АФК Шампионска Лига 2
16:00
Мохун Баган
(Индия)
Одиша
(Индия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 3.77 | 4.27 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.22 | 2.05 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.31 | 3.27 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.97 | 1.21 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.07 | 1.69 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.71 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.68 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.11.2023 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Калкута, а гостите от Бхубанешвар. Разстоянието между двата града е 364.9 км. Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Отговорна Игра
Мохун Баган - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2023 | Супер Лига | Джамшедпур | 2 - 3 | Мохун Баган | 4.17 | 3.58 | 1.73 |
| 07.10.2023 | Супер Лига | Ченайин | 1 - 3 | Мохун Баган | 3.75 | 3.52 | 1.87 |
| 27.09.2023 | Супер Лига | Мохун Баган | 1 - 0 | Бенгалуру | 1.66 | 3.62 | 4.67 |
| 23.09.2023 | Супер Лига | Мохун Баган | 3 - 1 | Пенджаб | 1.52 | 3.84 | 5.95 |
| 19.09.2023 | АШЛ 2 | Одиша | 0 - 4 | Мохун Баган | 2.90 | 3.36 | 2.21 |
| 03.09.2023 | Купа Дюран | Ийст Бенгал Калкута | 0 - 1 | Мохун Баган | - | - | - |
| 31.08.2023 | Купа Дюран | Гоа | 1 - 2 | Мохун Баган | 3.01 | 3.36 | 2.13 |
| 27.08.2023 | Купа Дюран | Мумбай Сити | 1 - 3 | Мохун Баган | 1.78 | 3.61 | 3.87 |
| 12.08.2023 | Купа Дюран | Мохун Баган | 0 - 1 | Ийст Бенгал Калкута | 1.34 | 4.90 | 7.20 |
| 07.08.2023 | Купа Дюран | Мохун Баган | 2 - 0 | Пенджаб | - | - | - |
Общо 9 победи и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Одиша - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.2023 | Супер Лига | Одиша | 1 - 0 | НортИйст Юнайтед | 1.74 | 3.86 | 3.92 |
| 31.10.2023 | Супер Лига | Одиша | 3 - 2 | Бенгалуру | 2.03 | 3.45 | 3.18 |
| 27.10.2023 | Супер Лига | Керала Бластърс | 2 - 1 | Одиша | 2.17 | 3.41 | 2.94 |
| 07.10.2023 | Супер Лига | Гоа | 3 - 2 | Одиша | 1.92 | 3.67 | 3.30 |
| 28.09.2023 | Супер Лига | Одиша | 2 - 2 | Мумбай Сити | 3.46 | 3.66 | 1.89 |
| 23.09.2023 | Супер Лига | Одиша | 2 - 0 | Ченайин | 2.04 | 3.48 | 3.14 |
| 19.09.2023 | АШЛ 2 | Одиша | 0 - 4 | Мохун Баган | 2.90 | 3.36 | 2.21 |
| 11.08.2023 | Купа Дюран | Одиша | 2 - 1 | Раджастан Юн. | 5.36 | 4.24 | 1.44 |
| 25.04.2023 | Суперкупа | Бенгалуру | 1 - 2 | Одиша | 2.09 | 3.15 | 3.09 |
| 22.04.2023 | Суперкупа | Одиша | 3 - 1 | НортИйст Юнайтед | 2.00 | 3.90 | 3.03 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 2 загуби в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2023 | АШЛ 2 | Одиша | 0 - 4 | Мохун Баган | 2.90 | 3.36 | 2.21 |
| 04.03.2023 | Плейофи | Мохун Баган | 2 - 0 | Одиша | 1.82 | 3.52 | 3.74 |
| 28.01.2023 | Супер Лига | Мохун Баган | 2 - 0 | Одиша | 1.72 | 3.54 | 4.30 |
| 15.12.2022 | Супер Лига | Одиша | 0 - 0 | Мохун Баган | 2.70 | 3.41 | 2.31 |
| 24.02.2022 | Супер Лига | Одиша | 1 - 1 | Мохун Баган | 4.69 | 3.79 | 1.63 |
| 23.01.2022 | Супер Лига | Мохун Баган | 0 - 0 | Одиша | 1.59 | 4.11 | 4.48 |
| 06.02.2021 | Супер Лига | Одиша | 1 - 4 | Мохун Баган | 3.76 | 3.38 | 1.88 |
| 03.12.2020 | Супер Лига | Мохун Баган | 1 - 0 | Одиша | 1.51 | 4.09 | 5.26 |
В последните 8 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите нямат победа и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Мохун Баган имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 3.77 | 4.27 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.22 | 2.05 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.31 | 3.27 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.97 | 1.21 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.07 | 1.69 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.71 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.68 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.11.2023 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра