Приятелски Срещи - Клубни
01:30
Минерос де Сакатекас
(Мексико)
Чивас Гуадалахара
(Мексико)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.84 | 3.79 | 1.59 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.21 | 1.21 | 1.15 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.96 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.08 | 1.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.74 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.69 | 2.02 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.12.2024 00:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сакатекас, а гостите от Сапопан. Разстоянието между двата града е 242.6 км.
Отговорна Игра
Минерос де Сакатекас - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.11.2024 | ЛА Аперт. ФФ | Леонес Негрос | 3 - 1 | Минерос де Сакатекас | 1.78 | 3.55 | 3.89 |
| 07.11.2024 | ЛА Аперт. ФФ | Минерос де Сакатекас | 2 - 2 | Леонес Негрос | 2.11 | 3.24 | 3.11 |
| 03.11.2024 | Лига Експансион | Тепатитлан | 1 - 1 | Минерос де Сакатекас | 2.45 | 3.20 | 2.65 |
| 26.10.2024 | Лига Експансион | Минерос де Сакатекас | 0 - 1 | Атланте | 2.87 | 3.08 | 2.33 |
| 18.10.2024 | Лига Експансион | Атлетико Морелия | 0 - 0 | Минерос де Сакатекас | 2.89 | 2.90 | 2.45 |
| 13.10.2024 | Лига Експансион | Минерос де Сакатекас | 2 - 2 | Венадос | 1.73 | 3.66 | 4.00 |
| 27.09.2024 | Лига Експансион | Корекаминос УАТ | 2 - 2 | Минерос де Сакатекас | 3.67 | 3.54 | 1.84 |
| 19.09.2024 | Лига Експансион | Минерос де Сакатекас | 4 - 0 | Атлетико Ла Пас | 1.38 | 4.58 | 6.50 |
| 15.09.2024 | Лига Експансион | Селая | 2 - 0 | Минерос де Сакатекас | 1.80 | 3.65 | 3.75 |
| 07.09.2024 | Лига Експансион | Минерос де Сакатекас | 3 - 1 | Тапатио | 2.03 | 3.47 | 3.12 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Чивас Гуадалахара - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.11.2024 | ПД Аперт. Плейоф | Чивас Гуадалахара | 1 - 2 | Атлас Гуадалахара | 1.71 | 3.46 | 4.89 |
| 10.11.2024 | Лига МХ | Чивас Гуадалахара | 0 - 1 | Атлетико Сан Луис | 1.69 | 3.89 | 4.39 |
| 06.11.2024 | Лига МХ | Сантос Лагуна | 0 - 2 | Чивас Гуадалахара | 5.03 | 4.15 | 1.59 |
| 03.11.2024 | Лига МХ | Чивас Гуадалахара | 0 - 0 | Пумас УНАМ Мексико | 2.14 | 3.19 | 3.32 |
| 26.10.2024 | Лига МХ | Пуебла | 1 - 0 | Чивас Гуадалахара | 4.14 | 3.58 | 1.77 |
| 23.10.2024 | Лига МХ | Чивас Гуадалахара | 3 - 2 | Некакса Агуаскалиентес | 1.69 | 3.61 | 4.67 |
| 20.10.2024 | Лига МХ | Пачука | 0 - 2 | Чивас Гуадалахара | 2.48 | 3.25 | 2.70 |
| 14.10.2024 | Приятелски срещи | Америка Мексико | 2 - 0 | Чивас Гуадалахара | - | - | - |
| 06.10.2024 | Лига МХ | Чивас Гуадалахара | 2 - 3 | Атлас Гуадалахара | 1.78 | 3.43 | 4.45 |
| 29.09.2024 | Лига МХ | Чивас Гуадалахара | 1 - 1 | Монтерей | 2.18 | 3.33 | 3.10 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.08.2015 | Копа Мексико | Минерос де Сакатекас | 0 - 1 | Чивас Гуадалахара | 2.24 | 3.05 | 3.00 |
| 29.07.2015 | Копа Мексико | Чивас Гуадалахара | 2 - 0 | Минерос де Сакатекас | 1.78 | 3.27 | 4.07 |
В последните 2 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Минерос де Сакатекас имат изиграна само 1 среща, като победители са били гостите.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.84 | 3.79 | 1.59 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.21 | 1.21 | 1.15 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.96 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.08 | 1.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.74 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.69 | 2.02 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.12.2024 00:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра