Тунис - Професионална Лига 1 (2025 - 2026)
сряда, 13 май, 2026
16:30
16:30
Монастир
Солиман
Прогнози на потребителите
1 0% за Монастир
X 0% за равен
2 0% за Солиман
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Обща информация за мача
Домакините са от Монастир, а гостите от Солиман. Разстоянието между двата града е 107.0 км. Мачът ще се играе в 14:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Монастир - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.05.2026 | Проф. Лига 1 | Кайруан | 1 - 0 | Монастир | 2.98 | 2.70 | 2.42 |
| 04.05.2026 | Проф. Лига 1 | Монастир | 0 - 1 | Метлауи | 1.41 | 3.68 | 7.38 |
| 29.04.2026 | Проф. Лига 1 | Монастир | 2 - 0 | Габес | 1.31 | 3.92 | 8.99 |
| 25.04.2026 | Проф. Лига 1 | Бен Гердан | 2 - 0 | Монастир | 2.73 | 2.58 | 2.78 |
| 19.04.2026 | Купа на Тунис | Монастир | 0 - 0 | Зарзис | - | - | - |
| 11.04.2026 | Проф. Лига 1 | Монастир | 0 - 0 | Клуб Африкан Тунис | 3.43 | 2.66 | 2.13 |
| 04.04.2026 | Проф. Лига 1 | ЖС Ел Омран | 0 - 0 | Монастир | 3.65 | 2.74 | 2.02 |
| 22.03.2026 | Купа на Тунис | Монастир | 1 - 0 | Клуб Африкан Тунис | 3.46 | 2.71 | 2.16 |
| 07.03.2026 | Проф. Лига 1 | Монастир | 0 - 1 | Сфаксиен Сфакс | 2.23 | 2.52 | 3.48 |
| 28.02.2026 | Проф. Лига 1 | Бизертин Бизерта | 0 - 0 | Монастир | 3.27 | 2.65 | 2.24 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 6 домакинства.
Солиман - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.05.2026 | Проф. Лига 1 | Солиман | 1 - 0 | Габес | 1.19 | 4.87 | 13.28 |
| 03.05.2026 | Проф. Лига 1 | Бен Гердан | 0 - 1 | Солиман | 2.29 | 3.05 | 2.85 |
| 29.04.2026 | Проф. Лига 1 | Солиман | 1 - 1 | Клуб Африкан Тунис | 8.07 | 3.61 | 1.37 |
| 25.04.2026 | Проф. Лига 1 | ЖС Ел Омран | 0 - 1 | Солиман | 1.92 | 2.88 | 4.07 |
| 12.04.2026 | Проф. Лига 1 | Солиман | 1 - 1 | Сфаксиен Сфакс | 6.15 | 3.19 | 1.52 |
| 03.04.2026 | Проф. Лига 1 | Бизертин Бизерта | 1 - 0 | Солиман | 1.50 | 3.38 | 5.86 |
| 22.03.2026 | Купа на Тунис | Солиман | 2 - 2 | Стад Тунизиен Тунис | 5.51 | 3.04 | 1.64 |
| 06.03.2026 | Проф. Лига 1 | Солиман | 1 - 0 | Зарзис | - | - | - |
| 28.02.2026 | Проф. Лига 1 | Етоил дю Сахел Сус | 1 - 0 | Солиман | 1.30 | 4.04 | 9.19 |
| 17.02.2026 | Проф. Лига 1 | Солиман | 0 - 3 | Есперанс де Тунис | 11.49 | 4.85 | 1.23 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.11.2025 | Проф. Лига 1 | Солиман | 1 - 2 | Монастир | 4.66 | 3.07 | 1.76 |
| 20.04.2025 | Проф. Лига 1 | Монастир | 3 - 0 | Солиман | 1.18 | 5.39 | 12.59 |
| 20.12.2024 | Проф. Лига 1 | Солиман | 0 - 1 | Монастир | 5.40 | 3.06 | 1.67 |
| 30.01.2023 | Проф. Лига 1 | Монастир | 2 - 0 | Солиман | 1.33 | 4.08 | 9.33 |
| 29.10.2022 | Проф. Лига 1 | Солиман | 0 - 2 | Монастир | 3.00 | 2.61 | 2.54 |
| 13.03.2022 | Проф. Лига 1 | Монастир | 1 - 0 | Солиман | 1.52 | 3.30 | 6.69 |
| 04.11.2021 | Проф. Лига 1 | Солиман | 0 - 0 | Монастир | 3.59 | 2.89 | 2.09 |
| 19.05.2021 | Проф. Лига 1 | Монастир | 2 - 2 | Солиман | 3.21 | 3.10 | 2.10 |
| 07.02.2021 | Проф. Лига 1 | Солиман | 0 - 0 | Монастир | 2.44 | 2.84 | 2.97 |
| 10.09.2020 | Проф. Лига 1 | Солиман | 1 - 2 | Монастир | 3.21 | 2.87 | 2.29 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 7 победи, гостите нямат победа и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Монастир имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Професионална Лига 1 класиране към 13.05.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Клуб Африкан Тунис | 29 | +33 | 65 |
| 2 | Есперанс де Тунис | 29 | +33 | 60 |
| 3 | Сфаксиен Сфакс | 29 | +28 | 59 |
| 4 | Стад Тунизиен Тунис | 29 | +13 | 45 |
| 5 | Монастир | 29 | +7 | 42 |
| 6 | Етоил дю Сахел Сус | 29 | 0 | 41 |
| 7 | Метлауи | 29 | -6 | 39 |
| 8 | Зарзис | 29 | 0 | 38 |
| 9 | ЖС Ел Омран | 29 | -9 | 35 |
| 10 | Бен Гердан | 29 | -3 | 35 |
| 11 | Ла Марса | 29 | -7 | 34 |
| 12 | Бизертин Бизерта | 29 | -9 | 33 |
| 13 | Олимпик Бежа | 29 | -21 | 31 |
| 14 | Кайруан | 29 | -21 | 30 |
| 15 | Солиман | 29 | -13 | 27 |
| 16 | Габес | 29 | -25 | 18 |
Хронология в първенството
| Монастир | |
| Солиман | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Монастир | Монастир | Солиман | Солиман | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Клуб Африкан Тунис | 0 - 0 | 2 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 2 | Есперанс де Тунис | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 0 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 3 | Сфаксиен Сфакс | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 4 | Стад Тунизиен Тунис | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 5 | Монастир | - | - | - | 1 - 2 | |||
| 6 | Етоил дю Сахел Сус | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 7 | Метлауи | 0 - 1 | 2 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 8 | Зарзис | 3 - 0 | 0 - 1 | 3 - 0 | 1 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 9 | ЖС Ел Омран | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 10 | Бен Гердан | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 11 | Ла Марса | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 12 | Бизертин Бизерта | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 13 | Олимпик Бежа | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 14 | Кайруан | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 15 | Солиман | 1 - 2 | - | - | - | |||
| 16 | Габес | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
Представяне в Шампионата
| Монастир | Солиман | |
| Победи | 10 | 6 |
| Равни | 12 | 9 |
| Загуби | 7 | 14 |
| Вкарани Голове | 25 | 15 |
| Получени Голове | 18 | 28 |
| Средно Вкарани | 0.86 | 0.52 |
| Средно Получени | 0.62 | 0.97 |
| Мачове Вкарал | 55% | 41% |
| Мачове Получил | 52% | 69% |
| Гол/Гол | 31% | 24% |
| Над 1.5 | 48% | 41% |
| Над 2.5 | 21% | 14% |
| Над 3.5 | 3% | 7% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 8 | 3 |
| Равни | 4 | 3 |
| Загуби | 2 | 8 |
| Вкарани Голове | 17 | 9 |
| Получени Голове | 6 | 15 |
| Средно Вкарани | 1.21 | 0.64 |
| Средно Получени | 0.43 | 1.07 |
| Мачове Вкарал | 71% | 43% |
| Мачове Получил | 43% | 86% |
| Гол/Гол | 29% | 29% |
| Над 1.5 | 57% | 43% |
| Над 2.5 | 21% | 14% |
| Над 3.5 | 0% | 14% |
Прогнози на потребителите
1 0% за Монастир
X 0% за равен
2 0% за Солиман
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
