Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2 (2017 - 2018)
19:00
Мирандес
Осасуна Б
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 5.25 | 9.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.04 | 1.14 | 3.75 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.06 | 8.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.04 | 1.75 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.04.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Миранда де Ебро, а гостите от Памплона. Разстоянието между двата града е 107.4 км. Мачът ще се играе на стадион Естадио Мунисипал Андува, който има капацитет от 6 500 места. Размерите на терена са 105 x 69 m. Снимки от Google карта стадион Естадио Мунисипал Андува. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Мирандес - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.03.2018 | Примера РФЕФ 2 | Мирандес | 2 - 0 | Каудал Депортиво | 1.22 | 5.38 | 9.16 |
| 11.03.2018 | Примера РФЕФ 2 | Бургос | 1 - 1 | Мирандес | 2.59 | 3.02 | 2.54 |
| 04.03.2018 | Примера РФЕФ 2 | Мирандес | 0 - 0 | Аморебиета | 1.46 | 3.90 | 5.81 |
| 25.02.2018 | Примера РФЕФ 2 | Баракалдо | 1 - 0 | Мирандес | 2.30 | 3.05 | 2.83 |
| 18.02.2018 | Примера РФЕФ 2 | Мирандес | 4 - 2 | Витория-Гастейс | 1.43 | 4.20 | 5.74 |
| 10.02.2018 | Примера РФЕФ 2 | Билбао Атлетик | 2 - 1 | Мирандес | 2.32 | 2.98 | 2.96 |
| 04.02.2018 | Примера РФЕФ 2 | Мирандес | 4 - 3 | Исара | 1.39 | 4.03 | 6.95 |
| 28.01.2018 | Примера РФЕФ 2 | Пеня Спорт | 1 - 3 | Мирандес | 4.81 | 3.43 | 1.63 |
| 21.01.2018 | Примера РФЕФ 2 | Мирандес | 0 - 1 | Расинг Сантандер | 2.00 | 3.13 | 3.48 |
| 14.01.2018 | Примера РФЕФ 2 | Спортинг Хихон Б | 3 - 1 | Мирандес | 2.39 | 2.95 | 2.87 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Осасуна Б - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.03.2018 | Примера РФЕФ 2 | Осасуна Б | 2 - 4 | Герника Клуб | 2.94 | 2.97 | 2.30 |
| 17.03.2018 | Примера РФЕФ 2 | Аренас Клуб де Гечо | 3 - 0 | Осасуна Б | 1.74 | 3.28 | 4.34 |
| 10.03.2018 | Примера РФЕФ 2 | Осасуна Б | 1 - 0 | Реал Унион | 3.06 | 2.95 | 2.25 |
| 03.03.2018 | Примера РФЕФ 2 | Реал Сосиедад Б | 0 - 0 | Осасуна Б | 1.40 | 4.10 | 6.41 |
| 24.02.2018 | Примера РФЕФ 2 | Осасуна Б | 0 - 0 | УД Логронес | 3.61 | 3.16 | 1.91 |
| 18.02.2018 | Примера РФЕФ 2 | Туделано | 2 - 0 | Осасуна Б | 1.59 | 3.67 | 4.85 |
| 14.02.2018 | Примера РФЕФ 2 | Осасуна Б | 0 - 1 | Баракалдо | 2.90 | 2.98 | 2.34 |
| 10.02.2018 | Примера РФЕФ 2 | Лейоа | 2 - 1 | Осасуна Б | 1.83 | 3.24 | 3.94 |
| 04.02.2018 | Примера РФЕФ 2 | Осасуна Б | 3 - 2 | Леалтад | 2.01 | 3.06 | 3.52 |
| 28.01.2018 | Примера РФЕФ 2 | Каудал Депортиво | 0 - 0 | Осасуна Б | 2.19 | 3.02 | 3.10 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2017 | Примера РФЕФ 2 | Осасуна Б | 1 - 0 | Мирандес | 3.98 | 3.23 | 1.83 |
Примера Дивисион РФЕФ Група 2 класиране към 01.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Спортинг Хихон Б | 32 | +23 | 64 |
| 2 | Реал Сосиедад Б | 32 | +15 | 59 |
| 3 | Мирандес | 30 | +15 | 57 |
| 4 | Расинг Сантандер | 31 | +10 | 55 |
| 5 | Герника Клуб | 32 | +13 | 55 |
| 6 | Билбао Атлетик | 32 | +21 | 55 |
| 7 | УД Логронес | 32 | +15 | 52 |
| 8 | Баракалдо | 32 | +14 | 51 |
| 9 | Туделано | 32 | +8 | 47 |
| 10 | Лейоа | 32 | +9 | 46 |
| 11 | Бургос | 32 | 0 | 43 |
| 12 | Аренас Клуб де Гечо | 32 | +5 | 41 |
| 13 | Аморебиета | 32 | +5 | 39 |
| 14 | Реал Унион | 32 | -16 | 37 |
| 15 | Витория-Гастейс | 32 | -10 | 32 |
| 16 | Исара | 32 | -25 | 32 |
| 17 | Пеня Спорт | 32 | -29 | 25 |
| 18 | Леалтад | 31 | -19 | 24 |
| 19 | Осасуна Б | 31 | -24 | 23 |
| 20 | Каудал Депортиво | 31 | -30 | 16 |
Хронология в първенството
| Мирандес | |
| Осасуна Б | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Мирандес | Мирандес | Осасуна Б | Осасуна Б | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Спортинг Хихон Б | 1 - 0 | 3 - 1 | 1 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 2 | Реал Сосиедад Б | 0 - 2 | 0 - 2 | 0 - 3 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 3 | Мирандес | - | - | - | 1 - 0 | |||
| 4 | Расинг Сантандер | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 2 | |||
| 5 | Герника Клуб | 1 - 1 | 2 - 4 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 6 | Билбао Атлетик | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 7 | УД Логронес | 1 - 2 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 8 | Баракалдо | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 0 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 9 | Туделано | 3 - 2 | 3 - 2 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 10 | Лейоа | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 11 | Бургос | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 12 | Аренас Клуб де Гечо | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 13 | Аморебиета | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 14 | Реал Унион | 0 - 3 | 1 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | |||
| 15 | Витория-Гастейс | 4 - 2 | 1 - 2 | 4 - 2 | 1 - 2 | |||
| 16 | Исара | 4 - 3 | 0 - 1 | 4 - 3 | 0 - 1 | |||
| 17 | Пеня Спорт | 1 - 0 | 1 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 18 | Леалтад | 2 - 0 | 2 - 0 | 3 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
| 19 | Осасуна Б | 1 - 0 | - | - | - | |||
| 20 | Каудал Депортиво | 2 - 0 | 1 - 3 | 2 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
Класиране в шампионата
| Мирандес | Осасуна Б | |
| Позиция | 3 | 19 |
| Точки | 57 | 23 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 19 |
| Точки | 30 | 6 |
Форма в шампионата
| Мирандес | Осасуна Б | |
|
Победи
Равни Загуби |
17
6 7 |
5
8 18 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
3 3 |
1
3 11 |
Голове в шампионата
| Мирандес | Осасуна Б | |
|
Вкарани
Получени |
45
30 |
24
48 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
24
16 |
10
28 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 5.25 | 9.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.04 | 1.14 | 3.75 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.06 | 8.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.04 | 1.75 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.04.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
