Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 4.33 | 6.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 1.22 | 2.63 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 4.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.35 | 1.57 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.02.2017 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Монако, а гостите от Ница. Разстоянието между двата града е 12.6 км. Треньорът на домакините е Филипе Луиш (Бра), а на гостите Оливие Панталони (Фра). Мачът ще се играе на стадион Стад Луи 2, който има капацитет от 18 523 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Стад Луи 2. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Монако - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.02.2017 | Купа на Франция | Шамбли | 3 - 3 | Монако | 10.53 | 5.66 | 1.23 |
| 29.01.2017 | Лига 1 | Пари Сен Жермен | 1 - 1 | Монако | 1.45 | 4.50 | 6.63 |
| 25.01.2017 | Купа на Лигата | Монако | 1 - 0 | Нанси | 1.31 | 5.03 | 9.36 |
| 22.01.2017 | Лига 1 | Монако | 4 - 0 | Лориен | 1.26 | 5.73 | 10.67 |
| 15.01.2017 | Лига 1 | Олимпик Марсилия | 1 - 4 | Монако | 2.75 | 3.26 | 2.60 |
| 10.01.2017 | Купа на Лигата | Сошо | 1 - 1 | Монако | 4.66 | 3.36 | 1.77 |
| 06.01.2017 | Купа на Франция | Монако | 2 - 1 | Аячо | 1.16 | 6.75 | 14.31 |
| 21.12.2016 | Лига 1 | Монако | 2 - 1 | Каен | 1.26 | 5.82 | 10.39 |
| 18.12.2016 | Лига 1 | Монако | 1 - 3 | Лион | 1.76 | 3.78 | 4.38 |
| 14.12.2016 | Купа на Лигата | Монако | 7 - 0 | Рен | 1.42 | 4.37 | 7.14 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 победи и 1 загуба в последните 6 домакинства.
Ница - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.01.2017 | Лига 1 | Ница | 3 - 1 | Гингам | 1.91 | 3.42 | 4.09 |
| 20.01.2017 | Лига 1 | Бастия | 1 - 1 | Ница | 3.13 | 3.02 | 2.45 |
| 15.01.2017 | Лига 1 | Ница | 0 - 0 | Метц | 1.49 | 4.16 | 6.60 |
| 08.01.2017 | Купа на Франция | Лориен | 2 - 1 | Ница | 2.53 | 3.15 | 2.72 |
| 21.12.2016 | Лига 1 | Бордо | 0 - 0 | Ница | 2.55 | 3.19 | 2.81 |
| 18.12.2016 | Лига 1 | Ница | 2 - 1 | Дижон | 1.58 | 4.13 | 5.46 |
| 14.12.2016 | Купа на Лигата | Бордо | 3 - 2 | Ница | 2.41 | 3.12 | 2.95 |
| 11.12.2016 | Лига 1 | Пари Сен Жермен | 2 - 2 | Ница | 1.36 | 4.94 | 8.27 |
| 08.12.2016 | ЛЕ група I | Ница | 2 - 1 | Краснодар | 3.02 | 3.38 | 2.36 |
| 04.12.2016 | Лига 1 | Ница | 3 - 0 | Тулуза | 1.78 | 3.42 | 4.87 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.09.2016 | Лига 1 | Ница | 4 - 0 | Монако | 3.38 | 3.26 | 2.19 |
| 06.02.2016 | Лига 1 | Монако | 1 - 0 | Ница | 1.84 | 3.43 | 4.49 |
| 08.08.2015 | Лига 1 | Ница | 1 - 2 | Монако | 4.13 | 3.27 | 1.96 |
| 20.02.2015 | Лига 1 | Ница | 0 - 1 | Монако | 3.21 | 3.00 | 2.36 |
| 27.09.2014 | Лига 1 | Монако | 0 - 1 | Ница | 1.50 | 3.86 | 6.81 |
| 20.04.2014 | Лига 1 | Монако | 1 - 0 | Ница | 1.40 | 4.25 | 8.28 |
| 12.02.2014 | Купа на Франция | Ница | 0 - 0 | Монако | 4.43 | 3.34 | 1.77 |
| 03.12.2013 | Лига 1 | Ница | 0 - 3 | Монако | 4.84 | 3.36 | 1.77 |
| 25.07.2012 | Приятелски срещи | Ница | 0 - 1 | Монако | 2.05 | 3.08 | 3.40 |
| 16.04.2011 | Лига 1 | Ница | 3 - 2 | Монако | 2.49 | 2.90 | 3.01 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Монако имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Лига 1 класиране към 04.02.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Монако | 22 | +43 | 49 |
| 2 | Ница | 22 | +23 | 49 |
| 3 | Пари Сен Жермен | 22 | +26 | 46 |
| 4 | Лион | 21 | +15 | 37 |
| 5 | Сент Етиен | 22 | +6 | 33 |
| 6 | Олимпик Марсилия | 23 | +1 | 33 |
| 7 | Бордо | 22 | -3 | 32 |
| 8 | Гингам | 22 | +2 | 31 |
| 9 | Рен | 22 | -4 | 30 |
| 10 | Тулуза | 22 | -4 | 26 |
| 11 | Лил | 22 | -6 | 26 |
| 12 | Нант | 22 | -14 | 26 |
| 13 | Метц | 22 | -16 | 26 |
| 14 | Дижон | 22 | -2 | 24 |
| 15 | Нанси | 21 | -9 | 24 |
| 16 | Монпелие | 22 | -9 | 23 |
| 17 | Анже | 22 | -9 | 23 |
| 18 | Бастия | 22 | -7 | 22 |
| 19 | Каен | 21 | -12 | 22 |
| 20 | Лориен | 22 | -21 | 18 |
Хронология в първенството
| Монако | |
| Ница | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Монако | Монако | Ница | Ница | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Монако | - | - | - | 4 - 0 | |||
| 2 | Ница | 4 - 0 | - | - | - | |||
| 3 | Пари Сен Жермен | 3 - 1 | 1 - 1 | 3 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
| 4 | Лион | 1 - 3 | 1 - 3 | 2 - 0 | ||||
| 5 | Сент Етиен | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 6 | Олимпик Марсилия | 4 - 0 | 1 - 4 | 4 - 0 | 3 - 2 | |||
| 7 | Бордо | 0 - 4 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 8 | Гингам | 2 - 2 | 2 - 2 | 3 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 9 | Рен | 3 - 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 10 | Тулуза | 3 - 1 | 3 - 0 | |||||
| 11 | Лил | 1 - 4 | 1 - 1 | |||||
| 12 | Нант | 0 - 1 | 4 - 1 | |||||
| 13 | Метц | 0 - 7 | 0 - 0 | 2 - 4 | 2 - 4 | |||
| 14 | Дижон | 1 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 15 | Нанси | 6 - 0 | 6 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 16 | Монпелие | 6 - 2 | 6 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 17 | Анже | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 18 | Бастия | 5 - 0 | 5 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 19 | Каен | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 20 | Лориен | 4 - 0 | 0 - 3 | 4 - 0 | 2 - 1 | |||
Класиране в шампионата
| Монако | Ница | |
| Позиция | 1 | 2 |
| Точки | 49 | 49 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 3 |
| Точки | 28 | 19 |
Форма в шампионата
| Монако | Ница | |
|
Победи
Равни Загуби |
15
4 3 |
14
7 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
1 1 |
5
4 1 |
Голове в шампионата
| Монако | Ница | |
|
Вкарани
Получени |
65
22 |
38
15 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
38
10 |
12
7 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 4.33 | 6.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 1.22 | 2.63 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 4.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.35 | 1.57 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.02.2017 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!

