Венецуела - Примера Дивисион (2026 - Клаусура)
00:00
Монагас Матурин
Депортиво Ла Гуайра
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.19 | 3.01 | 2.18 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.58 | 1.32 | 1.30 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.28 | 1.55 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.78 | 1.39 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.21 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.19 | 4.20 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.79 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.08.2026 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Матурин, а гостите от Каракас. Разстоянието между двата града е 413.5 км. Мачът ще се играе на стадион Монументал де Матурин, който има капацитет от 51 796 места. Снимки от Google карта стадион Монументал де Матурин. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Отговорна Игра
Монагас Матурин - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.04.2026 | Примера Дивисион | Монагас Матурин | 1 - 1 | Академия П. Кабейо | 3.24 | 3.10 | 2.08 |
| 20.04.2026 | Примера Дивисион | Естудиантес де Мерида | 3 - 2 | Монагас Матурин | 1.86 | 3.31 | 3.73 |
| 12.04.2026 | Примера Дивисион | Монагас Матурин | 3 - 0 | Райо Сулиано | 1.62 | 3.78 | 4.41 |
| 05.04.2026 | Примера Дивисион | Замора Баринас | 2 - 1 | Монагас Матурин | 1.99 | 3.15 | 3.42 |
| 23.03.2026 | Примера Дивисион | Монагас Матурин | 1 - 1 | Каракас | 2.20 | 3.19 | 2.91 |
| 19.03.2026 | Примера Дивисион | Метрополитанос | 1 - 0 | Монагас Матурин | 1.89 | 3.18 | 3.75 |
| 15.03.2026 | Примера Дивисион | Монагас Матурин | 1 - 0 | Ансоатеги | 1.96 | 3.26 | 3.37 |
| 09.03.2026 | Примера Дивисион | Монагас Матурин | 3 - 1 | Трухилянос Валера | 1.75 | 3.34 | 4.19 |
| 04.03.2026 | Копа Судамерикана | Академия П. Кабейо | 0 - 0 | Монагас Матурин | 1.96 | 3.22 | 3.77 |
| 27.02.2026 | Примера Дивисион | Португеза Акаригуа | 4 - 0 | Монагас Матурин | - | - | - |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 равенства в последните 5 домакинства.
Депортиво Ла Гуайра - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | Примера Дивисион | Депортиво Ла Гуайра | 0 - 2 | Академия П. Кабейо | 2.15 | 2.96 | 3.24 |
| 28.05.2026 | Копа Либ. Гр. фаза | Флуминензе RJ | 3 - 1 | Депортиво Ла Гуайра | 1.15 | 7.13 | 15.19 |
| 24.05.2026 | Примера Дивисион | Португеза Акаригуа | 0 - 2 | Депортиво Ла Гуайра | 2.71 | 2.96 | 2.48 |
| 22.05.2026 | Копа Либ. Гр. фаза | Депортиво Ла Гуайра | 2 - 4 | Индепендиенте Ривад. | 4.36 | 3.12 | 1.89 |
| 16.05.2026 | Примера Дивисион | Депортиво Ла Гуайра | 0 - 0 | Унив. Сентрал | 1.89 | 3.25 | 3.72 |
| 13.05.2026 | Примера Дивисион | Унив. Сентрал | 1 - 1 | Депортиво Ла Гуайра | 2.60 | 3.10 | 2.49 |
| 09.05.2026 | Примера Дивисион | Депортиво Ла Гуайра | 1 - 1 | Португеза Акаригуа | 1.84 | 3.22 | 3.90 |
| 07.05.2026 | Копа Либ. Гр. фаза | Депортиво Ла Гуайра | 1 - 1 | Боливар Ла Пас | 2.75 | 3.04 | 2.59 |
| 03.05.2026 | Примера Дивисион | Академия П. Кабейо | 1 - 1 | Депортиво Ла Гуайра | 2.40 | 2.88 | 2.89 |
| 01.05.2026 | Копа Либ. Гр. фаза | Индепендиенте Ривад. | 4 - 1 | Депортиво Ла Гуайра | 1.36 | 4.48 | 8.38 |
Общо 1 победа, 5 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.02.2026 | Примера Дивисион | Депортиво Ла Гуайра | 2 - 0 | Монагас Матурин | 1.57 | 3.62 | 5.12 |
| 01.11.2025 | Примера Дивисион | Депортиво Ла Гуайра | 2 - 1 | Монагас Матурин | 1.65 | 3.56 | 4.58 |
| 26.10.2025 | Примера Дивисион | Монагас Матурин | 0 - 1 | Депортиво Ла Гуайра | 3.27 | 3.06 | 2.11 |
| 08.07.2025 | Примера Дивисион | Депортиво Ла Гуайра | 2 - 0 | Монагас Матурин | 2.06 | 3.15 | 3.29 |
| 25.01.2025 | Примера Дивисион | Монагас Матурин | 1 - 1 | Депортиво Ла Гуайра | 2.46 | 2.98 | 2.69 |
| 17.11.2024 | Примера Дивисион | Монагас Матурин | 0 - 2 | Депортиво Ла Гуайра | 2.68 | 3.10 | 2.44 |
| 28.10.2024 | Примера Дивисион | Депортиво Ла Гуайра | 3 - 1 | Монагас Матурин | 2.37 | 3.14 | 2.72 |
| 25.07.2024 | Примера Дивисион | Монагас Матурин | 0 - 0 | Депортиво Ла Гуайра | 2.06 | 3.09 | 3.32 |
| 11.02.2024 | Примера Дивисион | Депортиво Ла Гуайра | 2 - 1 | Монагас Матурин | 2.25 | 3.07 | 2.95 |
| 06.10.2023 | Примера Дивисион | Монагас Матурин | 2 - 2 | Депортиво Ла Гуайра | 1.77 | 3.56 | 3.89 |
В последните 10 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 7 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Монагас Матурин имат изиграни 5 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и 3 пъти са завършили наравно.
Примера Дивисион класиране към 02.08.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Депортиво Тачира | 1 | +3 | 3 |
| 2 | Португеза Акаригуа | 1 | +1 | 3 |
| 3 | Карабобо Валенсия | 1 | -1 | 0 |
| 4 | Ансоатеги | 1 | -3 | 0 |
| 5 | Академия Пуерто Кабейо | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Депортиво Ла Гуайра | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Естудиантес де Мерида | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Замора Баринас | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Каракас | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Метрополитанос | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Монагас Матурин | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Райо Сулиано | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Трухилянос Валера | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Универсидад Сентрал | 0 | 0 | 0 |
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Класиране в шампионата
| Монагас Матурин | Депортиво Ла Гуайра | |
| Позиция | 5 | 5 |
| Точки | 0 | 0 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 8 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Монагас Матурин | Депортиво Ла Гуайра | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голове в шампионата
| Монагас Матурин | Депортиво Ла Гуайра | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
0
0 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
0
0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.19 | 3.01 | 2.18 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.58 | 1.32 | 1.30 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.28 | 1.55 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.78 | 1.39 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.21 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.19 | 4.20 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.79 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.08.2026 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра