Франция - Купа на Лигата (2016 - 2017)
сряда, 25 януари, 2017
22:00
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.29 |
5.00 |
12.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.06 |
1.18 |
3.75 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.06 |
10.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.25 |
1.62 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.73 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
25.01.2017 20:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Монако, а гостите от Нанси.
Разстоянието между двата града е 558.6 км.
Треньорът на домакините е Филипе Луиш (Бра).
Мачът ще се играе на стадион
Стад Луи 2,
който има капацитет от
18 523 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Стад Луи 2.
Мачът ще се играе в 21:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Монако - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 22.01.2017 |
Лига 1 |
Монако |
4 - 0 |
Лориен |
1.26 |
5.73 |
10.67 |
| 15.01.2017 |
Лига 1 |
Олимпик Марсилия |
1 - 4 |
Монако |
2.75 |
3.26 |
2.60 |
| 10.01.2017 |
Купа на Лигата |
Сошо |
1 - 1 |
Монако |
4.66 |
3.36 |
1.77 |
| 06.01.2017 |
Купа на Франция |
Монако |
2 - 1 |
Аячо |
1.16 |
6.75 |
14.31 |
| 21.12.2016 |
Лига 1 |
Монако |
2 - 1 |
Каен |
1.26 |
5.82 |
10.39 |
| 18.12.2016 |
Лига 1 |
Монако |
1 - 3 |
Лион |
1.76 |
3.78 |
4.38 |
| 14.12.2016 |
Купа на Лигата |
Монако |
7 - 0 |
Рен |
1.42 |
4.37 |
7.14 |
| 10.12.2016 |
Лига 1 |
Бордо |
0 - 4 |
Монако |
3.69 |
3.35 |
2.04 |
| 07.12.2016 |
ШЛ група E |
Байер Леверкузен |
3 - 0 |
Монако |
1.68 |
4.02 |
4.94 |
| 03.12.2016 |
Лига 1 |
Монако |
5 - 0 |
Бастия |
1.29 |
5.29 |
10.35 |
Общо 7 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 5 победи и 1 загуба
в последните 6 домакинства.
Нанси - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.01.2017 |
Лига 1 |
Нанси |
1 - 0 |
Бастия |
2.02 |
3.07 |
4.17 |
| 10.01.2017 |
Купа на Лигата |
Нант |
0 - 2 |
Нанси |
1.92 |
3.13 |
4.20 |
| 21.12.2016 |
Лига 1 |
Сент Етиен |
0 - 0 |
Нанси |
2.30 |
2.96 |
3.50 |
| 17.12.2016 |
Лига 1 |
Тулуза |
1 - 1 |
Нанси |
1.90 |
3.13 |
4.60 |
| 14.12.2016 |
Купа на Лигата |
Сент Етиен |
0 - 1 |
Нанси |
1.75 |
3.31 |
4.88 |
| 10.12.2016 |
Лига 1 |
Нанси |
2 - 0 |
Анже |
2.50 |
2.92 |
3.15 |
| 04.12.2016 |
Лига 1 |
Олимпик Марсилия |
3 - 0 |
Нанси |
1.77 |
3.40 |
4.95 |
| 30.11.2016 |
Лига 1 |
Нанси |
4 - 0 |
Метц |
2.06 |
3.16 |
3.87 |
| 26.11.2016 |
Лига 1 |
Монпелие |
0 - 0 |
Нанси |
1.81 |
3.43 |
4.55 |
| 19.11.2016 |
Лига 1 |
Нанси |
1 - 0 |
Дижон |
2.07 |
3.18 |
3.80 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 3 равенства и 1 загуба
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 05.11.2016 |
Лига 1 |
Монако |
6 - 0 |
Нанси |
1.46 |
4.14 |
7.52 |
| 20.03.2011 |
Лига 1 |
Монако |
0 - 1 |
Нанси |
1.99 |
3.16 |
3.86 |
| 07.11.2010 |
Лига 1 |
Нанси |
0 - 4 |
Монако |
2.05 |
3.13 |
3.75 |
| 08.05.2010 |
Лига 1 |
Монако |
2 - 1 |
Нанси |
2.00 |
3.20 |
3.60 |
| 23.09.2009 |
Купа на Франция |
Нанси |
2 - 0 |
Монако |
2.46 |
2.95 |
2.79 |
| 15.08.2009 |
Лига 1 |
Нанси |
4 - 0 |
Монако |
2.21 |
2.97 |
3.41 |
| 21.03.2009 |
Лига 1 |
Нанси |
0 - 1 |
Монако |
2.14 |
2.91 |
3.59 |
| 29.10.2008 |
Лига 1 |
Монако |
3 - 1 |
Нанси |
2.11 |
2.92 |
3.60 |
| 08.03.2008 |
Лига 1 |
Нанси |
2 - 0 |
Монако |
1.96 |
2.96 |
3.87 |
| 05.10.2007 |
Лига 1 |
Монако |
1 - 3 |
Нанси |
2.08 |
2.94 |
3.56 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 5 победи
и нямат равен мач.
На домашния терен на Монако имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите имат 2 победи
и нямат равен мач.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Монако класиране в Лига 1
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Монако |
21 |
15 |
3 |
3 |
64 |
21 |
+43 |
48 |
| 2 |
Ница |
21 |
13 |
7 |
1 |
35 |
14 |
+21 |
46 |
| 3 |
Пари Сен Жермен |
21 |
14 |
3 |
4 |
41 |
15 |
+26 |
45 |
| 4 |
Лион |
20 |
12 |
1 |
7 |
39 |
23 |
+16 |
37 |
| 5 |
Гингам |
21 |
8 |
7 |
6 |
27 |
23 |
+4 |
31 |
| 6 |
Сент Етиен |
21 |
7 |
9 |
5 |
21 |
18 |
+3 |
30 |
| 7 |
Олимпик Марсилия |
21 |
8 |
6 |
7 |
24 |
26 |
-2 |
30 |
| 8 |
Рен |
21 |
8 |
5 |
8 |
21 |
25 |
-4 |
29 |
| 9 |
Бордо |
21 |
7 |
8 |
6 |
22 |
27 |
-5 |
29 |
| 10 |
Тулуза |
21 |
7 |
5 |
9 |
22 |
23 |
-1 |
26 |
| 11 |
Нант |
21 |
7 |
4 |
10 |
14 |
28 |
-14 |
25 |
| 12 |
Нанси |
20 |
6 |
6 |
8 |
16 |
23 |
-7 |
24 |
| 13 |
Монпелие |
21 |
5 |
8 |
8 |
29 |
34 |
-5 |
23 |
| 14 |
Лил |
21 |
6 |
5 |
10 |
19 |
26 |
-7 |
23 |
| 15 |
Метц |
20 |
6 |
5 |
9 |
20 |
36 |
-16 |
23 |
| 16 |
Дижон |
21 |
4 |
9 |
8 |
27 |
30 |
-3 |
21 |
| 17 |
Бастия |
21 |
5 |
6 |
10 |
18 |
25 |
-7 |
21 |
| 18 |
Каен |
20 |
6 |
3 |
11 |
23 |
35 |
-12 |
21 |
| 19 |
Анже |
21 |
5 |
5 |
11 |
17 |
27 |
-10 |
20 |
| 20 |
Лориен |
21 |
5 |
3 |
13 |
23 |
43 |
-20 |
18 |
Нанси класиране в Лига 2
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Брест |
21 |
11 |
5 |
5 |
27 |
22 |
+5 |
38 |
| 2 |
Ланс |
21 |
9 |
8 |
4 |
29 |
23 |
+6 |
35 |
| 3 |
Реймс |
21 |
9 |
7 |
5 |
23 |
18 |
+5 |
34 |
| 4 |
Сошо |
21 |
8 |
9 |
4 |
24 |
19 |
+5 |
33 |
| 5 |
Амиен |
21 |
8 |
8 |
5 |
28 |
20 |
+8 |
32 |
| 6 |
Страсбург |
20 |
9 |
5 |
6 |
28 |
23 |
+5 |
32 |
| 7 |
Троа |
21 |
9 |
5 |
7 |
25 |
23 |
+2 |
32 |
| 8 |
Газелек Аячо |
21 |
8 |
6 |
7 |
23 |
19 |
+4 |
30 |
| 9 |
Ним |
21 |
7 |
8 |
6 |
30 |
25 |
+5 |
29 |
| 10 |
Клермонт Фут |
21 |
7 |
8 |
6 |
26 |
22 |
+4 |
29 |
| 11 |
Шамоа Ниор |
21 |
7 |
8 |
6 |
26 |
28 |
-2 |
29 |
| 12 |
Валансиен |
21 |
6 |
10 |
5 |
30 |
27 |
+3 |
28 |
| 13 |
Бурж-Перона |
21 |
6 |
10 |
5 |
25 |
23 |
+2 |
28 |
| 14 |
Льо Авър |
21 |
7 |
7 |
7 |
20 |
19 |
+1 |
28 |
| 15 |
Аячо |
21 |
7 |
6 |
8 |
23 |
26 |
-3 |
27 |
| 16 |
Ред Стар Париж |
21 |
5 |
7 |
9 |
18 |
28 |
-10 |
22 |
| 17 |
Лавал |
21 |
4 |
8 |
9 |
17 |
22 |
-5 |
20 |
| 18 |
Тур |
20 |
4 |
6 |
10 |
24 |
33 |
-9 |
18 |
| 19 |
Оксер |
21 |
3 |
7 |
11 |
14 |
27 |
-13 |
16 |
| 20 |
Орлеан |
21 |
3 |
6 |
12 |
15 |
28 |
-13 |
11 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.29 |
5.00 |
12.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.06 |
1.18 |
3.75 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.06 |
10.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.25 |
1.62 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.73 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
25.01.2017 20:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите