Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 6.50 | 13.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.05 | 1.13 | 4.33 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.05 | 11.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.50 | 1.11 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.70 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.73 | 2.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.02.2017 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Монако, а гостите от Метц. Разстоянието между двата града е 606.4 км. Треньорът на домакините е Филипе Луиш (Бра). Мачът ще се играе на стадион Стад Луи 2, който има капацитет от 18 523 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Стад Луи 2. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Монако - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.02.2017 | Лига 1 | Монпелие | 1 - 2 | Монако | 3.95 | 3.61 | 1.88 |
| 04.02.2017 | Лига 1 | Монако | 3 - 0 | Ница | 1.53 | 4.16 | 5.98 |
| 01.02.2017 | Купа на Франция | Шамбли | 3 - 3 | Монако | 10.53 | 5.66 | 1.23 |
| 29.01.2017 | Лига 1 | Пари Сен Жермен | 1 - 1 | Монако | 1.45 | 4.50 | 6.63 |
| 25.01.2017 | Купа на Лигата | Монако | 1 - 0 | Нанси | 1.31 | 5.03 | 9.36 |
| 22.01.2017 | Лига 1 | Монако | 4 - 0 | Лориен | 1.26 | 5.73 | 10.67 |
| 15.01.2017 | Лига 1 | Олимпик Марсилия | 1 - 4 | Монако | 2.75 | 3.26 | 2.60 |
| 10.01.2017 | Купа на Лигата | Сошо | 1 - 1 | Монако | 4.66 | 3.36 | 1.77 |
| 06.01.2017 | Купа на Франция | Монако | 2 - 1 | Аячо | 1.16 | 6.75 | 14.31 |
| 21.12.2016 | Лига 1 | Монако | 2 - 1 | Каен | 1.26 | 5.82 | 10.39 |
Общо 7 победи и 3 равенства в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 победи в последните 5 домакинства.
Метц - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.02.2017 | Лига 1 | Метц | 2 - 1 | Дижон | 2.45 | 3.23 | 2.90 |
| 03.02.2017 | Лига 1 | Метц | 1 - 0 | Олимпик Марсилия | 4.16 | 3.58 | 1.86 |
| 28.01.2017 | Лига 1 | Анже | 2 - 1 | Метц | 2.00 | 3.11 | 4.20 |
| 21.01.2017 | Лига 1 | Метц | 2 - 0 | Монпелие | 3.00 | 3.22 | 2.41 |
| 15.01.2017 | Лига 1 | Ница | 0 - 0 | Метц | 1.49 | 4.16 | 6.60 |
| 11.01.2017 | Купа на Лигата | Пари Сен Жермен | 2 - 0 | Метц | 1.09 | 9.27 | 19.70 |
| 08.01.2017 | Купа на Франция | Ланс | 2 - 0 | Метц | 1.87 | 3.27 | 4.14 |
| 21.12.2016 | Лига 1 | Метц | 2 - 2 | Гингам | 3.26 | 3.23 | 2.25 |
| 18.12.2016 | Лига 1 | Каен | 3 - 0 | Метц | 1.80 | 3.47 | 4.58 |
| 14.12.2016 | Купа на Лигата | Метц | 1 - 1 | Тулуза | 3.33 | 3.11 | 2.21 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.10.2016 | Лига 1 | Метц | 0 - 7 | Монако | 4.41 | 3.58 | 1.81 |
| 16.05.2015 | Лига 1 | Монако | 2 - 0 | Метц | 1.21 | 6.13 | 15.16 |
| 20.12.2014 | Лига 1 | Метц | 0 - 1 | Монако | 3.75 | 3.24 | 2.01 |
| 13.04.2012 | Лига 2 | Метц | 0 - 2 | Монако | 2.46 | 2.97 | 2.88 |
| 02.12.2011 | Лига 2 | Монако | 0 - 2 | Метц | 2.16 | 2.93 | 3.54 |
| 19.01.2008 | Лига 1 | Метц | 1 - 4 | Монако | 3.28 | 2.96 | 2.20 |
| 15.08.2007 | Лига 1 | Монако | 2 - 0 | Метц | 1.67 | 3.22 | 5.27 |
| 04.03.2006 | Лига 1 | Метц | 2 - 1 | Монако | 2.95 | 2.90 | 2.36 |
| 15.10.2005 | Лига 1 | Монако | 3 - 0 | Метц | 1.44 | 3.56 | 7.62 |
| 05.03.2005 | Лига 1 | Монако | 0 - 0 | Метц | 1.47 | 3.51 | 6.81 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 7 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Монако имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Лига 1 класиране към 11.02.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Монако | 24 | +47 | 55 |
| 2 | Пари Сен Жермен | 25 | +32 | 55 |
| 3 | Ница | 24 | +21 | 52 |
| 4 | Лион | 23 | +17 | 40 |
| 5 | Сент Етиен | 24 | +7 | 36 |
| 6 | Олимпик Марсилия | 24 | +3 | 36 |
| 7 | Бордо | 25 | -2 | 36 |
| 8 | Рен | 24 | -4 | 32 |
| 9 | Гингам | 24 | -1 | 31 |
| 10 | Тулуза | 24 | 0 | 30 |
| 11 | Метц | 23 | -15 | 29 |
| 12 | Нанси | 23 | -11 | 27 |
| 13 | Лил | 24 | -8 | 26 |
| 14 | Монпелие | 24 | -9 | 26 |
| 15 | Нант | 23 | -16 | 26 |
| 16 | Каен | 23 | -15 | 25 |
| 17 | Дижон | 24 | -5 | 24 |
| 18 | Анже | 24 | -13 | 24 |
| 19 | Бастия | 23 | -8 | 22 |
| 20 | Лориен | 24 | -20 | 22 |
Хронология в първенството
| Монако | |
| Метц | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Монако | Монако | Метц | Метц | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Монако | - | - | - | 0 - 7 | |||
| 2 | Пари Сен Жермен | 3 - 1 | 1 - 1 | 3 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 3 | Ница | 3 - 0 | 4 - 0 | 3 - 0 | 2 - 4 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 4 | Лион | 1 - 3 | 1 - 3 | |||||
| 5 | Сент Етиен | 1 - 1 | 0 - 0 | |||||
| 6 | Олимпик Марсилия | 4 - 0 | 1 - 4 | 4 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 7 | Бордо | 0 - 4 | 0 - 3 | |||||
| 8 | Рен | 3 - 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 9 | Гингам | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||||
| 10 | Тулуза | 3 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||||
| 11 | Метц | 0 - 7 | - | - | - | |||
| 12 | Нанси | 6 - 0 | 6 - 0 | 4 - 0 | 4 - 0 | |||
| 13 | Лил | 1 - 4 | 3 - 2 | |||||
| 14 | Монпелие | 6 - 2 | 1 - 2 | 6 - 2 | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 15 | Нант | 0 - 1 | 0 - 3 | 0 - 3 | ||||
| 16 | Каен | 2 - 1 | 2 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 17 | Дижон | 1 - 1 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 18 | Анже | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 19 | Бастия | 5 - 0 | 5 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 20 | Лориен | 4 - 0 | 0 - 3 | 4 - 0 | 3 - 3 | |||
Класиране в шампионата
| Монако | Метц | |
| Позиция | 1 | 11 |
| Точки | 55 | 29 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 8 |
| Точки | 31 | 11 |
Форма в шампионата
| Монако | Метц | |
|
Победи
Равни Загуби |
17
4 3 |
8
5 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
1 1 |
3
2 7 |
Голове в шампионата
| Монако | Метц | |
|
Вкарани
Получени |
70
23 |
24
39 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
41
10 |
7
17 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 6.50 | 13.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.05 | 1.13 | 4.33 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.05 | 11.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.50 | 1.11 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.70 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.73 | 2.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.02.2017 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!

