан Луис | 4 - 0 | Минерос де Сакатекас | 1.88 | 3.32 | 3.69 |
| 04.03.2015 | Копа Мексико | Атлетико Сан Луис | 3 - 5 | Минерос де Сакатекас | 1.43 | 3.89 | 7.02 |
| 25.02.2015 | Копа Мексико | Минерос де Сакатекас | 0 - 1 | Атлетико Сан Луис | 2.28 | 3.20 | 2.89 |
| 27.09.2014 | Лига Експансион | Минерос де Сакатекас | 2 - 1 | Атлетико Сан Луис | 1.96 | 3.16 | 3.40 |
В последните 7 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Минерос де Сакатекас имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Лига де Експансион МХ класиране към 18.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Минерос де Сакатекас | 12 | +7 | 24 |
| 2 | Дорадос де Синалоа | 12 | +7 | 23 |
| 3 | Алебрихес де Оахака | 12 | +10 | 22 |
| 4 | Атланте | 13 | +2 | 20 |
| 5 | Селая | 12 | +2 | 18 |
| 6 | Леонес Негрос УдеГ | 12 | 0 | 18 |
| 7 | Сакатепек | 12 | -3 | 18 |
| 8 | Корекаминос УАТ | 13 | -2 | 17 |
| 9 | Канкун | 12 | +2 | 16 |
| 10 | Хайба Брава | 12 | +2 | 16 |
| 11 | Хуарес | 12 | -1 | 15 |
| 12 | Атлетико Сан Луис | 12 | -5 | 14 |
| 13 | Венадос | 13 | -5 | 13 |
| 14 | Симаронес де Сонора | 12 | -4 | 11 |
| 15 | Потрос УАЕМ | 13 | -4 | 11 |
| 16 | Мурсиелагос | 12 | -8 | 9 |
Хронология в първенството
| Минерос де Сакатекас | |
| Атлетико Сан Луис | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Минерос де Сакатекас | Минерос де Сакатекас | Атлетико Сан Луис | Атлетико Сан Луис | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Минерос де Сакатекас | - | - | - | ||||
| 2 | Дорадос де Синалоа | 1 - 1 | ||||||
| 3 | Алебрихес де Оахака | 4 - 1 | 0 - 2 | |||||
| 4 | Атланте | 0 - 0 | 0 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 5 | Селая | 2 - 0 | 0 - 1 | |||||
| 6 | Леонес Негрос УдеГ | 2 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 7 | Сакатепек | 4 - 1 | 4 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 8 | Корекаминос УАТ | 2 - 2 | 2 - 2 | |||||
| 9 | Канкун | 1 - 2 | 1 - 3 | |||||
| 10 | Хайба Брава | 0 - 2 | 0 - 0 | |||||
| 11 | Хуарес | 4 - 2 | 4 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 12 | Атлетико Сан Луис | - | - | - | ||||
| 13 | Венадос | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 14 | Симаронес де Сонора | 0 - 1 | 1 - 3 | |||||
| 15 | Потрос УАЕМ | 2 - 1 | ||||||
| 16 | Мурсиелагос | 2 - 2 | 2 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
*** По 1 мач в Апертура и Клаусура
Класиране в шампионата
| Минерос де Сакатекас | Атлетико Сан Луис | |
| Позиция | 1 | 12 |
| Точки | 24 | 14 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 1 | 3 |
| Точки | 14 | 10 |
Форма в шампионата
| Минерос де Сакатекас | Атлетико Сан Луис | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
3 2 |
4
2 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
2 0 |
3
1 2 |
Голове в шампионата
| Минерос де Сакатекас | Атлетико Сан Луис | |
|
Вкарани
Получени |
21
14 |
13
18 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
14
6 |
9
8 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 3.29 | 3.79 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.33 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.97 | 1.82 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.03.2018 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!
