Тунис - Купа на Тунис
събота, 24 февруари, 2018
15:00
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.00 |
3.00 |
3.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.28 |
1.36 |
1.72 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.62 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.42 |
2.75 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
24.02.2018 12:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Монастир, а гостите от Сфакс.
Разстоянието между двата града е 115.5 км.
Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Монастир - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.02.2018 |
Проф. Лига 1 |
Монастир |
1 - 0 |
Олимпик Меденин |
1.58 |
3.45 |
5.16 |
| 10.02.2018 |
Проф. Лига 1 |
Кайруан |
2 - 1 |
Монастир |
2.59 |
2.86 |
2.60 |
| 31.01.2018 |
Проф. Лига 1 |
Монастир |
1 - 0 |
Стад Тунизиен Тунис |
1.98 |
3.02 |
3.62 |
| 27.01.2018 |
Проф. Лига 1 |
Етоил дю Сахел Сус |
0 - 0 |
Монастир |
1.57 |
3.32 |
5.74 |
| 21.01.2018 |
Проф. Лига 1 |
Клуб Африкан Тунис |
4 - 1 |
Монастир |
1.70 |
3.35 |
4.48 |
| 27.12.2017 |
Проф. Лига 1 |
Монастир |
1 - 0 |
Сфаксиен Сфакс |
3.31 |
2.76 |
2.22 |
| 06.12.2017 |
Проф. Лига 1 |
Монастир |
2 - 1 |
Метлауи |
1.89 |
2.97 |
3.97 |
| 30.11.2017 |
Проф. Лига 1 |
Стад Габесиен |
0 - 0 |
Монастир |
2.39 |
2.96 |
2.76 |
| 21.11.2017 |
Проф. Лига 1 |
Габес |
0 - 2 |
Монастир |
2.36 |
2.74 |
3.11 |
| 17.11.2017 |
Проф. Лига 1 |
Монастир |
1 - 1 |
Бизертин Бизерта |
2.29 |
2.82 |
3.07 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 1 равенство
в последните 5 домакинства.
Сфаксиен Сфакс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 18.02.2018 |
Проф. Лига 1 |
Зарзис |
0 - 0 |
Сфаксиен Сфакс |
4.85 |
3.23 |
1.66 |
| 10.02.2018 |
Проф. Лига 1 |
Метлауи |
0 - 0 |
Сфаксиен Сфакс |
3.53 |
3.01 |
1.99 |
| 31.01.2018 |
Проф. Лига 1 |
Сфаксиен Сфакс |
0 - 0 |
Стад Габесиен |
1.25 |
4.73 |
8.93 |
| 28.01.2018 |
Проф. Лига 1 |
Кайруан |
2 - 1 |
Сфаксиен Сфакс |
3.42 |
3.08 |
2.00 |
| 21.01.2018 |
Проф. Лига 1 |
Сфаксиен Сфакс |
4 - 1 |
Стад Тунизиен Тунис |
1.53 |
3.50 |
5.63 |
| 27.12.2017 |
Проф. Лига 1 |
Монастир |
1 - 0 |
Сфаксиен Сфакс |
3.31 |
2.76 |
2.22 |
| 23.12.2017 |
Проф. Лига 1 |
Есперанс де Тунис |
1 - 1 |
Сфаксиен Сфакс |
1.56 |
3.41 |
5.60 |
| 16.12.2017 |
Проф. Лига 1 |
Сфаксиен Сфакс |
1 - 1 |
Габес |
1.26 |
4.42 |
10.30 |
| 10.12.2017 |
Проф. Лига 1 |
Етоил дю Сахел Сус |
1 - 2 |
Сфаксиен Сфакс |
1.99 |
2.97 |
3.61 |
| 06.12.2017 |
Проф. Лига 1 |
Клуб Африкан Тунис |
2 - 1 |
Сфаксиен Сфакс |
2.27 |
2.86 |
3.06 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 3 равенства и 3 загуби
в последните 7 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 27.12.2017 |
Проф. Лига 1 |
Монастир |
1 - 0 |
Сфаксиен Сфакс |
3.31 |
2.76 |
2.22 |
| 16.08.2017 |
Проф. Лига 1 |
Сфаксиен Сфакс |
0 - 0 |
Монастир |
1.43 |
4.10 |
5.85 |
| 12.04.2015 |
Проф. Лига 1 |
Монастир |
1 - 1 |
Сфаксиен Сфакс |
2.66 |
2.93 |
2.50 |
| 02.11.2014 |
Проф. Лига 1 |
Сфаксиен Сфакс |
3 - 1 |
Монастир |
1.62 |
3.15 |
5.40 |
| 16.03.2014 |
Проф. Лига 1 |
Монастир |
2 - 2 |
Сфаксиен Сфакс |
2.80 |
3.40 |
2.10 |
| 15.12.2013 |
Проф. Лига 1 |
Сфаксиен Сфакс |
2 - 1 |
Монастир |
1.54 |
3.48 |
5.69 |
| 12.02.2013 |
Лига 1 Група Б |
Сфаксиен Сфакс |
1 - 1 |
Монастир |
2.22 |
2.95 |
3.08 |
| 10.11.2012 |
Лига 1 Група Б |
Монастир |
0 - 2 |
Сфаксиен Сфакс |
- |
- |
- |
| 16.05.2012 |
Проф. Лига 1 |
Сфаксиен Сфакс |
2 - 2 |
Монастир |
1.47 |
3.53 |
6.43 |
| 30.11.2011 |
Проф. Лига 1 |
Монастир |
1 - 1 |
Сфаксиен Сфакс |
4.00 |
2.90 |
1.95 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 3 победи
и 6 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Монастир имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 1 победа
и 3 пъти са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.00 |
3.00 |
3.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.28 |
1.36 |
1.72 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.62 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.42 |
2.75 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
24.02.2018 12:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите