Венецуела - Примера Дивисион (2018 - Апертура)
01:00
Монагас Матурин
Замора Баринас
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 3.29 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.33 | 1.66 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.66 | 2.14 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.02.2018 00:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Матурин, а гостите от Баринас. Разстоянието между двата града е 781.9 км. Мачът ще се играе на стадион Монументал де Матурин, който има капацитет от 51 796 места. Снимки от Google карта стадион Монументал де Матурин. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Монагас Матурин - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.02.2018 | Примера Дивисион | Атлетико Венецуела | 1 - 0 | Монагас Матурин | 2.60 | 3.01 | 2.53 |
| 28.01.2018 | Примера Дивисион | Монагас Матурин | 4 - 0 | Ест. де Каракас | 1.60 | 3.43 | 5.15 |
| 17.12.2017 | Финална Фаза | Депортиво Лара | 0 - 2 | Монагас Матурин | 2.10 | 3.01 | 3.28 |
| 14.12.2017 | Финална Фаза | Монагас Матурин | 0 - 1 | Депортиво Лара | 2.14 | 3.18 | 3.03 |
| 26.11.2017 | Финална Фаза | Депортиво Лара | 3 - 0 | Монагас Матурин | 1.85 | 3.21 | 3.87 |
| 19.11.2017 | Финална Фаза | Монагас Матурин | 1 - 0 | Депортиво Лара | 2.24 | 3.08 | 2.93 |
| 11.11.2017 | Финална Фаза | Естудиантес де Мерида | 0 - 1 | Монагас Матурин | 2.07 | 3.19 | 3.15 |
| 05.11.2017 | Финална Фаза | Монагас Матурин | 1 - 1 | Естудиантес де Мерида | 1.70 | 3.29 | 4.48 |
| 29.10.2017 | Примера Дивисион | Монагас Матурин | 0 - 1 | Замора Баринас | 2.23 | 3.21 | 2.84 |
| 22.10.2017 | Примера Дивисион | Метрополитанос | 0 - 2 | Монагас Матурин | 2.43 | 3.15 | 2.62 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Замора Баринас - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.02.2018 | Примера Дивисион | Замора Баринас | 0 - 0 | Депортиво Лара | 1.98 | 3.08 | 3.51 |
| 28.01.2018 | Примера Дивисион | Депортиво Ла Гуайра | 1 - 2 | Замора Баринас | 2.06 | 3.08 | 3.30 |
| 30.11.2017 | Копа Венецуела | Минерос де Гуаяна | 4 - 3 | Замора Баринас | 1.88 | 3.24 | 3.75 |
| 11.11.2017 | Финална Фаза | Депортиво Лара | 6 - 2 | Замора Баринас | 1.94 | 3.16 | 3.54 |
| 09.11.2017 | Копа Венецуела | Замора Баринас | 1 - 1 | Минерос де Гуаяна | 2.23 | 3.11 | 3.01 |
| 05.11.2017 | Финална Фаза | Замора Баринас | 1 - 1 | Депортиво Лара | 2.24 | 3.06 | 2.94 |
| 02.11.2017 | Копа Венецуела | Замора Баринас | 1 - 0 | Уреня | 1.36 | 4.33 | 6.50 |
| 29.10.2017 | Примера Дивисион | Монагас Матурин | 0 - 1 | Замора Баринас | 2.23 | 3.21 | 2.84 |
| 25.10.2017 | Копа Венецуела | Уреня | 1 - 1 | Замора Баринас | 2.76 | 3.19 | 2.27 |
| 22.10.2017 | Примера Дивисион | Замора Баринас | 2 - 1 | Карабобо Валенсия | 2.18 | 3.16 | 2.98 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.2017 | Примера Дивисион | Монагас Матурин | 0 - 1 | Замора Баринас | 2.23 | 3.21 | 2.84 |
| 11.06.2017 | Финална Фаза | Замора Баринас | 1 - 3 | Монагас Матурин | 1.67 | 3.52 | 4.26 |
| 30.05.2017 | Финална Фаза | Монагас Матурин | 3 - 1 | Замора Баринас | 2.49 | 3.19 | 2.52 |
| 21.05.2017 | Примера Дивисион | Замора Баринас | 2 - 1 | Монагас Матурин | 1.77 | 3.45 | 3.86 |
| 06.10.2016 | Примера Дивисион | Замора Баринас | 2 - 0 | Монагас Матурин | 2.28 | 3.18 | 2.82 |
| 07.04.2016 | Примера Дивисион | Монагас Матурин | 0 - 3 | Замора Баринас | 2.81 | 3.10 | 2.33 |
| 08.04.2013 | Примера Дивисион | Монагас Матурин | 2 - 3 | Замора Баринас | 3.42 | 3.26 | 1.94 |
| 05.11.2012 | Примера Дивисион | Замора Баринас | 2 - 0 | Монагас Матурин | 1.56 | 3.49 | 5.42 |
| 31.05.2012 | Венецуела | Замора Баринас | 2 - 0 | Монагас Матурин | 1.81 | 3.22 | 4.05 |
| 27.05.2012 | Венецуела | Монагас Матурин | 2 - 0 | Замора Баринас | 2.22 | 3.03 | 2.95 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 7 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Монагас Матурин имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 3 победи и нямат равен мач.
Примера Дивисион класиране към 10.02.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Португеза Акаригуа | 3 | +3 | 9 |
| 2 | Минерос де Гуаяна | 3 | +1 | 6 |
| 3 | Депортиво Лара | 2 | +1 | 4 |
| 4 | Замора Баринас | 2 | +1 | 4 |
| 5 | Монагас Матурин | 2 | +3 | 3 |
| 6 | Атлетико Венецуела | 2 | 0 | 3 |
| 7 | Депортиво Ла Гуайра | 2 | 0 | 3 |
| 8 | Каракас | 2 | 0 | 2 |
| 8 | Трухилянос Валера | 2 | 0 | 2 |
| 10 | Депортиво Тачира | 1 | 0 | 1 |
| 11 | Естудиантес де Мерида | 1 | 0 | 1 |
| 12 | Метрополитанос | 2 | -1 | 1 |
| 12 | Сулия | 2 | -1 | 1 |
| 14 | Академия Пуерто Кабейо | 2 | -1 | 1 |
| 14 | Арагуа Маракай | 2 | -1 | 1 |
| 16 | Депортиво Анзоатеги | 1 | -1 | 0 |
| 17 | Естудиантес де Каракас | 1 | -4 | 0 |
| 18 | Карабобо Валенсия | 0 | 0 | 0 |
Хронология в първенството
| Монагас Матурин | |
| Замора Баринас | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Монагас Матурин | Монагас Матурин | Замора Баринас | Замора Баринас | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Португеза Акаригуа | |||||||
| 2 | Минерос де Гуаяна | |||||||
| 3 | Депортиво Лара | 0 - 0 | ||||||
| 4 | Замора Баринас | - | - | - | ||||
| 5 | Монагас Матурин | - | - | - | ||||
| 6 | Атлетико Венецуела | 1 - 0 | ||||||
| 7 | Депортиво Ла Гуайра | 1 - 2 | 1 - 2 | |||||
| 8 | Каракас | |||||||
| 8 | Трухилянос Валера | |||||||
| 10 | Депортиво Тачира | |||||||
| 11 | Естудиантес де Мерида | |||||||
| 12 | Метрополитанос | |||||||
| 12 | Сулия | |||||||
| 14 | Академия Пуерто Кабейо | |||||||
| 14 | Арагуа Маракай | |||||||
| 16 | Депортиво Анзоатеги | |||||||
| 17 | Естудиантес де Каракас | 4 - 0 | 4 - 0 | |||||
| 18 | Карабобо Валенсия | |||||||
*** По 1 мач в Апертура и Клаусура
Класиране в шампионата
| Монагас Матурин | Замора Баринас | |
| Позиция | 5 | 4 |
| Точки | 3 | 4 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 1 |
| Точки | 3 | 3 |
Форма в шампионата
| Монагас Матурин | Замора Баринас | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
0 1 |
1
1 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
0 0 |
1
0 0 |
Голове в шампионата
| Монагас Матурин | Замора Баринас | |
|
Вкарани
Получени |
4
1 |
2
1 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
4
0 |
2
1 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 3.29 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.33 | 1.66 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.66 | 2.14 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.02.2018 00:00. Възможни са промени към настоящия момент!
