Финландия - Купа на Финландия (2020)
14:00
МИПА
МуСа Пори
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.87 | 4.00 | 2.15 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 1.22 | 1.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.00 | 1.14 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.60 | 1.47 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.61 | 2.20 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.62 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 02.02.2020 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Коувола, а гостите от Пори. Разстоянието между двата града е 272.3 км. Мачът ще се играе на стадион Савиниеми, който има капацитет от 4 167 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Савиниеми. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Отговорна Игра
МИПА - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.01.2020 | Купа на Финландия | МП Микели | 5 - 1 | МИПА | 1.87 | 3.57 | 3.59 |
| 20.10.2019 | Икьонен | Хака | 2 - 1 | МИПА | 1.14 | 7.82 | 12.09 |
| 04.10.2019 | Икьонен | МИПА | 3 - 2 | ТПВ Тампере | 2.27 | 3.60 | 2.69 |
| 28.09.2019 | Икьонен | АС Оулу | 1 - 1 | МИПА | 1.42 | 4.52 | 6.31 |
| 21.09.2019 | Икьонен | МИПА | 2 - 3 | КТП Котка | 3.06 | 3.88 | 2.00 |
| 14.09.2019 | Икьонен | МИПА | 3 - 2 | МуСа Пори | 3.01 | 3.91 | 1.98 |
| 07.09.2019 | Икьонен | Екеняс ИФ | 2 - 3 | МИПА | 1.61 | 4.16 | 4.35 |
| 31.08.2019 | Икьонен | МИПА | 2 - 2 | Каяани | 3.24 | 3.75 | 1.94 |
| 24.08.2019 | Икьонен | Яро | 2 - 0 | МИПА | 1.18 | 6.51 | 11.76 |
| 19.08.2019 | Икьонен | ТПС Турку | 2 - 2 | МИПА | 1.11 | 7.98 | 15.53 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 домакинства.
МуСа Пори - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.01.2020 | Купа на Финландия | МуСа Пори | 1 - 2 | КТП Котка | 2.67 | 3.36 | 2.36 |
| 20.10.2019 | Икьонен | ТПС Турку | 0 - 0 | МуСа Пори | 1.54 | 4.22 | 5.01 |
| 05.10.2019 | Икьонен | МуСа Пори | 1 - 0 | Екеняс ИФ | 2.27 | 3.90 | 2.56 |
| 30.09.2019 | Икьонен | КТП Котка | 1 - 0 | МуСа Пори | 1.52 | 4.55 | 4.82 |
| 21.09.2019 | Икьонен | МуСа Пори | 0 - 4 | АС Оулу | 2.87 | 3.53 | 2.22 |
| 14.09.2019 | Икьонен | МИПА | 3 - 2 | МуСа Пори | 3.01 | 3.91 | 1.98 |
| 06.09.2019 | Икьонен | Хака | 4 - 0 | МуСа Пори | 1.18 | 6.51 | 11.48 |
| 31.08.2019 | Икьонен | МуСа Пори | 2 - 1 | Яро | 3.71 | 3.80 | 1.79 |
| 22.08.2019 | Икьонен | ТПВ Тампере | 2 - 2 | МуСа Пори | 2.27 | 3.41 | 2.82 |
| 16.08.2019 | Икьонен | МуСа Пори | 5 - 3 | Каяани | 2.20 | 3.46 | 2.89 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.09.2019 | Икьонен | МИПА | 3 - 2 | МуСа Пори | 3.01 | 3.91 | 1.98 |
| 13.07.2019 | Икьонен | МуСа Пори | 4 - 0 | МИПА | 1.68 | 3.80 | 4.33 |
| 25.05.2019 | Икьонен | МуСа Пори | 1 - 2 | МИПА | 1.56 | 3.87 | 4.98 |
| 10.02.2019 | Купа на Финландия | МИПА | 1 - 4 | МуСа Пори | 2.16 | 3.45 | 2.88 |
В последните 4 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач. На домашния терен на МИПА имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.87 | 4.00 | 2.15 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 1.22 | 1.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.00 | 1.14 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.60 | 1.47 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.61 | 2.20 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.62 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 02.02.2020 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра