Италия - Серия Б (2026 - 2027)
неделя, 6 септември, 2026
16:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.71 |
3.30 |
4.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.18 |
1.33 |
2.00 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.33 |
3.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.25 |
1.33 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.70 |
2.10 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.95 |
1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Модена, а гостите от Авелино.
Разстоянието между двата града е 521.2 км.
Мачът ще се играе на стадион
Алберто Браля,
който има капацитет от
21 151 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Алберто Браля.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Модена - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 28.08.2026 |
Серия Б |
Кремонезе |
0 - 3 |
Модена |
1.98 |
3.07 |
3.89 |
| 22.08.2026 |
Серия Б |
Беневенто |
1 - 2 |
Модена |
2.35 |
3.22 |
2.85 |
| 15.08.2026 |
Купа на Италия |
Венеция |
3 - 2 |
Модена |
1.50 |
4.18 |
5.90 |
| 08.08.2026 |
Приятелски срещи |
Модена |
0 - 0 |
Вис Пезаро 1898 |
1.28 |
5.00 |
7.87 |
| 01.08.2026 |
Приятелски срещи |
Тренто 1921 |
0 - 1 |
Модена |
3.72 |
3.52 |
1.79 |
| 28.07.2026 |
Приятелски срещи |
Каляри |
1 - 0 |
Модена |
1.72 |
3.32 |
4.43 |
| 12.05.2026 |
Плейофи |
Модена |
0 - 1 |
Юве Стабия |
2.15 |
3.03 |
3.43 |
| 08.05.2026 |
Серия Б |
Авелино |
1 - 0 |
Модена |
1.60 |
3.69 |
5.28 |
| 01.05.2026 |
Серия Б |
Модена |
2 - 1 |
Реджиана 1919 |
1.64 |
3.74 |
4.77 |
| 24.04.2026 |
Серия Б |
Монца |
1 - 0 |
Модена |
1.68 |
3.63 |
4.64 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 1 загуба
в последните 3 домакинства.
Авелино - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.08.2026 |
Серия Б |
Авелино |
3 - 0 |
Виченца |
2.28 |
3.02 |
3.12 |
| 22.08.2026 |
Серия Б |
Авелино |
1 - 2 |
Арецо |
2.18 |
3.11 |
3.26 |
| 14.08.2026 |
Купа на Италия |
Монца |
3 - 0 |
Авелино |
1.63 |
3.79 |
5.06 |
| 08.08.2026 |
Приятелски срещи |
Авелино |
1 - 1 |
Торино |
4.24 |
3.72 |
1.66 |
| 01.08.2026 |
Приятелски срещи |
Лацио |
6 - 3 |
Авелино |
1.63 |
3.70 |
4.54 |
| 26.07.2026 |
Приятелски срещи |
Самбенедетезе |
0 - 5 |
Авелино |
- |
- |
- |
| 12.05.2026 |
Плейофи |
Катанзаро |
3 - 0 |
Авелино |
2.13 |
3.17 |
3.31 |
| 08.05.2026 |
Серия Б |
Авелино |
1 - 0 |
Модена |
1.60 |
3.69 |
5.28 |
| 01.05.2026 |
Серия Б |
Емполи |
1 - 0 |
Авелино |
2.11 |
3.19 |
3.34 |
| 24.04.2026 |
Серия Б |
Авелино |
2 - 0 |
Бари |
1.87 |
3.32 |
3.94 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 4 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.05.2026 |
Серия Б |
Авелино |
1 - 0 |
Модена |
1.60 |
3.69 |
5.28 |
| 31.08.2025 |
Серия Б |
Модена |
1 - 1 |
Авелино |
2.22 |
3.14 |
3.16 |
| 23.01.2016 |
Серия Б |
Модена |
1 - 1 |
Авелино |
2.48 |
2.88 |
2.99 |
| 12.09.2015 |
Серия Б |
Авелино |
2 - 0 |
Модена |
1.91 |
3.15 |
4.05 |
| 02.04.2015 |
Серия Б |
Авелино |
1 - 0 |
Модена |
1.98 |
2.98 |
4.07 |
| 08.11.2014 |
Серия Б |
Модена |
1 - 2 |
Авелино |
1.97 |
3.01 |
4.07 |
| 17.05.2014 |
Серия Б |
Модена |
1 - 0 |
Авелино |
1.70 |
3.62 |
7.46 |
| 22.12.2013 |
Серия Б |
Авелино |
2 - 1 |
Модена |
2.08 |
3.06 |
3.54 |
В последните 8 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 5 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Модена имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 1 победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Серия Б класиране към 06.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Модена |
2 |
2 |
0 |
0 |
5 |
1 |
+4 |
6 |
| 2 |
Мантова |
2 |
2 |
0 |
0 |
5 |
2 |
+3 |
6 |
| 3 |
Палермо |
2 |
2 |
0 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
6 |
| 4 |
Асколи |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
4 |
| 4 |
Чезена |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
4 |
| 6 |
Падуа |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
4 |
| 6 |
Судтирол |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
4 |
| 8 |
Авелино |
2 |
1 |
0 |
1 |
4 |
2 |
+2 |
3 |
| 9 |
Арецо |
2 |
1 |
0 |
1 |
4 |
4 |
0 |
3 |
| 10 |
Пиза |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
2 |
0 |
3 |
| 11 |
Емполи |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
3 |
| 12 |
Виченца |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
5 |
-2 |
3 |
| 13 |
Юве Стабия |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
2 |
0 |
1 |
| 14 |
Беневенто |
2 |
0 |
1 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
1 |
| 14 |
Верона |
2 |
0 |
1 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
1 |
| 14 |
Карарезе |
2 |
0 |
1 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
1 |
| 14 |
Сампдория |
2 |
0 |
1 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
1 |
| 18 |
Катанзаро |
2 |
0 |
0 |
2 |
3 |
5 |
-2 |
0 |
| 19 |
Виртус Ентела |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
| 20 |
Кремонезе |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
4 |
-4 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Модена |
|
| Авелино |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Модена |
Авелино |
| Победи |
2 |
1 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
5 |
4 |
| Получени Голове |
1 |
2 |
| Средно Вкарани |
2.50 |
2.00 |
| Средно Получени |
0.50 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
50% |
50% |
| Гол/Гол |
50% |
50% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
100% |
100% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.71 |
3.30 |
4.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.18 |
1.33 |
2.00 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.33 |
3.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.25 |
1.33 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.70 |
2.10 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.95 |
1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака