Тунис - Професионална Лига 1 (2017 - 2018)
16:00
Монастир
Стад Тунизиен Тунис
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.00 | 3.79 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.36 | 1.72 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.47 | 2.60 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.01.2018 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Монастир, а гостите от Тунис. Разстоянието между двата града е 130.0 км. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Монастир - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.01.2018 | Проф. Лига 1 | Етоил дю Сахел Сус | 0 - 0 | Монастир | 1.57 | 3.32 | 5.74 |
| 21.01.2018 | Проф. Лига 1 | Клуб Африкан Тунис | 4 - 1 | Монастир | 1.70 | 3.35 | 4.48 |
| 27.12.2017 | Проф. Лига 1 | Монастир | 1 - 0 | Сфаксиен Сфакс | 3.31 | 2.76 | 2.22 |
| 06.12.2017 | Проф. Лига 1 | Монастир | 2 - 1 | Метлауи | 1.89 | 2.97 | 3.97 |
| 30.11.2017 | Проф. Лига 1 | Стад Габесиен | 0 - 0 | Монастир | 2.39 | 2.96 | 2.76 |
| 21.11.2017 | Проф. Лига 1 | Габес | 0 - 2 | Монастир | 2.36 | 2.74 | 3.11 |
| 17.11.2017 | Проф. Лига 1 | Монастир | 1 - 1 | Бизертин Бизерта | 2.29 | 2.82 | 3.07 |
| 05.11.2017 | Проф. Лига 1 | Бен Гердан | 0 - 1 | Монастир | 3.69 | 3.21 | 1.89 |
| 28.10.2017 | Проф. Лига 1 | Монастир | 3 - 0 | Зарзис | 2.31 | 2.86 | 2.97 |
| 21.10.2017 | Проф. Лига 1 | Есперанс де Тунис | 2 - 1 | Монастир | 1.24 | 4.40 | 11.68 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 домакинства.
Стад Тунизиен Тунис - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.01.2018 | Проф. Лига 1 | Стад Тунизиен Тунис | 1 - 2 | Клуб Африкан Тунис | 2.72 | 2.88 | 2.52 |
| 21.01.2018 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 4 - 1 | Стад Тунизиен Тунис | 1.53 | 3.50 | 5.63 |
| 28.12.2017 | Проф. Лига 1 | Стад Тунизиен Тунис | 4 - 2 | Метлауи | 2.01 | 2.90 | 3.68 |
| 24.12.2017 | Проф. Лига 1 | Бизертин Бизерта | 3 - 1 | Стад Тунизиен Тунис | 1.98 | 2.98 | 3.66 |
| 16.12.2017 | Проф. Лига 1 | Стад Тунизиен Тунис | 2 - 2 | Есперанс де Тунис | 5.24 | 3.45 | 1.57 |
| 06.12.2017 | Проф. Лига 1 | Стад Тунизиен Тунис | 0 - 0 | Стад Габесиен | 1.79 | 2.98 | 4.45 |
| 29.11.2017 | Проф. Лига 1 | Кайруан | 1 - 2 | Стад Тунизиен Тунис | 2.10 | 2.94 | 3.32 |
| 21.11.2017 | Проф. Лига 1 | Етоил дю Сахел Сус | 1 - 0 | Стад Тунизиен Тунис | 1.65 | 3.28 | 4.95 |
| 16.11.2017 | Проф. Лига 1 | Стад Тунизиен Тунис | 1 - 1 | Габес | 2.00 | 3.19 | 3.31 |
| 22.10.2017 | Проф. Лига 1 | Олимпик Меденин | 1 - 0 | Стад Тунизиен Тунис | 2.35 | 3.04 | 2.80 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.09.2017 | Проф. Лига 1 | Стад Тунизиен Тунис | 2 - 2 | Монастир | 2.20 | 2.78 | 3.27 |
| 15.03.2015 | Проф. Лига 1 | Стад Тунизиен Тунис | 1 - 0 | Монастир | 1.54 | 3.46 | 5.44 |
| 20.09.2014 | Проф. Лига 1 | Монастир | 3 - 0 | Стад Тунизиен Тунис | 2.38 | 2.82 | 2.82 |
| 09.02.2014 | Проф. Лига 1 | Монастир | 0 - 0 | Стад Тунизиен Тунис | 1.83 | 2.90 | 4.43 |
| 09.10.2013 | Проф. Лига 1 | Стад Тунизиен Тунис | 2 - 0 | Монастир | 2.31 | 3.00 | 2.84 |
| 03.03.2013 | Лига 1 Група Б | Монастир | 0 - 0 | Стад Тунизиен Тунис | - | - | - |
| 02.12.2012 | Лига 1 Група Б | Стад Тунизиен Тунис | 1 - 1 | Монастир | - | - | - |
| 28.04.2012 | Проф. Лига 1 | Стад Тунизиен Тунис | 1 - 1 | Монастир | 1.95 | 2.85 | 4.10 |
| 04.11.2011 | Проф. Лига 1 | Монастир | 0 - 1 | Стад Тунизиен Тунис | 2.60 | 2.95 | 2.60 |
В последните 9 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 3 победи и 5 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Монастир имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Професионална Лига 1 класиране към 31.01.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Есперанс де Тунис | 16 | +20 | 40 |
| 2 | Сфаксиен Сфакс | 16 | +13 | 31 |
| 3 | Етоил дю Сахел Сус | 16 | +10 | 30 |
| 4 | Клуб Африкан Тунис | 16 | +4 | 27 |
| 5 | Монастир | 16 | +7 | 27 |
| 6 | Габес | 16 | -1 | 20 |
| 7 | Метлауи | 16 | -3 | 20 |
| 8 | Стад Тунизиен Тунис | 16 | -4 | 20 |
| 9 | Кайруан | 16 | -6 | 20 |
| 10 | Стад Габесиен | 16 | -5 | 18 |
| 11 | Бизертин Бизерта | 16 | +3 | 16 |
| 12 | Олимпик Меденин | 16 | -12 | 14 |
| 13 | Зарзис | 16 | -13 | 10 |
| 14 | Бен Гердан | 16 | -13 | 9 |
Хронология в първенството
| Монастир | |
| Стад Тунизиен Тунис | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Монастир | Монастир | Стад Тунизиен Тунис | Стад Тунизиен Тунис | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Есперанс де Тунис | 2 - 1 | 2 - 2 | |||||
| 2 | Сфаксиен Сфакс | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 3 | Етоил дю Сахел Сус | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 4 | Клуб Африкан Тунис | 0 - 0 | 4 - 1 | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 5 | Монастир | - | - | - | 2 - 2 | |||
| 6 | Габес | 0 - 2 | 1 - 1 | |||||
| 7 | Метлауи | 2 - 1 | 2 - 1 | 4 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 8 | Стад Тунизиен Тунис | 2 - 2 | - | - | - | |||
| 9 | Кайруан | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 10 | Стад Габесиен | 0 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 11 | Бизертин Бизерта | 1 - 1 | 1 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 12 | Олимпик Меденин | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 13 | Зарзис | 3 - 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 14 | Бен Гердан | 0 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||||
Класиране в шампионата
| Монастир | Стад Тунизиен Тунис | |
| Позиция | 5 | 8 |
| Точки | 27 | 20 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 7 |
| Точки | 14 | 9 |
Форма в шампионата
| Монастир | Стад Тунизиен Тунис | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
6 3 |
5
5 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
2 1 |
3
0 5 |
Голове в шампионата
| Монастир | Стад Тунизиен Тунис | |
|
Вкарани
Получени |
18
11 |
20
24 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
9
3 |
8
14 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.00 | 3.79 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.36 | 1.72 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.47 | 2.60 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.01.2018 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
