Тунис - Професионална Лига 1 (2026 - 2027)
събота, 29 август, 2026
18:30
Монастир
Стад Тунизиен Тунис
2 - 1
(2 - 1, 0 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Стад Тунизиен Тунис
Няма гласували за футболния мач
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.49 |
2.37 |
3.35 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.24 |
1.45 |
1.45 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.11 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
1.93 |
1.70 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.28 |
3.26 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.08 |
6.68 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.34 |
1.46 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
29.08.2026 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Монастир, а гостите от Тунис.
Разстоянието между двата града е 130.0 км.
Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Монастир - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 22.08.2026 |
Проф. Лига 1 |
Хамам-Сус |
0 - 0 |
Монастир |
3.80 |
2.69 |
2.03 |
| 14.05.2026 |
Проф. Лига 1 |
Монастир |
3 - 0 |
Солиман |
1.55 |
3.35 |
5.84 |
| 08.05.2026 |
Проф. Лига 1 |
Кайруан |
1 - 0 |
Монастир |
2.98 |
2.70 |
2.42 |
| 04.05.2026 |
Проф. Лига 1 |
Монастир |
0 - 1 |
Метлауи |
1.41 |
3.68 |
7.38 |
| 29.04.2026 |
Проф. Лига 1 |
Монастир |
2 - 0 |
Габес |
1.31 |
3.92 |
8.99 |
| 25.04.2026 |
Проф. Лига 1 |
Бен Гердан |
2 - 0 |
Монастир |
2.73 |
2.58 |
2.78 |
| 19.04.2026 |
Купа на Тунис |
Монастир |
0 - 0 |
Зарзис |
- |
- |
- |
| 11.04.2026 |
Проф. Лига 1 |
Монастир |
0 - 0 |
Клуб Африкан Тунис |
3.43 |
2.66 |
2.13 |
| 04.04.2026 |
Проф. Лига 1 |
ЖС Ел Омран |
0 - 0 |
Монастир |
3.65 |
2.74 |
2.02 |
| 22.03.2026 |
Купа на Тунис |
Монастир |
1 - 0 |
Клуб Африкан Тунис |
3.46 |
2.71 |
2.16 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 6 домакинства.
Стад Тунизиен Тунис - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 22.08.2026 |
Проф. Лига 1 |
Стад Тунизиен Тунис |
1 - 1 |
Сфаксиен Сфакс |
2.70 |
2.51 |
2.78 |
| 13.05.2026 |
Проф. Лига 1 |
Габес |
0 - 1 |
Стад Тунизиен Тунис |
6.37 |
3.44 |
1.45 |
| 08.05.2026 |
Проф. Лига 1 |
Стад Тунизиен Тунис |
0 - 0 |
Бен Гердан |
1.53 |
3.28 |
6.31 |
| 03.05.2026 |
Проф. Лига 1 |
Клуб Африкан Тунис |
2 - 0 |
Стад Тунизиен Тунис |
1.43 |
3.51 |
6.94 |
| 29.04.2026 |
Проф. Лига 1 |
Стад Тунизиен Тунис |
1 - 2 |
ЖС Ел Омран |
1.47 |
3.32 |
6.66 |
| 26.04.2026 |
Проф. Лига 1 |
Сфаксиен Сфакс |
1 - 0 |
Стад Тунизиен Тунис |
1.91 |
2.84 |
4.25 |
| 11.04.2026 |
Проф. Лига 1 |
Стад Тунизиен Тунис |
1 - 1 |
Бизертин Бизерта |
1.65 |
2.87 |
5.37 |
| 04.04.2026 |
Проф. Лига 1 |
Зарзис |
0 - 0 |
Стад Тунизиен Тунис |
2.75 |
2.57 |
2.62 |
| 22.03.2026 |
Купа на Тунис |
Солиман |
2 - 2 |
Стад Тунизиен Тунис |
5.51 |
3.04 |
1.64 |
| 08.03.2026 |
Проф. Лига 1 |
Стад Тунизиен Тунис |
1 - 1 |
Етоил дю Сахел Сус |
2.19 |
2.64 |
3.39 |
Общо 1 победа, 6 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 16.01.2026 |
Проф. Лига 1 |
Стад Тунизиен Тунис |
0 - 0 |
Монастир |
2.21 |
2.66 |
3.56 |
| 10.08.2025 |
Проф. Лига 1 |
Монастир |
1 - 1 |
Стад Тунизиен Тунис |
2.04 |
2.85 |
3.68 |
| 27.07.2025 |
Суперкупа |
Монастир |
0 - 2 |
Стад Тунизиен Тунис |
3.17 |
2.84 |
2.26 |
| 24.05.2025 |
Купа на Тунис |
Монастир |
0 - 0 |
Стад Тунизиен Тунис |
1.61 |
3.13 |
5.75 |
| 03.05.2025 |
Проф. Лига 1 |
Стад Тунизиен Тунис |
0 - 0 |
Монастир |
10.12 |
4.18 |
1.28 |
| 29.12.2024 |
Проф. Лига 1 |
Монастир |
1 - 0 |
Стад Тунизиен Тунис |
2.09 |
2.62 |
3.97 |
| 19.06.2024 |
Проф. Лига 1 |
Монастир |
1 - 1 |
Стад Тунизиен Тунис |
2.09 |
2.85 |
3.56 |
| 27.04.2024 |
Проф. Лига 1 |
Стад Тунизиен Тунис |
0 - 0 |
Монастир |
2.34 |
2.67 |
3.21 |
| 17.03.2021 |
Проф. Лига 1 |
Монастир |
0 - 0 |
Стад Тунизиен Тунис |
1.67 |
3.26 |
5.33 |
| 25.02.2021 |
Проф. Лига 1 |
Стад Тунизиен Тунис |
0 - 0 |
Монастир |
2.79 |
2.81 |
2.61 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 1 победа
и 8 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Монастир имат изиграни 6 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 1 победа
и 4 пъти са завършили наравно.
Професионална Лига 1 класиране към 29.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Сакиет Едаиер |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 2 |
Есперанс де Тунис |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
3 |
| 3 |
Бизертин Бизерта |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 3 |
Зарзис |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 3 |
Клуб Африкан Тунис |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 6 |
Стад Тунизиен Тунис |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 6 |
Сфаксиен Сфакс |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 8 |
Монастир |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 8 |
Хамам-Сус |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 10 |
Етоил дю Сахел Сус |
1 |
0 |
0 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
0 |
| 11 |
Ла Марса |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 11 |
Метлауи |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 11 |
Олимпик Бежа |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 14 |
ЖС Ел Омран |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 15 |
Бен Гердан |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 15 |
Хамам-Лиф |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Монастир |
|
| Стад Тунизиен Тунис |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Монастир |
Стад Тунизиен Тунис |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
1 |
| Получени Голове |
0 |
1 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
1.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
100% |
| Мачове Получил |
0% |
100% |
| Гол/Гол |
0% |
100% |
| Над 1.5 |
0% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.49 |
2.37 |
3.35 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.24 |
1.45 |
1.45 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.11 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
1.93 |
1.70 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.28 |
3.26 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.08 |
6.68 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.34 |
1.46 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
29.08.2026 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Стад Тунизиен Тунис
Няма гласували за футболния мач