Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 7.00 | 13.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.05 | 1.11 | 4.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.05 | 11.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.00 | 1.13 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.88 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.73 | 2.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.04.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Монако, а гостите от Тулуза. Разстоянието между двата града е 480.5 км. Треньорът на домакините е Филипе Луиш (Бра), а на гостите Йенс Бертел Аску (Дан). Мачът ще се играе на стадион Стад Луи 2, който има капацитет от 18 523 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Стад Луи 2. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Монако - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.04.2017 | Купа на Франция | Пари Сен Жермен | 5 - 0 | Монако | 1.16 | 7.99 | 12.76 |
| 23.04.2017 | Лига 1 | Лион | 1 - 2 | Монако | 3.02 | 3.69 | 2.19 |
| 19.04.2017 | ШЛ Четвъртфинали | Монако | 3 - 1 | Борусия Дортмунд | 3.04 | 4.09 | 2.13 |
| 15.04.2017 | Лига 1 | Монако | 2 - 1 | Дижон | 1.21 | 6.72 | 12.09 |
| 12.04.2017 | ШЛ Четвъртфинали | Борусия Дортмунд | 2 - 3 | Монако | 1.51 | 4.78 | 5.76 |
| 08.04.2017 | Лига 1 | Анже | 0 - 1 | Монако | 5.48 | 3.91 | 1.61 |
| 04.04.2017 | Купа на Франция | Монако | 2 - 1 | Лил | 1.39 | 4.54 | 7.59 |
| 01.04.2017 | Купа на Лигата | Монако | 1 - 4 | Пари Сен Жермен | 3.51 | 3.65 | 1.97 |
| 19.03.2017 | Лига 1 | Каен | 0 - 3 | Монако | 4.88 | 3.91 | 1.66 |
| 15.03.2017 | ШЛ Осминафинали | Монако | 3 - 1 | Манчестър Сити | 2.67 | 3.81 | 2.46 |
Общо 8 победи и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Тулуза - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.04.2017 | Лига 1 | Тулуза | 1 - 1 | Ница | 2.83 | 3.14 | 2.57 |
| 15.04.2017 | Лига 1 | Гингам | 2 - 1 | Тулуза | 2.04 | 3.27 | 3.73 |
| 09.04.2017 | Лига 1 | Тулуза | 0 - 0 | Олимпик Марсилия | 2.90 | 3.27 | 2.44 |
| 02.04.2017 | Лига 1 | Монпелие | 0 - 1 | Тулуза | 2.17 | 3.24 | 3.46 |
| 18.03.2017 | Лига 1 | Тулуза | 0 - 0 | Рен | 2.16 | 3.10 | 3.62 |
| 12.03.2017 | Лига 1 | Лион | 4 - 0 | Тулуза | 1.43 | 4.59 | 6.97 |
| 05.03.2017 | Лига 1 | Тулуза | 1 - 1 | Лил | 2.09 | 3.06 | 3.92 |
| 25.02.2017 | Лига 1 | Нанси | 0 - 0 | Тулуза | 2.64 | 2.88 | 3.00 |
| 19.02.2017 | Лига 1 | Пари Сен Жермен | 0 - 0 | Тулуза | 1.18 | 6.64 | 15.14 |
| 11.02.2017 | Лига 1 | Тулуза | 4 - 1 | Бастия | 1.76 | 3.35 | 5.22 |
Общо 2 победи, 6 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.2016 | Лига 1 | Тулуза | 3 - 1 | Монако | 2.88 | 3.23 | 2.50 |
| 24.01.2016 | Лига 1 | Монако | 4 - 0 | Тулуза | 1.91 | 3.36 | 4.26 |
| 22.08.2015 | Лига 1 | Тулуза | 1 - 1 | Монако | 3.05 | 3.15 | 2.45 |
| 03.05.2015 | Лига 1 | Монако | 4 - 1 | Тулуза | 1.47 | 4.09 | 7.36 |
| 05.12.2014 | Лига 1 | Тулуза | 0 - 2 | Монако | 2.67 | 3.06 | 2.72 |
| 19.01.2014 | Лига 1 | Тулуза | 0 - 2 | Монако | 3.86 | 3.15 | 2.03 |
| 23.08.2013 | Лига 1 | Монако | 0 - 0 | Тулуза | 1.35 | 4.45 | 9.19 |
| 06.02.2011 | Лига 1 | Тулуза | 2 - 0 | Монако | 1.98 | 3.04 | 4.07 |
| 18.09.2010 | Лига 1 | Монако | 0 - 0 | Тулуза | 2.27 | 3.00 | 3.27 |
| 15.05.2010 | Лига 1 | Тулуза | 0 - 0 | Монако | 1.85 | 3.50 | 4.00 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 2 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Монако имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Лига 1 класиране към 29.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Монако | 33 | +64 | 80 |
| 2 | Пари Сен Жермен | 34 | +48 | 80 |
| 3 | Ница | 34 | +28 | 74 |
| 4 | Лион | 35 | +26 | 60 |
| 5 | Бордо | 34 | +10 | 55 |
| 6 | Олимпик Марсилия | 34 | +10 | 52 |
| 7 | Сент Етиен | 33 | +6 | 46 |
| 8 | Нант | 34 | -14 | 45 |
| 9 | Рен | 34 | -6 | 44 |
| 10 | Гингам | 34 | -7 | 44 |
| 11 | Тулуза | 34 | -1 | 42 |
| 12 | Лил | 34 | -7 | 40 |
| 13 | Монпелие | 34 | -10 | 39 |
| 14 | Анже | 35 | -13 | 39 |
| 15 | Метц | 34 | -35 | 36 |
| 16 | Лориен | 34 | -23 | 34 |
| 17 | Каен | 34 | -25 | 33 |
| 18 | Дижон | 34 | -10 | 32 |
| 19 | Нанси | 34 | -19 | 32 |
| 20 | Бастия | 34 | -22 | 28 |
Хронология в първенството
| Монако | |
| Тулуза | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Монако | Монако | Тулуза | Тулуза | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Монако | - | - | - | 3 - 1 | |||
| 2 | Пари Сен Жермен | 3 - 1 | 1 - 1 | 3 - 1 | 2 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 3 | Ница | 3 - 0 | 4 - 0 | 3 - 0 | 1 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 4 | Лион | 1 - 3 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 2 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 5 | Бордо | 2 - 1 | 0 - 4 | 2 - 1 | 4 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 6 | Олимпик Марсилия | 4 - 0 | 1 - 4 | 4 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 7 | Сент Етиен | 1 - 1 | 0 - 3 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 8 | Нант | 4 - 0 | 0 - 1 | 4 - 0 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 9 | Рен | 3 - 0 | 3 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 10 | Гингам | 2 - 2 | 1 - 2 | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 11 | Тулуза | 3 - 1 | - | - | - | |||
| 12 | Лил | 1 - 4 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 13 | Монпелие | 6 - 2 | 1 - 2 | 6 - 2 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 14 | Анже | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 4 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 15 | Метц | 5 - 0 | 0 - 7 | 5 - 0 | 1 - 2 | |||
| 16 | Лориен | 4 - 0 | 0 - 3 | 4 - 0 | 3 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 17 | Каен | 2 - 1 | 0 - 3 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 18 | Дижон | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 19 | Нанси | 6 - 0 | 6 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 20 | Бастия | 5 - 0 | 1 - 1 | 5 - 0 | 4 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
Класиране в шампионата
| Монако | Тулуза | |
| Позиция | 1 | 11 |
| Точки | 80 | 42 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 1 | 10 |
| Точки | 43 | 13 |
Форма в шампионата
| Монако | Тулуза | |
|
Победи
Равни Загуби |
25
5 3 |
10
12 12 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
14
1 1 |
2
7 8 |
Голове в шампионата
| Монако | Тулуза | |
|
Вкарани
Получени |
92
28 |
35
36 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
54
12 |
7
19 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 7.00 | 13.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.05 | 1.11 | 4.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.05 | 11.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.00 | 1.13 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.88 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.73 | 2.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.04.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!

