Алжир - Национален Шампионат (2016 - 2017)
17:00
МО Бежая
ЖС Саура
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.05 | 3.00 | 3.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.36 | 1.73 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.50 | 2.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.17 | 4.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.62 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.12.2016 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Бежая, а гостите от Бешар. Разстоянието между двата града е 881.3 км. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
МО Бежая - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.12.2016 | Нац. шампионат | МО Бежая | 0 - 1 | МК Алжир | 3.50 | 2.86 | 2.10 |
| 02.12.2016 | Нац. шампионат | ЕС Сетиф | 4 - 2 | МО Бежая | 1.50 | 3.35 | 6.75 |
| 22.11.2016 | Нац. шампионат | Олимпик де Медеа | 4 - 0 | МО Бежая | 1.79 | 3.08 | 4.32 |
| 18.11.2016 | Нац. шампионат | МО Бежая | 0 - 0 | МК Оран | 2.23 | 2.90 | 3.15 |
| 12.11.2016 | Нац. шампионат | УСМ Бел-Абес | 2 - 1 | МО Бежая | 2.21 | 2.88 | 3.23 |
| 15.10.2016 | Нац. шампионат | ЖС Кабилие | 1 - 1 | МО Бежая | 1.78 | 3.07 | 4.44 |
| 08.10.2016 | Нац. шампионат | МО Бежая | 1 - 0 | КР Белуиздад | 2.16 | 3.15 | 3.11 |
| 04.10.2016 | Нац. шампионат | МО Бежая | 0 - 1 | РК Релизан | 1.53 | 3.45 | 6.08 |
| 26.09.2016 | Други Международни | ФУС Рабат | 1 - 1 | МО Бежая | 1.34 | 4.01 | 8.26 |
| 19.09.2016 | Други Международни | МО Бежая | 0 - 0 | ФУС Рабат | 2.43 | 2.96 | 2.77 |
Общо 1 победа, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 домакинства.
ЖС Саура - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.12.2016 | Нац. шампионат | МК Оран | 3 - 1 | ЖС Саура | 1.77 | 3.07 | 4.62 |
| 19.11.2016 | Нац. шампионат | ЖС Саура | 2 - 1 | ЕС Сетиф | 2.19 | 2.94 | 3.20 |
| 11.11.2016 | Нац. шампионат | КА Батна | 1 - 0 | ЖС Саура | 2.28 | 2.84 | 3.14 |
| 04.11.2016 | Нац. шампионат | ЖС Саура | 2 - 1 | НА Хюсеин Дей | 1.69 | 3.32 | 4.67 |
| 27.10.2016 | Нац. шампионат | МК Алжир | 0 - 0 | ЖС Саура | 1.58 | 3.46 | 5.34 |
| 22.10.2016 | Нац. шампионат | ЖС Саура | 4 - 1 | УСМ Ел Хараш | 1.58 | 3.30 | 5.81 |
| 15.10.2016 | Нац. шампионат | УСМ Бел-Абес | 1 - 1 | ЖС Саура | 2.22 | 2.90 | 3.18 |
| 01.10.2016 | Нац. шампионат | ЖС Саура | 1 - 0 | ЖС Кабилие | 2.22 | 2.85 | 3.27 |
| 24.09.2016 | Нац. шампионат | РК Релизан | 3 - 0 | ЖС Саура | 3.12 | 3.04 | 2.25 |
| 17.09.2016 | Нац. шампионат | ЖС Саура | 1 - 1 | Олимпик де Медеа | 1.53 | 3.41 | 6.23 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.04.2016 | Нац. шампионат | ЖС Саура | 1 - 0 | МО Бежая | 2.08 | 3.18 | 3.24 |
| 06.11.2015 | Нац. шампионат | МО Бежая | 2 - 1 | ЖС Саура | 1.97 | 3.14 | 3.54 |
| 24.01.2015 | Нац. шампионат | ЖС Саура | 0 - 1 | МО Бежая | - | - | - |
| 23.08.2014 | Нац. шампионат | МО Бежая | 1 - 1 | ЖС Саура | 2.07 | 2.99 | 3.40 |
| 01.02.2014 | Нац. шампионат | ЖС Саура | 2 - 1 | МО Бежая | 1.74 | 3.16 | 4.45 |
| 31.08.2013 | Нац. шампионат | МО Бежая | 1 - 1 | ЖС Саура | 2.50 | 2.86 | 2.75 |
В последните 6 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на МО Бежая имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Национален Шампионат класиране към 09.12.2016
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | МК Алжир | 13 | +5 | 26 |
| 2 | МК Оран | 13 | +6 | 24 |
| 3 | УСМ Алжир | 13 | +8 | 23 |
| 4 | Олимпик де Медеа | 13 | +5 | 23 |
| 5 | ЕС Сетиф | 13 | +8 | 22 |
| 6 | УСМ Бел-Абес | 13 | -1 | 18 |
| 7 | ЖС Саура | 13 | -2 | 18 |
| 8 | НА Хюсеин Дей | 13 | 0 | 15 |
| 9 | ДРБ Тадженант | 13 | -1 | 15 |
| 10 | КА Батна | 12 | -5 | 15 |
| 11 | КС Константин | 13 | 0 | 14 |
| 12 | УСМ Ел Хараш | 12 | -2 | 14 |
| 13 | КР Белуиздад | 13 | -3 | 13 |
| 14 | ЖС Кабилие | 13 | -3 | 13 |
| 15 | РК Релизан | 13 | -5 | 11 |
| 16 | МО Бежая | 11 | -10 | 7 |
Хронология в първенството
| МО Бежая | |
| ЖС Саура | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | МО Бежая | МО Бежая | ЖС Саура | ЖС Саура | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | МК Алжир | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 2 | МК Оран | 0 - 0 | 0 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 3 | УСМ Алжир | 2 - 0 | ||||||
| 4 | Олимпик де Медеа | 4 - 0 | 1 - 1 | |||||
| 5 | ЕС Сетиф | 4 - 2 | 2 - 1 | |||||
| 6 | УСМ Бел-Абес | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 7 | ЖС Саура | - | - | - | ||||
| 8 | НА Хюсеин Дей | 2 - 1 | ||||||
| 9 | ДРБ Тадженант | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 10 | КА Батна | 1 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 11 | КС Константин | 2 - 2 | 1 - 0 | |||||
| 12 | УСМ Ел Хараш | 4 - 1 | ||||||
| 13 | КР Белуиздад | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 14 | ЖС Кабилие | 1 - 1 | 1 - 0 | |||||
| 15 | РК Релизан | 0 - 1 | 0 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 16 | МО Бежая | - | - | - | ||||
Класиране в шампионата
| МО Бежая | ЖС Саура | |
| Позиция | 16 | 7 |
| Точки | 7 | 18 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 16 | 15 |
| Точки | 5 | 2 |
Форма в шампионата
| МО Бежая | ЖС Саура | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
4 6 |
5
3 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
2 2 |
0
2 5 |
Голове в шампионата
| МО Бежая | ЖС Саура | |
|
Вкарани
Получени |
9
19 |
13
15 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
3
4 |
2
11 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.05 | 3.00 | 3.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.36 | 1.73 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.50 | 2.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.17 | 4.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.62 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.12.2016 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
