Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура - Финална Фаза (2018 - Клаусура)
00:30
Минерос де Сакатекас
Канкун
с повече отбелязани голове на чужд терен
Канкун3 - 1Минерос де Сакатекас
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.85 | 3.39 | 3.79 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.30 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.04.2018 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сакатекас, а гостите от Канкун. Разстоянието между двата града е 1 631.4 км. Мачът ще се играе на стадион Франциско Вила, който има капацитет от 18 000 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Франциско Вила. Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Минерос де Сакатекас - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.04.2018 | ЛА Клаус. ФФ | Кафеталерос | 3 - 1 | Минерос де Сакатекас | 2.25 | 3.09 | 2.92 |
| 31.03.2018 | Лига Експансион | Минерос де Сакатекас | 1 - 0 | Потрос УАЕМ | 1.50 | 3.85 | 5.30 |
| 24.03.2018 | Лига Експансион | Корекаминос УАТ | 1 - 1 | Минерос де Сакатекас | 2.95 | 3.18 | 2.18 |
| 18.03.2018 | Лига Експансион | Минерос де Сакатекас | 1 - 2 | Атлетико Сан Луис | 1.84 | 3.27 | 3.77 |
| 11.03.2018 | Лига Експансион | Селая | 2 - 0 | Минерос де Сакатекас | 2.39 | 3.07 | 2.69 |
| 04.03.2018 | Лига Експансион | Минерос де Сакатекас | 4 - 1 | Сакатепек | 1.73 | 3.39 | 4.10 |
| 28.02.2018 | Копа Мексико | Сантос Лагуна | 0 - 0 | Минерос де Сакатекас | 1.37 | 4.41 | 6.50 |
| 25.02.2018 | Лига Експансион | Кафеталерос | 1 - 2 | Минерос де Сакатекас | 2.35 | 3.20 | 2.65 |
| 22.02.2018 | Копа Мексико | Минерос де Сакатекас | 3 - 4 | Депортиво Толука | 2.63 | 3.14 | 2.44 |
| 18.02.2018 | Лига Експансион | Минерос де Сакатекас | 2 - 2 | Мурсиелагос | 1.57 | 3.65 | 4.92 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Канкун - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.04.2018 | ЛА Клаус. ФФ | Кафеталерос | 3 - 1 | Минерос де Сакатекас | 2.25 | 3.09 | 2.92 |
| 01.04.2018 | Лига Експансион | Хайба Брава | 1 - 0 | Кафеталерос | 1.90 | 3.16 | 3.70 |
| 24.03.2018 | Лига Експансион | Кафеталерос | 1 - 0 | Хуарес | 2.25 | 3.02 | 2.97 |
| 18.03.2018 | Лига Експансион | Алебрихес де Оахака | 1 - 2 | Кафеталерос | 1.94 | 3.27 | 3.42 |
| 15.03.2018 | Копа Мексико | Кафеталерос | 1 - 3 | Депортиво Толука | 4.16 | 3.54 | 1.73 |
| 10.03.2018 | Лига Експансион | Кафеталерос | 2 - 0 | Леонес Негрос | 2.23 | 3.26 | 2.76 |
| 07.03.2018 | Копа Мексико | Кафеталерос | 4 - 2 | Атлетико Морелия | 3.12 | 3.12 | 2.17 |
| 04.03.2018 | Лига Експансион | Дорадос де Синалоа | 3 - 2 | Кафеталерос | 1.69 | 3.33 | 4.46 |
| 01.03.2018 | Копа Мексико | Кафеталерос | 2 - 0 | Венадос | 1.76 | 3.47 | 3.97 |
| 25.02.2018 | Лига Експансион | Кафеталерос | 1 - 2 | Минерос де Сакатекас | 2.35 | 3.20 | 2.65 |
Общо 6 победи и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 2 загуби в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.04.2018 | ЛА Клаус. ФФ | Кафеталерос | 3 - 1 | Минерос де Сакатекас | 2.25 | 3.09 | 2.92 |
| 25.02.2018 | Лига Експансион | Кафеталерос | 1 - 2 | Минерос де Сакатекас | 2.35 | 3.20 | 2.65 |
| 30.09.2017 | Лига Експансион | Минерос де Сакатекас | 2 - 0 | Кафеталерос | 1.78 | 3.18 | 4.07 |
| 05.03.2017 | Лига Експансион | Кафеталерос | 1 - 0 | Минерос де Сакатекас | 2.82 | 3.20 | 2.25 |
| 24.09.2016 | Лига Експансион | Минерос де Сакатекас | 2 - 0 | Кафеталерос | 1.58 | 3.68 | 4.88 |
| 24.04.2016 | ЛА Клаус. ФФ | Кафеталерос | 1 - 1 | Минерос де Сакатекас | 2.10 | 3.10 | 3.30 |
| 21.04.2016 | ЛА Клаус. ФФ | Минерос де Сакатекас | 2 - 1 | Кафеталерос | 2.21 | 3.27 | 2.82 |
| 28.02.2016 | Лига Експансион | Кафеталерос | 0 - 1 | Минерос де Сакатекас | 1.90 | 3.20 | 3.65 |
| 19.09.2015 | Лига Експансион | Минерос де Сакатекас | 4 - 0 | Кафеталерос | 1.54 | 3.68 | 5.25 |
| 07.02.2015 | Лига Експансион | Минерос де Сакатекас | 2 - 0 | Кафеталерос | 1.65 | 3.35 | 4.95 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 7 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Минерос де Сакатекас имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 5 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Класиране в Лига де Експансион МХ
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Минерос де Сакатекас | 15 | +7 | 28 |
| 2 | Дорадос де Синалоа | 15 | +7 | 26 |
| 3 | Леонес Негрос УдеГ | 15 | +3 | 25 |
| 4 | Сакатепек | 15 | -2 | 24 |
| 5 | Алебрихес де Оахака | 15 | +8 | 23 |
| 6 | Атланте | 15 | +4 | 23 |
| 7 | Селая | 15 | +3 | 23 |
| 8 | Канкун | 15 | +3 | 22 |
| 9 | Хайба Брава | 15 | +3 | 22 |
| 10 | Атлетико Сан Луис | 15 | -4 | 20 |
| 11 | Венадос | 15 | -2 | 19 |
| 12 | Корекаминос УАТ | 15 | -5 | 18 |
| 13 | Хуарес | 15 | -4 | 15 |
| 14 | Мурсиелагос | 15 | -9 | 15 |
| 15 | Симаронес де Сонора | 15 | -6 | 14 |
| 16 | Потрос УАЕМ | 15 | -6 | 11 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.85 | 3.39 | 3.79 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.30 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.04.2018 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
