Мексико - Копа Мексико (2018 - Клаусура)
четвъртък, 22 февруари, 2018
00:00
Минерос де Сакатекас
Депортиво Толука
3 - 4
(2 - 3, 1 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Минерос де Сакатекас
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.62 |
3.20 |
2.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
1.36 |
1.44 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.72 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.25 |
1.33 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.72 |
2.07 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
21.02.2018 20:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сакатекас, а гостите от Толука.
Разстоянието между двата града е 491.5 км.
Мачът ще се играе на стадион
Франциско Вила,
който има капацитет от
18 000 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Франциско Вила.
Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Минерос де Сакатекас - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 18.02.2018 |
Лига Експансион |
Минерос де Сакатекас |
2 - 2 |
Мурсиелагос |
1.57 |
3.65 |
4.92 |
| 14.02.2018 |
Лига Експансион |
Симаронес де Сонора |
0 - 1 |
Минерос де Сакатекас |
2.43 |
3.08 |
2.67 |
| 10.02.2018 |
Лига Експансион |
Минерос де Сакатекас |
0 - 0 |
Атланте |
1.81 |
3.30 |
3.88 |
| 04.02.2018 |
Лига Експансион |
Хайба Брава |
0 - 2 |
Минерос де Сакатекас |
2.08 |
3.20 |
3.14 |
| 01.02.2018 |
Лига Експансион |
Минерос де Сакатекас |
4 - 2 |
Хуарес |
2.13 |
3.15 |
3.09 |
| 28.01.2018 |
Лига Експансион |
Алебрихес де Оахака |
4 - 1 |
Минерос де Сакатекас |
2.27 |
3.00 |
2.97 |
| 20.01.2018 |
Лига Експансион |
Минерос де Сакатекас |
2 - 1 |
Леонес Негрос |
1.80 |
3.23 |
4.09 |
| 17.01.2018 |
Копа Мексико |
Минерос де Сакатекас |
0 - 1 |
Сантос Лагуна |
3.17 |
3.34 |
2.04 |
| 14.01.2018 |
Лига Експансион |
Дорадос де Синалоа |
1 - 1 |
Минерос де Сакатекас |
2.31 |
3.18 |
2.75 |
| 11.01.2018 |
Копа Мексико |
Депортиво Толука |
2 - 2 |
Минерос де Сакатекас |
1.55 |
3.95 |
4.79 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Депортиво Толука - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 18.02.2018 |
Лига МХ |
Депортиво Толука |
2 - 0 |
Сантос Лагуна |
2.09 |
3.23 |
3.28 |
| 15.02.2018 |
Лига МХ |
Пуебла |
2 - 0 |
Депортиво Толука |
2.55 |
3.11 |
2.63 |
| 11.02.2018 |
Лига МХ |
Депортиво Толука |
2 - 1 |
Монтерей |
2.74 |
3.20 |
2.38 |
| 08.02.2018 |
Копа Мексико |
Депортиво Толука |
2 - 0 |
Сантос Лагуна |
1.88 |
3.46 |
3.50 |
| 04.02.2018 |
Лига МХ |
Некакса Агуаскалиентес |
0 - 0 |
Депортиво Толука |
2.50 |
3.08 |
2.71 |
| 28.01.2018 |
Лига МХ |
Депортиво Толука |
1 - 1 |
Крус Асул |
2.68 |
3.15 |
2.46 |
| 25.01.2018 |
Копа Мексико |
Сантос Лагуна |
2 - 1 |
Депортиво Толука |
2.06 |
3.39 |
3.09 |
| 20.01.2018 |
Лига МХ |
Атлас Гуадалахара |
1 - 3 |
Депортиво Толука |
2.54 |
3.21 |
2.56 |
| 14.01.2018 |
Лига МХ |
Леон |
3 - 1 |
Депортиво Толука |
2.05 |
3.36 |
3.23 |
| 11.01.2018 |
Копа Мексико |
Депортиво Толука |
2 - 2 |
Минерос де Сакатекас |
1.55 |
3.95 |
4.79 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.01.2018 |
Копа Мексико |
Депортиво Толука |
2 - 2 |
Минерос де Сакатекас |
1.55 |
3.95 |
4.79 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Минерос де Сакатекас класиране в Лига де Експансион МХ
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Минерос де Сакатекас |
9 |
5 |
3 |
1 |
15 |
10 |
+5 |
18 |
| 2 |
Алебрихес де Оахака |
9 |
5 |
2 |
2 |
16 |
9 |
+7 |
17 |
| 3 |
Дорадос де Синалоа |
9 |
5 |
2 |
2 |
10 |
5 |
+5 |
17 |
| 4 |
Леонес Негрос УдеГ |
9 |
4 |
2 |
3 |
13 |
12 |
+1 |
14 |
| 5 |
Канкун |
9 |
3 |
4 |
2 |
16 |
14 |
+2 |
13 |
| 6 |
Хайба Брава |
9 |
3 |
4 |
2 |
9 |
7 |
+2 |
13 |
| 7 |
Венадос |
9 |
3 |
3 |
3 |
10 |
9 |
+1 |
12 |
| 8 |
Атланте |
9 |
3 |
3 |
3 |
8 |
10 |
-2 |
12 |
| 9 |
Сакатепек |
9 |
3 |
3 |
3 |
7 |
9 |
-2 |
12 |
| 10 |
Хуарес |
9 |
2 |
5 |
2 |
9 |
9 |
0 |
11 |
| 11 |
Селая |
9 |
3 |
2 |
4 |
8 |
10 |
-2 |
11 |
| 12 |
Потрос УАЕМ |
9 |
2 |
4 |
3 |
7 |
8 |
-1 |
10 |
| 13 |
Корекаминос УАТ |
9 |
2 |
4 |
3 |
7 |
10 |
-3 |
10 |
| 14 |
Симаронес де Сонора |
9 |
3 |
0 |
6 |
9 |
10 |
-1 |
9 |
| 15 |
Мурсиелагос |
9 |
2 |
2 |
5 |
9 |
14 |
-5 |
8 |
| 16 |
Атлетико Сан Луис |
9 |
2 |
1 |
6 |
7 |
14 |
-7 |
7 |
Депортиво Толука класиране в Лига МХ
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Америка Мексико |
8 |
4 |
4 |
0 |
15 |
6 |
+9 |
16 |
| 2 |
Сантос Лагуна |
8 |
4 |
2 |
2 |
14 |
8 |
+6 |
14 |
| 3 |
Пумас УНАМ Мексико |
8 |
4 |
2 |
2 |
13 |
11 |
+2 |
14 |
| 4 |
Пуебла |
8 |
4 |
1 |
3 |
10 |
7 |
+3 |
13 |
| 5 |
Атлетико Морелия |
8 |
4 |
1 |
3 |
10 |
11 |
-1 |
13 |
| 6 |
Некакса Агуаскалиентес |
8 |
3 |
3 |
2 |
11 |
5 |
+6 |
12 |
| 7 |
Монтерей |
8 |
3 |
3 |
2 |
13 |
10 |
+3 |
12 |
| 8 |
Тихуана |
8 |
3 |
3 |
2 |
7 |
5 |
+2 |
12 |
| 9 |
Депортиво Толука |
8 |
3 |
3 |
2 |
10 |
9 |
+1 |
12 |
| 10 |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
8 |
3 |
3 |
2 |
9 |
8 |
+1 |
12 |
| 11 |
Пачука |
8 |
3 |
2 |
3 |
15 |
13 |
+2 |
11 |
| 12 |
Леон |
8 |
3 |
2 |
3 |
10 |
18 |
-8 |
11 |
| 13 |
Керетаро |
8 |
2 |
3 |
3 |
7 |
6 |
+1 |
9 |
| 14 |
Веракрус |
8 |
2 |
3 |
3 |
5 |
8 |
-3 |
9 |
| 15 |
Крус Асул |
8 |
1 |
5 |
2 |
8 |
9 |
-1 |
8 |
| 16 |
Чивас Гуадалахара |
8 |
1 |
3 |
4 |
9 |
14 |
-5 |
6 |
| 17 |
Лобос БУАП Пуебла |
8 |
1 |
2 |
5 |
9 |
18 |
-9 |
5 |
| 18 |
Атлас Гуадалахара |
8 |
1 |
1 |
6 |
7 |
16 |
-9 |
4 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.62 |
3.20 |
2.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
1.36 |
1.44 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.72 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.25 |
1.33 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.72 |
2.07 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
21.02.2018 20:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Минерос де Сакатекас