Норвегия - Елитсериен (2026)
събота, 16 май, 2026
17:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 2
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.44 |
4.75 |
6.25 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.13 |
1.18 |
2.63 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.17 |
5.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.00 |
1.13 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.70 |
1.44 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.67 |
2.10 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Молде, а гостите от Кристиансунд.
Разстоянието между двата града е 50.5 км.
Мачът ще се играе на стадион
Акер,
който има капацитет от
11 800 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Акер.
Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Молде - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Елитсериен |
Тромсьо |
2 - 0 |
Молде |
1.88 |
3.54 |
3.64 |
| 04.05.2026 |
Елитсериен |
Бодьо Глимт |
0 - 1 |
Молде |
1.31 |
5.45 |
7.18 |
| 26.04.2026 |
Елитсериен |
Молде |
5 - 1 |
Волеренга Осло |
1.91 |
3.72 |
3.36 |
| 19.04.2026 |
Елитсериен |
Старт Кристиансанд |
1 - 1 |
Молде |
3.31 |
3.56 |
1.97 |
| 12.04.2026 |
Елитсериен |
Молде |
4 - 1 |
ХамКам |
1.47 |
4.39 |
5.71 |
| 06.04.2026 |
Елитсериен |
Молде |
0 - 1 |
Лилестрьом |
2.09 |
3.70 |
2.94 |
| 21.03.2026 |
Елитсериен |
Викинг Ставангер |
4 - 1 |
Молде |
1.77 |
3.62 |
4.08 |
| 14.03.2026 |
Елитсериен |
Молде |
2 - 0 |
Розенборг |
1.87 |
3.65 |
3.59 |
| 05.03.2026 |
Купа на Норвегия |
Молде |
1 - 2 |
Бодьо Глимт |
3.40 |
3.87 |
1.81 |
| 27.02.2026 |
Приятелски срещи |
Молде |
4 - 1 |
Олесунд |
- |
- |
- |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 2 загуби
в последните 6 домакинства.
Кристиансунд - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Елитсериен |
Сандефьорд |
2 - 0 |
Кристиансунд |
1.56 |
4.10 |
4.91 |
| 03.05.2026 |
Елитсериен |
Кристиансунд |
1 - 1 |
ХамКам |
2.47 |
3.47 |
2.53 |
| 26.04.2026 |
Елитсериен |
Олесунд |
1 - 1 |
Кристиансунд |
1.91 |
3.71 |
3.39 |
| 19.04.2026 |
Елитсериен |
Кристиансунд |
2 - 0 |
Фредрикстад |
2.82 |
3.55 |
2.21 |
| 11.04.2026 |
Елитсериен |
Тромсьо |
2 - 0 |
Кристиансунд |
1.26 |
5.42 |
9.45 |
| 06.04.2026 |
Елитсериен |
Кристиансунд |
0 - 3 |
Бодьо Глимт |
10.05 |
6.49 |
1.21 |
| 28.03.2026 |
Приятелски срещи |
Кристиансунд |
4 - 0 |
Братвог |
1.45 |
4.40 |
5.13 |
| 15.03.2026 |
Елитсериен |
Кристиансунд |
3 - 2 |
Бран Берген |
4.71 |
3.99 |
1.60 |
| 08.03.2026 |
Приятелски срещи |
Кристиансунд |
1 - 1 |
Ранхайм |
- |
- |
- |
| 25.02.2026 |
Приятелски срещи |
Кристиансунд |
0 - 1 |
Сарпсборг 08 |
- |
- |
- |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 2 загуби
в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 06.02.2026 |
Приятелски срещи |
Молде |
0 - 0 |
Кристиансунд |
- |
- |
- |
| 04.10.2025 |
Елитсериен |
Кристиансунд |
2 - 1 |
Молде |
3.21 |
3.65 |
1.99 |
| 21.05.2025 |
Купа на Норвегия |
Молде |
2 - 2 |
Кристиансунд |
1.34 |
4.87 |
6.77 |
| 16.05.2025 |
Елитсериен |
Молде |
0 - 1 |
Кристиансунд |
1.39 |
4.74 |
6.49 |
| 15.03.2025 |
Приятелски срещи |
Молде |
0 - 4 |
Кристиансунд |
- |
- |
- |
| 18.09.2024 |
Елитсериен |
Кристиансунд |
0 - 4 |
Молде |
5.38 |
4.35 |
1.50 |
| 14.04.2024 |
Елитсериен |
Молде |
2 - 0 |
Кристиансунд |
1.26 |
5.90 |
8.78 |
| 27.01.2024 |
Приятелски срещи |
Молде |
3 - 1 |
Кристиансунд |
1.43 |
4.56 |
5.69 |
| 07.06.2023 |
Купа на Норвегия |
Кристиансунд |
0 - 1 |
Молде |
5.69 |
4.61 |
1.44 |
| 04.03.2023 |
Приятелски срещи |
Кристиансунд |
0 - 4 |
Молде |
4.94 |
4.43 |
1.52 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 3 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Молде имат изиграни 6 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 2 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
Елитсериен класиране към 16.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Тромсьо |
10 |
7 |
2 |
1 |
17 |
8 |
+9 |
23 |
| 2 |
Викинг Ставангер |
8 |
7 |
0 |
1 |
21 |
6 |
+15 |
21 |
| 3 |
Лилестрьом |
8 |
5 |
1 |
2 |
13 |
6 |
+7 |
16 |
| 4 |
Бодьо Глимт |
7 |
4 |
1 |
2 |
14 |
7 |
+7 |
13 |
| 5 |
Молде |
8 |
4 |
1 |
3 |
14 |
10 |
+4 |
13 |
| 6 |
ХамКам |
7 |
4 |
1 |
2 |
12 |
12 |
0 |
13 |
| 7 |
Сандефьорд |
8 |
4 |
1 |
3 |
7 |
7 |
0 |
13 |
| 8 |
Бран Берген |
8 |
3 |
1 |
4 |
19 |
12 |
+7 |
10 |
| 9 |
Кристиансунд |
7 |
2 |
2 |
3 |
7 |
11 |
-4 |
8 |
| 9 |
Сарпсборг 08 |
8 |
2 |
2 |
4 |
7 |
11 |
-4 |
8 |
| 11 |
Волеренга Осло |
8 |
2 |
2 |
4 |
7 |
12 |
-5 |
8 |
| 12 |
КФУМ Осло |
8 |
2 |
2 |
4 |
9 |
15 |
-6 |
8 |
| 13 |
Розенборг |
8 |
2 |
2 |
4 |
5 |
11 |
-6 |
8 |
| 14 |
Фредрикстад |
8 |
2 |
1 |
5 |
10 |
17 |
-7 |
7 |
| 15 |
Старт Кристиансанд |
8 |
0 |
4 |
4 |
6 |
16 |
-10 |
4 |
| 16 |
Олесунд |
7 |
0 |
3 |
4 |
7 |
14 |
-7 |
3 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Молде |
|
| Кристиансунд |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Молде |
Молде |
|
Кристиансунд |
Кристиансунд |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Тромсьо |
|
2 - 0 |
|
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 2 |
Викинг Ставангер |
|
4 - 1 |
|
|
|
|
|
| 3 |
Лилестрьом |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
|
|
| 4 |
Бодьо Глимт |
|
0 - 1 |
|
|
0 - 3 |
|
|
| 5 |
Молде |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 6 |
ХамКам |
4 - 1 |
|
4 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
| 7 |
Сандефьорд |
|
|
|
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 8 |
Бран Берген |
|
|
|
|
3 - 2 |
|
|
| 9 |
Кристиансунд |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 9 |
Сарпсборг 08 |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Волеренга Осло |
5 - 1 |
|
5 - 1 |
|
|
|
|
| 12 |
КФУМ Осло |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Розенборг |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
| 14 |
Фредрикстад |
|
|
|
|
2 - 0 |
|
|
| 15 |
Старт Кристиансанд |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
| 16 |
Олесунд |
|
|
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Молде |
Кристиансунд |
| Победи |
4 |
2 |
| Равни |
1 |
2 |
| Загуби |
3 |
3 |
| Вкарани Голове |
14 |
7 |
| Получени Голове |
10 |
11 |
| Средно Вкарани |
1.75 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.25 |
1.57 |
| Мачове Вкарал |
75% |
57% |
| Мачове Получил |
75% |
86% |
| Гол/Гол |
50% |
43% |
| Над 1.5 |
75% |
100% |
| Над 2.5 |
38% |
29% |
| Над 3.5 |
38% |
14% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
0 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
1 |
2 |
| Вкарани Голове |
11 |
1 |
| Получени Голове |
3 |
5 |
| Средно Вкарани |
2.75 |
0.33 |
| Средно Получени |
0.75 |
1.67 |
| Мачове Вкарал |
75% |
33% |
| Мачове Получил |
75% |
100% |
| Гол/Гол |
50% |
33% |
| Над 1.5 |
75% |
100% |
| Над 2.5 |
50% |
0% |
| Над 3.5 |
50% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.44 |
4.75 |
6.25 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.13 |
1.18 |
2.63 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.17 |
5.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.00 |
1.13 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.70 |
1.44 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.67 |
2.10 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 2
За да гласувате, щракнете на знака